Jump to content

mateusz54b

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Mateusz

Piwowarstwo

 • Miasto
  Bulowice

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. Witam, Jak wygląda sprawa zamówienia? są chętni? będzie realizacja?
 2. Jak Maciejeq się rozmyśli to jestem zainteresowany.
 3. Co do grzania prądem czy gazem to sam mam mętlik w głowie i nie mogę się zdecydować jak przerobić swoje gary więc nie pomogę. Jeśli chodzi o fermentory to poszukaj beczek przeznaczonych do spożywki (sporo osób które robią większe warki takich używa) https://allegro.pl/plastikowa-beczka-80-l-do-kiszenia-na-wode-atest-i7354001289.html https://allegro.pl/beczka-plastikowa-85l-do-kiszenia-kapusty-mocna-i7531750637.html
 4. Tutaj macie bardzo fajny pomysł na przyśpieszenie/ułatwienie rozlewu, może trochę za większe pieniądze niż 20zł ale myślę że warto. Sam noszę się od jakiegoś czasu aby coś takiego poskładać.
 5. Witam, Co prawda nie posiadam kega ale masz przyjazne ceny więc nie zaszkodzi zapytać. 1. Podejdą grzałki pod garnek 60l (średnica ok 40cm)? 2. Da radę zamówić fałszywe dno pod ww gar? 3. Co to za silnik do mieszadła? od wycieraczek? 4. Można poprosić o zdjęcia sprzętu? (łopaty mieszadła, mocowanie silnika oraz silnik)
 6. Dzisiaj dotarła przesyłka, Dziękuje za całą akcje.
 7. Proszę o wpisanie na listę rezerwowych, wezmę 250ml
 8. Gdyby Skiba się rozmyślił to jestem zainteresowany kolbą i rdzeniem
 9. Jak jeszcze jest dostępne to wezmę całość
 10. Witam. Mam ten sam problem ze sterownikiem, udało Ci się znaleźć rozwiązanie tego problemu? Przepraszam za odgrzewanie kotleta ale jestem laikiem jeśli chodzi o elektronikę. Poszperałem trochę w necie na ten temat i już chyba wiem co robię źle.
 11. Z racji iż zaciekawił mnie nacisk kapslownicy to postanowiłem zmierzyć moją samoróbkę stołową. Kapslownice wykonałem sam z myślą o kapslowaniu większych i mniejszych butelek więc jest dosyć wysoka i zmieściła się waga łazienkowa na jej blacie wraz z butelką. Waga do 120kg przekręciła się o 10kg czyli można przyjąć że nacisk potrzebny do zakapslowania kapsla to ok 130kg (kapsel srebrny z miękkiej blachy). Waga którą posiadam to nie cud techniki (najzwyklejsza analogowa) więc trzeba liczyć się z jakimiś drobnymi przekłamaniami. Mam nadzieje że trochę pomogłem i liczę na fotorelacje z budowy kapslownicy pneumatycznej.
 12. Witam, Również proszę o cenę i zdjęcie jeśli jest możliwa wysyłka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.