Jump to content

Browar Miejski Gloger

Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Miejski Gloger
 • Rok założenia
  2014
 • Miasto
  Białystok

Kontakt

 • Imię
  Gloger
 • Strona www
  http://browargloger.pl/

Browar Miejski Gloger's Achievements

 1. Zapraszamy wszystkich piwowarów, którzy chcą się sprawdzić w prawdziwym rzemieślniczym browarze, który ciągle bardzo dynamicznie się rozwija, do zapoznania się z odświeżoną ofertą pracy! W celu zapoznania się z nią zapraszamy do pierwszego posta!
 2. Oferta pracy; Browar Rzemieślniczy Gloger rozszerza zespół i zatrudni piwowara w Białymstoku. Profil kandydata Idealnym kandydatem na te stanowisko będzie pasjonat warzenia piwa, który ciągle stara się rozwijać swoje umiejętności. Kandydat musi być zorientowany na rozwój firmy, oraz trendy krajowego i zagranicznego rynku. chętny na to stanowisko powinien być obeznany z bieżącymi nowinkami technologicznymi. Przykładanie przez kandydata dużej uwagi do detali, procedur i procesów jest mile widziane. Podstawowe kompetencje Kreatywność Determinacja Komunikacja z zespołem piwowarów Umiejętności manualne Zorganizowanie Kluczowe obszary odpowiedzialności Proces produkcji, proces filtracji, rozlew piwa Zarządzanie dostawami Czyszczenie Raportowanie Zarządzanie produkcją browaru Tworzenie receptur piw Dbanie o wszelkie maszyny, przyrządy Rozwiązywanie problemów Wymogi edukacyjne Duża wiedza na temat procesu fermentacyjnego. Doświadczenie: Wymagane doświadczenie zawodowe w warzeniu piwa Informacje kontaktowe: List motywacyjny oraz CV proszę nadsyłać na podany niżej adres: biuro@browargloger.pl Odwiedź naszą stronę: www.browargloger.pl Lokalizacja pracy: Białystok
 3. Browar Miejski Gloger ma przyjemność zaprosić wszystkich piwoszy, piwowarów oraz fanów piwa na pierwszą Giełdę Piwoszy organizowaną w restauracji Gloger House w Białymstoku przy ul. Andersa 87. Podczas giełdy będzie można się wymieniać wszelkimi swoimi produktami, kolekcjami, porozmawiać na temat piwowarstwa czy też po prostu poznać wszystkich z białostockiej sceny piwowarskiej! Gorąco zachęcamy do kontakt przed giełdą w celu zarezerwowania miejsca na wystawienie swoich rarytasów! Zgłoszenia prosimy kierować na: marketing@browargloger.pl podając imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego, lub drogą telefoniczną pod numerem: 604 766 240. Giełda odbędzie się 10. Stycznia 2016! Zapraszamy i do zobaczenia!
 4. Kolejne warsztaty piwowarskie z Wojtkiem Piaseckim już 17. Stycznia 2016! Już można się zapisywać! Oczywiście pamiętamy o wszystkich, którzy ostatnio się zapisali lecz limit osób nie pozwolił na przyjęcie Was. Tym razem te osoby są brane jako pierwsze w kolejce do zapisów! Przypominamy, zapisy kierujemy na marketing@browargloger.pl - podajemy imię i nazwisko oraz numer telefonu! Do zobaczenia!
 5. Cały czas nad tym pracujemy! Zapraszamy do nas na spróbowanie portera bałtyckiego oraz blond prosto z nalewaka! Piwo niestety jeszcze nie dostępne w sprzedaży w sklepach. A koncerty organizujemy z czystej pasji całego zespołu Gloger do Jazzu i również zapraszamy na kolejny, już 3. Grudnia !
 6. Kolejny koncert na żywo w restauracji Gloger House! Tym razem powiększony już zespół Grzegorza Doroszenko! Na najbliższym koncercie spodziewać się możecie dodatkowo rewelacyjnego perkusisty - Maciej Dziemski! Skład Grzegorz Doroszenko Quartet: Grzegorz Doroszenko - gitara Michał Popławski - druga gitara Karol Sypytkowski - bas Maciej Dziemski - perkusja Oczywiście WSTĘP WOLNY! Na koncert zapraszamy do restauracji Gloger House na ul. Andersa 87 w Białymstoku. Zaczynamy o 20:00! Dodatkowo proponujemy skosztować naszych nowych gatunków piw prosto z nalewaka i dostępnych jedynie z nalewaka! Ostatnio lokal był przepełniony! Rezerwacje stolików pod numerami: 604-766-240 lub 85 675 22 57 Do zobaczenia!
 7. Zbliża się kolejny koncert. Bądźcie czujnie. Szykujcie wolne na wieczór 3.12.2015! Szczegóły wkrótce!
 8. Pierwsze spotkanie z cyklu Warsztaty Piwowarskie w Browarze Gloger wypadły wyśmienicie! Dziękujemy wszystkim za przybycie, za przemiłą atmosferę, zapoczątkowanie nowych przyjaźni i znajomości! Już pracujemy nad organizacją 2. spotkania! By zobaczyć całą fotorelację zapraszamy na naszą stronę internetową! Warsztaty Piwowarskie w Browarze Gloger - fotorelacja
 9. W związku ogromnym zainteresowaniem warsztatami - lista osób zwiększona do 15. - zamykamy już listę. Oczywiście wszystkie osoby, które się zgłosiły po zamknięciu listu są pierwsze w kolejności do kolejnych warsztatów! Widzimy się już niedzielę. Do zobaczenia!
 10. Rozumiem że nauczycie podlaskich piwowarów jak warzyć porządne IPA? Lub serię wykładów o leżakowaniu piw pszenicznych? Czy będzie można się zapisać ? Zapraszamy do zapisów: http://www.piwo.org/topic/19218-warsztaty-piwowarskie-w-browarze-gloger-z-wojciechem-piaseckim/
 11. Wszystkich fanów piwa oraz piwowarstwa zapraszamy bardzo, bardzo serdecznie na pierwsze Warsztaty Piwowarskie w Browarze Gloger! Oczywiście na miejscu będzie dostępny nasz piwowar Wojciech Piasecki, z którym będzie można porozmawiać na wszelki tematy związane z warzeniem piwa czy z gatunkami piwa. W planie warsztatów przewidujemy: - pokaz warzenia piwa, - będziemy na miejscu warzyć Indian Pale Ale, zwaną wszystkim jako IPA, - poopowiadamy trochę o Browarze Gloger, - degustacja piw Gloger, - wycieczka po Browarze Miejski Gloger. Oczywiście warsztaty są całkowicie darmowe, lecz liczba miejsc jest ograniczona! Obowiązują zapisy - kto pierwszy ten lepszy. Na pierwsze warsztaty przewidzieliśmy 12. miejsc. Zapisy prosimy kierować na adres marketing@browargloger.pl,odpowiednio podając: Imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Zaczynamy punktualnie o godzinie 17:00 w niedzielę 8.11.2015! https://www.facebook.com/events/1488726848088942/ Podkreślamy. Lista uczestników z Facebook nie będzie brana pod uwagę. Osoby chętne do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o kontakt bezpośrednio na wskazany wyżej adres mailowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.