Jump to content

PURPLE

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  PIWOWIN
 • Rok założenia
  2008
 • Liczba warek
  około 150
 • Miasto
  Radzionków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Częstochowie na ulicy Bukowej 24 jest sklep "66" który oferuje produkty dla piwowarów, winiarzy i innych "psotników domowych". Można tam także odebrać towar zamówiony w sklepie internetowym PIWOWIN.
 2. Dzięki za fajną atmosferę, świetne piwa i bardzo smaczny, domowy chleb Do zobaczenia na następnym spotkaniu!
 3. Zapraszamy na kolejny piwny meeting do BROWARIATU - do zobaczenia w niedzielę
 4. Skrzynka na piwo już czeka. Piwa powinny mieć etykietę z podstawowymi informacjami (piwowar, styl piwa, data butelkowania). Oczywiście im więcej informacji tym lepiej. Piwa przegazowane niemile widziane !
 5. Dzięki za kolejne ciekawe spotkanie i gorącą atmosferę okołopiwnych dyskusji. Pozdrawiam serdecznie, szczególnie tych, którzy odwiedzili nas pierwszy raz Do zobaczenia!
 6. Zapraszamy na niedzielne spotkanie piwowarów domowych do BROWARIATU w Katowicach od godziny 16.00. Własne piwa mile widziane. Informację przekazuję na prośbę St.Angera który jest w tej chwili trochę dalej od klawiatury niż zwykle
 7. Mam nadzieję, na degustację naszych dokonań w szerszym gronie Myślę, że trunki szybko osiągną dojrzałość
 8. Ja też zdecydowanie wybieram Browariat.
 9. Widzę wena, że twój post zawiera nieobiektywne lokowanie produktu W październiku, na imprezie w chorzowskim Skansenie rozmawialiśmy o naszej przeprowadzce i nie było mowy o zamknięciu sklepu PIWOWIN . Sklep istnieje cały czas (miesięczna przerwa na przeprowadzkę) i ma się dobrze. Z geograficznego punktu widzenia Radzionków jest bliżej Częstochowy niż Chorzów co potwierdza duża liczba klientów z tych okolic. Nie uchodzi, żeby wiceprezes PSPD i prezes ŚOT nie znał lokalnego rynku piwowarskiego!
 10. Koniec i bomba a kto nie był ten trąba - cytując klasyka! BROWARIAT to klimatyczne miejsce z rewelacyjnymi piwami i świetną atmosferą, Bardzo fajne spotkanie w gronie piwowarów domowych. Mam nadzieję,że pierwsze w tym zacnym miejscu i nie ostatnie!
 11. Jak ktoś będzie od 15.00 to po spotkaniu zdąży jeszcze popracować w swoim browarze natomiast jeśli ktoś przybędzie po 17.00 to będzie musiał zrobić to rano.
 12. W niedzielę (05.01) od godziny 15.00 Browariat jest gotowy na przyjęcie piwowarów domowych. Własne piwa mile widziane.
 13. Chciałem potwierdzić obecność na niedzielnym spotkaniu 05.01. w BROWARIACIE.
 14. "Jedyny Sklep Stacjonarny na Śląsku" ??? Małe sprostowanie. Na Śląsku są co najmniej dwa sklepy stacjonarne dla piwowarów domowych. Pozdrawiam i zapraszam na zakupy do Radzionkowa :-)
×
×
 • Create New...