Jump to content

teufel

Members
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Polanie
 • Rok założenia
  2015
 • Liczba warek
  60 (na dzień 14.10.2019)
 • Miasto
  Grodzisk Mazowiecki

Kontakt

 • Imię
  Marek

Recent Profile Visitors

861 profile views
 1. teufel

  grainfather

  W aplikacji trzeba wybrać tę opcję
 2. Grainfather w Twój Browar
 3. Miałem ten sam problem. Nawet jak ustawiałem naprawdę mały przepływ typu 0,5l / na min to i tak się zapychało. Przesiadłem się na GF i na razie nie mam takich problemów.
 4. teufel

  grainfather

  Twój Browar. Raczej pewne. Jutro warzę kolejne i zobaczymy co będzie. Trochę na dnie przywierało, ale w Coobrze też.
 5. teufel

  grainfather

  Nigdy nie modyfikowałem ph, a przed GF zrobiłem 59 warek i tak ciemnego "jasnego" piwa nigdy nie miałem
 6. teufel

  grainfather

  Uwarzyłem dwa jasne piwa na GF. Jeden Witbier + IPA. Oba są bardzo ciemne. Jakieś rady? Zasyp Wita: Słód Heidelberg 2kg, Słód Pszeniczny 0,5kg, Pszenica 1kg, Płatki Owsiane 0,2kg, Curacao 15g, Kolendra 15g Zasyp IPA: Pale ale 4,2kg, Pszeniczny 0,4kg, Karmelowy 30EBC 0,25kg Czy używa ktoś Graincoat? Warto inwestować, czy odpuścić sobie?
 7. teufel

  grainfather

  A czym to się różni od zacierania +10min i wymieszania słodu 10min? P.S. Apropos Hopspidera, wiem o co kaman. Ironizowałem z @Pabllo_Lodz
 8. teufel

  grainfather

  Hotstoper i hotspaider. To ma zatrzymać gorąco (hot) czy chmiel (hop)?
 9. A jaki jest VAT w Nowej Zelandii ? Marżę też chcą mieć. Dziwi Cię to?
 10. teufel

  grainfather

  Znowu jest. Wczoraj złożyłem zamówienie. https://twojbrowar.pl/pl/warzelnia-browaru/2207-grainfather-z-nowym-sterownikiem.html Właśnie się zastanawiam, czy będzie nowa wersja, czy to po prostu huczne wejście w promocje na 10-lecie sklepu, które podobno mają pojawić się w październiku. Poza wersją 70l, chyba nic GF nie zapowiadał nowego. Chyba, że nowszy sterownik (taki jak w GF70l) z WiFi. Na stronie GF, w sklepach UK i EU kociołki są w normalnych cenach. 4 tyg temu zadałem pytanie na ich stronie: - Do you plan upgrade base 30l version? I mean add handle/grip and new WiFi controller ? Or maybe 45l version? - No plans for a 45L version as yet and no plans in adding a grip or new wifi device. However, it could be on the list of things to come later in the future.
 11. teufel

  grainfather

  Na Twojbrowar.pl do końca sierpnia są raty 0% i zastanawiam się nad przesiadke z Cobbry v2 na GF. Jak ogólnie oceniacie GF? Warto brać? Czy używa ktoś: https://twojbrowar.pl/pl/grainfather/2466-gf-whirlpool-paddle.html ?
 12. Drogo Coobra ponad 500zł taniej. http://spiritferm.biz/pl/p/Automatyczny-kociol-zacierny-Coobra-Craftbrewer-CB3-30L/1832
×
×
 • Create New...