Jump to content

Naturalny

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Michał

Piwowarstwo

 • Liczba warek
  30-40
 • Miasto
  Siedlce-Warszawa

Recent Profile Visitors

430 profile views
 1. Cześć, poszły fermentory stożkowe i część butelek (nie wszystkie). Pozostał jeszcze Braumeister - super sprzęt - solidny, polecam. Promocja aktualna:) Aktualizacja w pierwszym poście.
 2. Hej, dodatkowe zdjęcia dodaję. Fermentory używałem ok. dwa lata. Zero problemów. Szczelne.To są w ogóle fermentory kupione kiedyś z BA (produkcji włoskiej), kiedyś jeszcze tam były w ofercie, teraz już nie ma, cena x2 co najmniej. Solidny sprzęt solidnej firmy. Jakbym miał wskazać jakąś wadę na siłę, to powiedziałbym, że uszczelka gumowa jest do dokładnego umycia, była czymś przyklejana wcześniej. Oczywiście sprzęt ogólnie do mycia. Jest nieużywany od kiedy mam mniejsze warki. Fermentor rozdziela się ze stojakiem, jak widać na zdjęciu. Co do ceny to moja propozycja jest
 3. Cześć, przepraszam za obsuwę w odpowiedzi, ale nie było mnie w sobotę-niedzielę. Kilka osób jest zainteresowane fermentorami, dostałem kilka pw - umówmy się, że wszelkie info i zdjęcia dodatkowe dodam dziś wieczorem. Jest możliwość wysyłki w sposób dowolny, ale na razie nie znam jej cen. Oczywiście odbiór osobisty także wchodzi w grę. Jak kto przyjedzie to może jaki gratis dostanie:)
 4. Skrzynki z butelkami poszły. Po zastanowieniu sprzedam jeszcze skrzynki - z butelkami z etykietami, w sumie i tak nie używam aktualnie. Aktualizacja w pierwszym poście.
 5. Hej, aktualne. Najlepiej zadzwoń i się dogadamy - tel w pierwszym poście. Skrzynki są z różnych browarów.
 6. Gar 50l sprzedany, trochę drobnicy też poszło, zostały dwa fermentory stożkowe. Zapraszam, ceny do lekkiej negocjacji:)
 7. Chyba się nie rozumiemy..zdjęcia chcę obrócić w edytorze posta. Obróciły się same w trakcie importu. Fermentorów stożkowych aktualnie dostępne dwie sztuki, reszta zarezerwowana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.