Jump to content

Browar Miejski Gloger

Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Browar Miejski Gloger

 1. Zapraszamy wszystkich piwowarów, którzy chcą się sprawdzić w prawdziwym rzemieślniczym browarze, który ciągle bardzo dynamicznie się rozwija, do zapoznania się z odświeżoną ofertą pracy! W celu zapoznania się z nią zapraszamy do pierwszego posta!
 2. Oferta pracy; Browar Rzemieślniczy Gloger rozszerza zespół i zatrudni piwowara w Białymstoku. Profil kandydata Idealnym kandydatem na te stanowisko będzie pasjonat warzenia piwa, który ciągle stara się rozwijać swoje umiejętności. Kandydat musi być zorientowany na rozwój firmy, oraz trendy krajowego i zagranicznego rynku. chętny na to stanowisko powinien być obeznany z bieżącymi nowinkami technologicznymi. Przykładanie przez kandydata dużej uwagi do detali, procedur i procesów jest mile widziane. Podstawowe kompetencje Kreatywność Determinacja Komunikacja z zespołem piwowarów Umiejętności manualne Zorganizowanie Kluczowe obszary odpowiedzialności Proces produkcji, proces filtracji, rozlew piwa Zarządzanie dostawami Czyszczenie Raportowanie Zarządzanie produkcją browaru Tworzenie receptur piw Dbanie o wszelkie maszyny, przyrządy Rozwiązywanie problemów Wymogi edukacyjne Duża wiedza na temat procesu fermentacyjnego. Doświadczenie: Wymagane doświadczenie zawodowe w warzeniu piwa Informacje kontaktowe: List motywacyjny oraz CV proszę nadsyłać na podany niżej adres: biuro@browargloger.pl Odwiedź naszą stronę: www.browargloger.pl Lokalizacja pracy: Białystok
 3. Browar Miejski Gloger ma przyjemność zaprosić wszystkich piwoszy, piwowarów oraz fanów piwa na pierwszą Giełdę Piwoszy organizowaną w restauracji Gloger House w Białymstoku przy ul. Andersa 87. Podczas giełdy będzie można się wymieniać wszelkimi swoimi produktami, kolekcjami, porozmawiać na temat piwowarstwa czy też po prostu poznać wszystkich z białostockiej sceny piwowarskiej! Gorąco zachęcamy do kontakt przed giełdą w celu zarezerwowania miejsca na wystawienie swoich rarytasów! Zgłoszenia prosimy kierować na: marketing@browargloger.pl podając imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego, lub drogą telefoniczną pod numerem: 604 766 240. Giełda odbędzie się 10. Stycznia 2016! Zapraszamy i do zobaczenia!
 4. Kolejne warsztaty piwowarskie z Wojtkiem Piaseckim już 17. Stycznia 2016! Już można się zapisywać! Oczywiście pamiętamy o wszystkich, którzy ostatnio się zapisali lecz limit osób nie pozwolił na przyjęcie Was. Tym razem te osoby są brane jako pierwsze w kolejce do zapisów! Przypominamy, zapisy kierujemy na marketing@browargloger.pl - podajemy imię i nazwisko oraz numer telefonu! Do zobaczenia!
 5. Cały czas nad tym pracujemy! Zapraszamy do nas na spróbowanie portera bałtyckiego oraz blond prosto z nalewaka! Piwo niestety jeszcze nie dostępne w sprzedaży w sklepach. A koncerty organizujemy z czystej pasji całego zespołu Gloger do Jazzu i również zapraszamy na kolejny, już 3. Grudnia !
 6. Kolejny koncert na żywo w restauracji Gloger House! Tym razem powiększony już zespół Grzegorza Doroszenko! Na najbliższym koncercie spodziewać się możecie dodatkowo rewelacyjnego perkusisty - Maciej Dziemski! Skład Grzegorz Doroszenko Quartet: Grzegorz Doroszenko - gitara Michał Popławski - druga gitara Karol Sypytkowski - bas Maciej Dziemski - perkusja Oczywiście WSTĘP WOLNY! Na koncert zapraszamy do restauracji Gloger House na ul. Andersa 87 w Białymstoku. Zaczynamy o 20:00! Dodatkowo proponujemy skosztować naszych nowych gatunków piw prosto z nalewaka i dostępnych jedynie z nalewaka! Ostatnio lokal był przepełniony! Rezerwacje stolików pod numerami: 604-766-240 lub 85 675 22 57 Do zobaczenia!
 7. Zbliża się kolejny koncert. Bądźcie czujnie. Szykujcie wolne na wieczór 3.12.2015! Szczegóły wkrótce!
 8. Pierwsze spotkanie z cyklu Warsztaty Piwowarskie w Browarze Gloger wypadły wyśmienicie! Dziękujemy wszystkim za przybycie, za przemiłą atmosferę, zapoczątkowanie nowych przyjaźni i znajomości! Już pracujemy nad organizacją 2. spotkania! By zobaczyć całą fotorelację zapraszamy na naszą stronę internetową! Warsztaty Piwowarskie w Browarze Gloger - fotorelacja
 9. W związku ogromnym zainteresowaniem warsztatami - lista osób zwiększona do 15. - zamykamy już listę. Oczywiście wszystkie osoby, które się zgłosiły po zamknięciu listu są pierwsze w kolejności do kolejnych warsztatów! Widzimy się już niedzielę. Do zobaczenia!
 10. Rozumiem że nauczycie podlaskich piwowarów jak warzyć porządne IPA? Lub serię wykładów o leżakowaniu piw pszenicznych? Czy będzie można się zapisać ? Zapraszamy do zapisów: http://www.piwo.org/topic/19218-warsztaty-piwowarskie-w-browarze-gloger-z-wojciechem-piaseckim/
 11. Wszystkich fanów piwa oraz piwowarstwa zapraszamy bardzo, bardzo serdecznie na pierwsze Warsztaty Piwowarskie w Browarze Gloger! Oczywiście na miejscu będzie dostępny nasz piwowar Wojciech Piasecki, z którym będzie można porozmawiać na wszelki tematy związane z warzeniem piwa czy z gatunkami piwa. W planie warsztatów przewidujemy: - pokaz warzenia piwa, - będziemy na miejscu warzyć Indian Pale Ale, zwaną wszystkim jako IPA, - poopowiadamy trochę o Browarze Gloger, - degustacja piw Gloger, - wycieczka po Browarze Miejski Gloger. Oczywiście warsztaty są całkowicie darmowe, lecz liczba miejsc jest ograniczona! Obowiązują zapisy - kto pierwszy ten lepszy. Na pierwsze warsztaty przewidzieliśmy 12. miejsc. Zapisy prosimy kierować na adres marketing@browargloger.pl,odpowiednio podając: Imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Zaczynamy punktualnie o godzinie 17:00 w niedzielę 8.11.2015! https://www.facebook.com/events/1488726848088942/ Podkreślamy. Lista uczestników z Facebook nie będzie brana pod uwagę. Osoby chętne do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o kontakt bezpośrednio na wskazany wyżej adres mailowy.
 12. Jak najbardziej tak. Wszystko jest w trakcie przygotowań, a w poniedziałek ruszą zapisy na warsztaty!
 13. Detale wkrótce! Jesteśmy przekonani, że amatorom warzenia piwa w domu się warsztaty bardzo spodobają!
 14. Jak obiecaliśmy, krótka fotorelacja z koncertu. Było wyśmienicie! Niebawem kolejne wydarzenia w Browarze Miejskim Gloger. Należy się spodziewać nie tylko koncertów. Szykujemy serię wydarzeń dla piwowarów domowych!
 15. Oczywiście, przedłożymy po koncercie krótką fotorelację Najpewniej za miesiąc kolejny koncert, zatem będzie okazja!
 16. Przypominamy, że już dziś koncert! Wszystkich fanów piwa oraz dobrej muzyki zapraszamy gorąco! Dodatkową niespodzianka. Niefiltrowane wersje Gloger Herbowy, Gloger Rubinowy, Gloger Pszeniczne Ciemne oraz Gloger Classic dziś z nalewaka! Do zobaczenia w Gloger House!
 17. Z dumą informujemy o otwarciu oficjalnego sklepu internetowego Gloger! Można w nim nabyć wszystkie piwa oraz akcesoria związane z Miejskim Browarem Gloger! https://sklepgloger.pl/ Zapraszamy wszystkich bardzo, bardzo serdecznie. Od dziś Gloger jest dostępny dla wszystkich w całej Polsce! Oczywiście sklep został uruchomiony z myślą o Was. Wszelkie uwagi są mile widziane.
 18. Nadchodzą długie, chłodne jesienne wieczory, które warto byłoby wypełnić duża dawką dobrej muzyki na żywo. Restauracja Gloger House ma przyjemność zaprosić na koncert białostockiej grupy jazzowej Grzegorz Doroszenko Trio w składzie: Gitara prowadząca - Grzegorz Doroszenko Druga gitara - Michał Popławski Kontrabas - Karol Sypytkowski Koncert odbędzie się 15. października 2015. Start o godzinie 20:00, ale już wcześniej zapraszamy do Gloger House. W kwestiach rezerwacji miejsc prosimy o kontakt pod numerem: 604 766 240 lub 85 675 22 57 Wszystko oczywiście w uzupełnieniu o piwo Gloger oraz możliwość porozmawiania z naszymi piwowarami: Wojciechem Piaseckim oraz Kamilem Myszczyńskim! WSTĘP WOLNY! Zapraszamy wszystkich bardzo, bardzo serdecznie! Szczegóły wydarzenia dostępne w linku poniżej: https://www.facebook.com/events/547028002127274/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.