Jump to content

INTseed

Members
 • Content Count

  1158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

INTseed last won the day on February 7

INTseed had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1205 profile views
 1. Jak ci już fermentuje nic nie zmieniaj.
 2. Jedyny minus to skok temperatury. Jeśli utrzymasz w ryzach nie powinno być źle. Gorzej jest jak dasz za mało.
 3. Masz może jakiś link jak to wygląda? Jak gotowałem 100% wędzonkę to mi też zapach nie podszedł i już tego nie robię. Jak masz możliwość przenoszenia gara to może rura 110 i ją wystawić na zewnątrz.
 4. Ja mam garnek 36l tadar z przykrywką. Pod nią daje to plastikowe mieszadło. Mam mniej pary niż przy otwartym garze. Dodatkowo też para zależy od temperatury otoczenia.
 5. Wysładzasz do takiego blg który zakładasz. Nie więcej bo będziesz dłużej gotował. Jak chcesz mieć mniej strat to zastosuj karimatę czy coś na garnek wtedy gotowanie będzie na słabszym palniku. Zamknij garnek z chmielem to zobaczysz co się stanie
 6. Dobry wybór. Ustaw sobie te trzy uchwyty aby butelkować jak najlepiej.
 7. Jak należysz do pspd to masz 10% zniżki. https://www.browar.biz/centrumpiwowarstwa/akcesoria/kapslownica_stolowa_grifo_heavy_duty_z_systemem_blokujacym Na hasło browar gdynia też. Ale to już sprawdź.
 8. Smarujecie te eterny? Wydaje mi się że moją przez to uszkodziłem. Zainwestowałem w grifo HD i czysta przyjemność w kapslowaniu.
 9. Ładna pogoda się zrobiła po wczorajszym gradobiciu
 10. Wyjdź na plac i ochłoń. Piwo zostaw na następne min. 7dni. Potem pomiar. Kranik zdezynfekuj przed i po.
 11. Jak nie umiesz zejść z temperaturą to poczytaj o kveikach.
 12. Nie. Im wyższa temperatura tym bardziej ulatnia się co2. Jak wsypiecie cukier do pszenicy w 24C+ wywali piana z butelki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.