Jump to content

teufel

Members
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Polanie
 • Rok założenia
  2015
 • Liczba warek
  42
 • Miasto
  Grodzisk Mazowiecki

Kontakt

 • Imię
  Marek

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. teufel

  grainfather

  Na Twojbrowar.pl do końca sierpnia są raty 0% i zastanawiam się nad przesiadke z Cobbry v2 na GF. Jak ogólnie oceniacie GF? Warto brać? Czy używa ktoś: https://twojbrowar.pl/pl/grainfather/2466-gf-whirlpool-paddle.html ?
 2. Drogo Coobra ponad 500zł taniej. http://spiritferm.biz/pl/p/Automatyczny-kociol-zacierny-Coobra-Craftbrewer-CB3-30L/1832
 3. teufel

  grainfather

  Dobrze zrozumiałem, że zatarli 5,5kg słodu i później w brzeczce, zatarli dodatkowe 5,5kg (zamiast w wodzie)?
 4. teufel

  grainfather

  Mi nawet nie chodzi o większe warki, a o piwa 25+ BLG 20L
 5. Przecież to to samo co Klarstein. Tylko inny brand.
 6. teufel

  grainfather

  Zapytałem GF czy planują większą wersję. Niestety dostałem taką odpowiedź: Hi Marek, Thanks for contacting us. We are not planning on releasing a larger version of the Grainfather at this stage. I will, however, pass your feedback on to our team. Kind Regards Kim Może jak zaczniecie ich zasypywać takim pytaniem to zrobią.
 7. Też czekam. Zapytałem GF czy planują większą wersję. Niestety dostałem taką odpowiedź: Hi Marek, Thanks for contacting us. We are not planning on releasing a larger version of the Grainfather at this stage. I will, however, pass your feedback on to our team. Kind Regards Kim Może jak zaczniecie ich zasypywać takim pytaniem to zrobią. (P.S. Tak, wiem, że to nie wątek o GF)
 8. W Centrum Domowych Alkoholi pojawiła się Coobra v3: http://spiritferm.biz/pl/p/Automatyczny-kociol-zacierny-Coobra-Vraftbrewer-CB3-30L/1832 A Bulldog niedługo wprowadzi do sprzedaży swój kocioł ze sterownikiem na zewnątrz:
 9. U mnie zazwyczaj skacze o 3 stopnie, rzadziej o 4 czy 5. Choć też mnie to trochę denerwuje.
 10. Mam wersję z początku 2017 (Coobra chyba v2). Chętnie bym kupił tę wersję powyżej, jeśli byłby w wersji 40l+, żeby robić zasyp piwa z zasypem do 12kg. Przedwczoraj robiłem Barley Wine (28.4BLG) i musiałem robić w garze 45l. Razem ze sprzątaniem i uwarzeniem piwa wysłodkowego zeszło się 12h.
 11. Ja niedawno robiłem Grodzisza czyli 100% i żadnych problemów. Jednak ze względu, na to, że część wody jest pod zacierem to używam 4l/kg
 12. U mnie jest, ale bardzo cichy.
 13. Ktoś robił Grodzisza na Coobrze? Jutro się zabieram i zastanawiam się czy będą problemy przy filtracji
 14. Gdzie kupiłeś czujnik temp. od GF? Jaki był ogólny koszt modyfikacji? (500zł sterownik GF)
×
×
 • Create New...