Jump to content

piwoslaw

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About piwoslaw

 • Birthday 04/29/1978

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Svantevit
 • Rok założenia
  2015
 • Miasto
  Bielsko-Biała

Kontakt

 • Imię
  Sławomir

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Pobrałem: Raspberry schwarzbier Kulik Brew American pale ale Piwne smako stella Cryptolocker Vpatyk Brevery Zostawiłem: Tasmanian red ale Australian pale ale Mandarina pale ale 2.0
 2. Pobrałem Lambika, porter podbity śliwka i kwas śliwkowy. Zostawiłem Canella stout (stout owsiany z cynamonem), Fragrant stout (stout owsiany z przytulią wonną), i American stout (ameryka się straciła wyszedł bardziej dry stout ale juz nie zmieniłem etykiet).
 3. Pobrałem: Super Taranta (sour brett ale) , Imigraniada (Norwegian Rye Farm Ale) - Browar Reemisja Lichtenhainer - Vpatyk Brevery Wood Aged Foreign Extra stout - Marq Zostawiłem: żytnie aipa, witbier, coffe milk stout I Fes
 4. Wczoraj pobrałem Bw I Lichtenhainer Vpatyk Brewery, zostawilem Mandarina ale I bodajze Witbiera. Lichtenhsiner wypity, bardzo fajne piwo delikatnie zaznaczona wędzonka zarówno w smaku jak I aromacie, w smaku dodatkowo fajna kwaśność, bardzo posmakowało mojej żonie ktora ma awersje do wędzonek I kwaśnych piw. Bardzo chętnie napiłbym się go ponownie.
 5. Hmm Zawsze staram się bardzo dokładnie dezynfekować sprzęt, ale bywa różnie moze faktycznie coś z powietrza złapało. Wśród znajomych bardzo dobrze przyjęła się Mandarina, nawet o dziwo hehe smakuje mojej żonie, pszenicy nie było w zasypie. Jak cos to wczoraj przyniosłem butelkę , wiéc może bedzie na wtorek.
 6. W imieniu kolegi jeszcze nie ma dostepu do forum. zostawił trzy chłopskie luksusy (porter plebejski 12 blg) browar Browokator. Pobrał Risa Vpatyk, Barley wine Kulik.
 7. Smoked Ale Marq Piana po nalaniu wysoka, jednak szybko znika, piwo klarowne o słomkowej barwie. W aromacie I smaku fajnie wyczuwalna wędzonka. Bardzo dobre piwko, lubię takie "śmierdziuchy" jak to określa moja małżonka.
 8. Pobrane Barley Wine z płatkami debowymi Kulik Brew, Rauch doppelbock I Tropical stout Piwne Smaki Stela, zostawiłem Żytnią Aipe, Mandarina Ale, Smoked Fes z wędzoną ŝliwką.
 9. Ja swego czasu zostawiłem milk stouta, coffe milk, Fes, żytnia Aipa, porter gryczany I bodajze witbier. Teraz juz wiem zeby informować.Browar Svantevit.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.