Jump to content

Saks

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 1. Też dostałem chodzi o to że Pilsner nie będzie już teraz produkowany poza Pilznem. Kończą produkcje w Tychach i Moskwie. Z tej okazji wysyłają ludziom z branży po butelce Pilznera z Pilzna.
 2. Raczej słuchałem niż się wypowiadałem, ale za to do samego końca. Było ciekawie, warto takie konferencje kontynuować.
 3. @rysmis link który podałeś niestety nie działa. @Wesoły, znasz może źródło naturalnych korków do szampana i możesz coś więcej powiedzieć o korkownicy?
 4. dori może jakieś zdjęcia tego pływającego filtra
 5. Taką opcje też biorę pod uwagę, zakorkować tradycyjnie i na to zakapslować. Z takim rozwiązaniem spotkałem się w butelkach 0,7litra Lindemans'a.
 6. josefik powiedz mi czy po przefermentowaniu pozbywałeś się osadu drożdżowego wraz kapslem? Czy od razu korkowałeś docelowo plastikowym korkiem? Zależy mi też na naturalnych korkach do szampana, jeśli ktoś wie gdzie można je zakupić będę wdzięczny za informacje.
 7. Nie tyle wciąga co staje się sposobem na życie. Problem zaczyna się w tym żeby otoczenie to zakceptowało
 8. Witam! Mam pytanie czy ma ktoś doświadczenie z refermentowaniem, kondycjonowaniem piwa w butelkach po szampanie? Szczególnie interesuje mnie: - pozbywanie się szerokiego kapsla z osadem drożdżowym. Jak to sprawnie wykonać? - czy i czym uzupełnić ewentualne braki przed korkowaniem? - praktyka korkowania: korek do szampana i drutowanie? czy klasyczny korek i szeroki kapsel?
 9. Kto jest gospodarzem i jaki jest jego login na skypie?
 10. Piwowarsko ten rok dla mnie to dwie duże imprezy: - Festiwal Birofilia w Żywcu - Profesjonalia w Kazimierzu Dolnym Na tych dwóch imprezach miałem okazje poznać wiele osób znanych mi do tamtej pory jedynie z forum. Pozytywne wrażenie zrobiły także skala i poziom ich organizacji. Już się nie mogę doczekać kolejnej Poza tym: - współorganizowanie IV Pomorskiego Konkursu Piw Domowych im. Sławomira Pahlke. - trochę mniej piwnie, zwycięstwo mojego miodu pitnego Sambuci Flos w USA - narodziny małego piwowara Filipa Zygmunta (ponoć dobrym piwowarem jest się w trzecim pokoleniu ). Mam nad
 11. Na gardło to i profilaktycznie stosuje Na skrzela niestety nie działa
 12. Ja potrzebuje kuracji na zapalenie oskrzeli, którą można by stosować w pracy i drodze do pracy . Aaa, i co to jest wolne??
 13. Na swoim blogu chcę wziąć na warsztat połączenia kulinarne z piwem w zeszłym roku było Piwo&Czekola Dzisiaj wrzuciłem Śniadanie Mistrzów, czyli piwo&jajka. Mam nadzieje z czasem będzie tego przybywać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.