Jump to content

Naturalny

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Michał

Piwowarstwo

 • Liczba warek
  30-40
 • Miasto
  Siedlce-Warszawa

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. Skrzynki z butelkami poszły. Po zastanowieniu sprzedam jeszcze skrzynki - z butelkami z etykietami, w sumie i tak nie używam aktualnie. Aktualizacja w pierwszym poście.
 2. Hej, aktualne. Najlepiej zadzwoń i się dogadamy - tel w pierwszym poście. Skrzynki są z różnych browarów.
 3. Gar 50l sprzedany, trochę drobnicy też poszło, zostały dwa fermentory stożkowe. Zapraszam, ceny do lekkiej negocjacji:)
 4. Tam nie bywam raczej, ale pracuję blisko Nowego Miasta, sprawa do dogadania.
 5. Chyba się nie rozumiemy..zdjęcia chcę obrócić w edytorze posta. Obróciły się same w trakcie importu. Fermentorów stożkowych aktualnie dostępne dwie sztuki, reszta zarezerwowana.
 6. ZAKTUALIZOWANE 15/07 Witajcie, z powodu reorganizacji browaru sprzedam to, czego nie używam: 1. Speidel Braumeister 50 l - kompletny. Dodatkowo oryginalna osłona termiczna i chłodnica. Pompy z regulowaną prędkością. Nowy > 10 k. Sprzedaję, bo częściej używam 20-stki. Cena 4999 zł 2. Fermentory stożkowe z nierdzewki - 60 l (dostępne kilka szt). Cena 900 zł/szt - ZOSTAŁY 2 SZT 3. Fermentor Speidel 60 l (tworzywo) z kranem - 150 zł SPRZEDANY 4. Duży gar z nierdzewki 50 l z kranem - użyty kilka razy - 300 zł - SPRZEDANY 5. Butelki czyste, nowe, zafoliowane, pakowane po 15 szt (dostępne > 20 op.) - 10 zl/op 6. Butelki ze skrzynkami lub skrzynki z butelkami. W większości bez etykiet, płukane. Większość butelek 0,5 l. (dostępne ok. 15 skrzynek) - 10 zl/skrzynkę SPRZEDANE 7. Butelki ze skrzynkami lub skrzynki z butelkami. Wszystkie butelki z etykietami, w większości płukane. Ogromna większość butelek 0,5 l. (dostępne 7 skrzynek) - 50 zl/całość SPRZEDANE tel. 6o8 51o zerodwasześć Lokalizacja: Warszawa - mocno preferowany odbiór osobisty. Ogłoszenie wystawione na kilku portalach, kto pierwszy ten lepszy..na życzenie dodatkowe zdjęcia na maila. Przy okazji..czy ktoś wie jak obraca się zdjęcia? Nie ogarniam tego😀
 7. Podsumowanie dla potomnych - akcja się udała. Towaru szukałem w firmach: Malinowy nos - nie było dostępnego Eurowin - bez zastrzeżeń ale drogo Crotopack - chyba najtańsza oferta, ale nie mieli towaru na stanie, poza tym są chyba nastawieni głównie na hurt. Promet/Fuegos - zakup, kontakt, etc. - bez zastrzeżeń Oczywiście trzeba pamiętać, żeby wziąć pod uwagę wszystkie składowe ceny, czyli paletę, wysyłkę itd. W sumie koszty dodatkowe to okolice 150-180 zł w zależności od sklepu. Tu zwracam honor koledze, który sugerował zakup połowy palety - w Promecie da się to zrobić (kupuje się np. 900 szt butelek pakowanych dodatkowo po 15 szt). Jednak w takim przypadku koszt wysyłki jest stały, ponieważ i tak jest to paleta, tylko kilka złotych tańsza. Wychodzi więc dużo większy % ceny wysyłki w cenie jednej butelki. Tak czy inaczej ogólnie polecam, mam spokój na jakiś czas, zwłaszcza w perspektywie wzrostu kaucji/ceny zakupu butelek ze sklepu..
 8. Temat jakby zamknięty. Butle rozdysponowane. Do zainteresowanych odezwę się na dniach i działamy. Pozdro
 9. Wychodzi na to że dopiero jutro będę miał info od ostatniego sklepu i wtedy dam znać. Na razie najniższa cena z wysyłkami, paletami itd. to 67 gr/szt
 10. Ok, jutro się zorientuję dokładnie i dam znać. Znalazłem ze 4 sklepy w necie co sprzedają - będzie info o kosztach etc.
×
×
 • Create New...