Jump to content

sharky

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About sharky

 • Birthday December 13

Kontakt

 • Imię
  Łukasz

Piwowarstwo

 • Liczba warek
  1

Recent Profile Visitors

260 profile views
 1. Witam, Browar Spółdzielczy z Pucka wypuścił takie piwko, nie pamiętam jak się nazywa, ale piłem je w Rybniku na RYBNICKIM ZALEWIE DOBREGO PIWA. Miało ciekawy akcent żywiczny, jak gdzieś spotkam w sklepie na pewno sobie kupię. Z pewnością spróbuję uwarzyć APE z bursztynem. Pozdrawiam Łukasz
 2. sharky

  Keg 10L Piast

  Udało się !! z tym że musiałem zeszlifować nakrętki, bo były trochę za wysokie. Mam trochę inną metodę wyciągani, po zaciśnięciu nakrętek uderzam w fitting gumowym młotkiem i fitting sam wyskakuje. Dzięki za pomoc.
 3. sharky

  Keg 10L Piast

  Ok. spróbuje jeszcze raz. W jaki sposób zamykasz beczkę ? Pozdrawiam.
 4. sharky

  Keg 10L Piast

  Tak to wygląda. Pozdrawiam.
 5. sharky

  Keg 10L Piast

  Nie wiem czy ten pierścień jest zapieczony czy co, ale w ten sposób nie potrafię go wyciągnąć fittinga. Pozdrawiam.
 6. sharky

  Keg 10L Piast

  Witam, Czy ktoś z was ma może doświadczenie z wyciąganie fittingu w kegach 10L z Piasta/Boguszów ? Fitting wygląda jak Euro (typ M) ale nie jest wkręcany tylko wciskany na pierścieniu. Najprawdopodobniej pierścień trzeba jakoś ścisnąć przez sześć otworów znajdujących się w gnieździe fittingu i wyciągnąć. Pozdrawiam Łukasz
 7. Cześć, Ja używam schładzarki do piwa z rollbaru, jest tam układ do chłodzenia nalewaka. Podłączam tam wężownice do chłodzenia piwa i wrzucam do zbiornika fermentacyjnego. Pozdrawiam Łukasz
 8. sharky

  sharky

 9. Podstawa nie za mała, oczywiście mogłaby być większa, ale ta jest w zupełności wystarczająca. Co do podkładki to myślałem o tym, ale jak ostatnio kapslowałem 6 skrzynek piwa to nie była potrzebna.
 10. Cześć, Chciałbym zaprezentować własną konstrukcję. Mam siłownik 50x100. kapslownica działa przy ciśnieniu 6-8 atm. Przycisk połączony jest z siłownikiem przewodami 4mm. z kompresora do siłownika leci przewód 6mm o długości ok 10m. Ogólnie super sprawa polecam wszystkim, dużo czasu można zaoszczędzić na kapslowaniu, a kapslownicę można zrobić taniej niż kupić porządną kapslownicę stołową. Pozdrawiam Łukasz.
 11. To akurat mnie nie dziwi. Do 100l dołożył bym do 7KW Nie mam miejsca będą musiały wystarczyć trzy. Czekam na paczkę i będziemy montować. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, długość grzałki jest stosunkowo duża jak do swojej mocy, dzięki temu nie przypalają zacieru. Jak się grzeje wodę na pełnej mocy nie słychać charakterystycznego syczenia jak w czajniku. Polecam wszystkim.
 12. Witam, Ja doginałem grzałki do gara o średnicy 600mm, co prawda jeszcze nie odpalałem ale powinno być ok. Pozdrawiam Łukasz. Sprawdzałeś? Wszystko działa? Cześć, Wszystko działa ale do gara 100l dwie grzałki to trochę za mało będę montował trzecią. Pozdrawiam Łukasz
 13. Witam, Ja doginałem grzałki do gara o średnicy 600mm, co prawda jeszcze nie odpalałem ale powinno być ok. Pozdrawiam Łukasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.