Jump to content

qbasasa

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 1. no niby tak ale czy mosiadz sie nada do wazenia, bo zlaczka miala by byc na pompke a nie na chlodnice.
 2. Witajcie, możne ktoś wie gdzie ztobyc cos takiego jak na obrazku, moze byc z plastiku albo z kwasówki.
 3. To nie jest do końca tak ze np. A pasuje tylko do A literka pasuje do jednego Zależy czy to męska czy żeńska złączka.... Pan chinczyk dostarcza tabelke.
 4. Hmm instalacja oparta o te camlocki i wezyk silikonowy wydaje sie sensowna. Nie wpadlem na ten pomysl musze to przemyslec. Choć koszt złącz też nie jest mały.
 5. Problem że nie mam spawarki, ale pomysł wydaje się zacny.. Widze na internecie Rure Kwasoosporna o grubości 2mm, czyli nie nada się do gwintowania? Takie coś tez znalazlem :> http://olx.pl/oferta/rura-b-s-fi-21-3-x-2-9-mm-nierdzewna-kwasoodporna-gatunek-1-4541-CID628-ID4XnM5.html
 6. A zatem zrobię ze skręcanej nierdzewki, lecz czy ktoś posiada namiar na jakąś dobrą i sprawdzoną rurę 1/2 którą mogę sobie nagwintować? Jest z Kwasówki w rozsądnej cenie, i nie muszę kupić od razu tysiąca metrów? Podejrzewam że 1,5m styknie
 7. podejrzewam ze pompa zasysająca zassie wężyk z silikonu. A w przypadku użycia do podtrzymania temperatury na początku grzałki elektrycznej nie ma jej jak zamontować. Chciałbym tez żeby była to w miarę jednolita konstrukcja.
 8. To jest też pytanie które chciałbym zadać, bo sam nie wiem gdyż nie mam takiego systemu, elektronika jest moją mocną stroną hydraulika not so much Oczywiście jak będzie trzeba to mogę sobie palnik zakupić albo skombinować albo zrobić wszystko ze skręcanej nierdzewki tylko nie wiem jak i gdzie kupić dobre rury które mógłbym nagwintować. Cena tej zaciskanej nierdzewki powala na kolana a potem jeszcze kopie leżącego http://pl.kan-therm.com/kan/upload/cennik-inox.pdf Co nie zmienia faktu ze gdybym robił większą instalacje to pewnie takich rur bym użył.
 9. Mam możliwość zdobycia zaciskarki, dlatego taki pomysł i te pytania.
 10. Witam Kolegów, Planuje zrobić instalacje typu herms opartą o Keg 50l i mam pytanie czy ktoś ma jakieś zdanie o używaniu rurek miedzianych zaciskanych? Moim zdaniem wydają się ok ale zaciskane rurki mają jeszcze w sobie uszczelnić wewnątrz która zaciska sie razem z rurą aby dodatkowo uszczelnić połączenie. Takie o rurki.
 11. Ja również dopisuje się do zamówienia do kega EURO 50l jedną sztukę. Podobno rozmiary Kega wedle wiki to:> 532 mm x 408 mm ø Moj jeszcze nie dotarl.
 12. pomyslałem może by tak wzbogacić domowy browarek o przyrząd do zacierania, koncepcje mam poszukuje kega euro 50l w dobrym pieniążku :>
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.