Jump to content

demonik83

Members
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Kontakt

 • Imię
  Tony Montana

Piwowarstwo

 • Miasto
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

690 profile views
 1. Właśnie skąd my indywidualni klienci mamy pewność ,że to co Nam przysyłają sklepy to jest to co zamawiamy?
 2. Może skoro jest tutaj tylu piwowarów to uda się skontrować jakiś nasz kociołek który będzie summą burzy mózgów
 3. Dokładnie Tesco Value jest chyba najmniej zmineralizowana i też na niej warze.
 4. No cóż czekam na nową Coobre , bo teraz nie opłaca mi się wydawać w sumie 500 zł na większy gar i chłodnicę wolę poczekać kupić Coobre i do tego chłodnice
 5. Dołączając się do dyskusji też chłodzę wystawiając gar i to z chmielinami na noc na balkon i jakoś nie zauważyłem żeby piwo było nie pijalne, bo prze chmielić można nawet chłodząc chłodnicą i uznałem ją za zbędną w moim domowym browarze, nie mówiąc ile wody zaoszczędzam w ten sposób
 6. Czytałem też coś o kraniku, ale najpierw trzeba mieć sprzęt dzięki za info
 7. Jakiś modyfikacji musiałeś dokonać? Tak pytam , bo odłożyłem trochę gotówki i sam myślę nad zakupem tego sprzętu , bo moi domownicy mają dość smrodu i chce się przenieść z tym warzeniem do garażu , poza tym zachęca mnie pojemność.
 8. Może to głupie pytanie , ale czemu na eBayu?
 9. Zamawiałeś na eBayu czy w Polskim sklepie elektronic.star?
 10. http://www.electronic-star.pl/Klarstein-Mundschenk-XXL-Kociol-do-produkcji-brzeczki-do-warzenia-piwa_i538562.htm a co myślicie o tym ?
 11. http://www.electronic-star.pl/Klarstein-Mundschenk-XXL-Kociol-do-produkcji-brzeczki-do-warzenia-piwa_i538562.htm?gclid=CP_90Ijo6NYCFQNsGwodjfEHxQ Witam przypadkiem natrafiłem na cosik takiego co sądzicie o tym sprzęcie?
 12. Nie było ZPT w szkole ? Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka Było było oczywiście już szukam lodówki i powiedzcie ile tak minimalnie musi mieć żeby zmieścić 2 kegi i ewentualnie jaka butle co2 polecacie jeśli chodzi o pojemność?
 13. Kto mi zrobi taki kegerator haha
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.