Jump to content

Napalm

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About Napalm

 • Birthday 04/03/1981

Kontakt

 • Imię
  Napalm

Piwowarstwo

 • Miasto
  Poznań

Recent Profile Visitors

541 profile views
 1. Co jest w Lęborku to nie wiem. Mi chodziło o adres Kołobrzeski z butelkowej etykiety. Nawet na siedzibe firmy jest to dziwny adres poniewaz tam znajduja sie smazalnie lodziarnie itp przy samej plaży. Jeśli warzą w Lęborku to już ich nie bede szukał w Kołobrzegu.
 2. Hmm to dlaczego adres z etykiety jeśli ktoś zna Kołobrzeg to widział, że w tym miejscu niema mowy o jakimś browarze. Mało tego, dla zmylenia w kołobrzeskiej nowofalowej restauracji MAMMA serwują trzy piwa pod własną marką warzoną jak wynika z karty przez browar Maltgarden.
 3. Wynik wyszukania z konkurencyjnego forum nic nie pokazuje. Czyżby dalej warzą w Bytowie?
 4. Witam, Jak w temacie zastanawia mnie gdzie tak naprawde Panowie z Maltgarden robią piwo. Na etykietach jest podane, że w Kołobrzegu na pewnej ulicy ale pod podanym adresem trudno znaleźć browar. Chyba, że na przedmiotowym adresie zarejestrowana jest tylko firma. Jak byście coś wiedzieli w temacie to piszcie.
 5. A jakich pozostałych drożdży użyłeś? I jak wrażenia?
 6. Witam, Czy ktoś z was piwowarów miał styczność lub ma wiedze na temat tego urządzenia tilt
 7. Przekonałeś mnie. Nachmiele około 6 IBU. Co jak co ale Tobie to wierze... szacun na dzielni. Zawsze podglądam Twoje przepisy. Pozdrawiam i dzieki za szybka odpowiedz
 8. Hmm to jak można spełnić warunki stylu(flanders red ale) mieszcząc się miedzy 10-25 IBU. http://www.milkthefunk.com/wiki/Mixed_Cultures#Wyeast na tej stronie w tabelce opisujace drożdże wyeasta nic nie jest napisane, że ten szczep nie lubi wyższy poziom IBU tylko jest wzmiankowane, że jak się chce uzyskać większa kwasowość należy chmielić poniżej 6 IBU. Przeglądałem wiele przepisów flanders red ejla na tym forum i wiele osób chmieli grubo powyżej 10 IBU.
 9. Jak ta mieszanka drożdży i bakterii znosi poziom chmielenia powyżej 10 IBU?
 10. Po kilku upomnieniach w końcu doszedł 30.06 w piątek.
 11. Witam, Otrzymaliście już prenumeratę nowego 24tego kwartalnika piwowar? pozdrawiam
 12. Witam, Zgłaszam chęć pozyskania sadzonek. Pozdrawiam
 13. Witam, Poszukuje gęstwy lub drożdzy do sporządzenia robust portera Poznań i okolice.
 14. Witam, Okazało się, że mam dobrą wydajność przy sporządzaniu Baltic portera i zostało mi dużo ekstraktywnej brzeczki z której moge zrobic robust portera potrzebowałbym odkupić drożdze ejlowe w Poznaniu lub okolicach. Pozdrawiam
 15. Cześć, Emaliowane też działają z indukcją np: Olkusz. Chyba, że celowo chcesz nie emaliowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.