Jump to content

Kondziox2

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Pół roku temu interesowałem się zakupami tych wiader u tego sprzedawcy więc na kilka z zadanych pytań mogę odpowiedzieć . Wiadra są po chlorze aktywnym do basenów więc po długim myciu w gumowych rękawiczkach i z płynem do mycia naczyń i będą ok pod warunkiem że nie zamierzasz używać ich do gorącej brzeczki lub gotującej się wody, co do domieszek to producenci wiader użytkowych stosują czyste formy plastiku żeby nie zwiększać kosztów wytwarzania. Dodatkowo z tego co się orientuje to rury z HDPE używane są do instalacji zimnej wody w budownictwie.
 2. Próbowałem w Kauflandzie i Tesco i otrzymałem informację że nie sprzedają skrzynek.
 3. Witam Potrzebuje przynajmniej 10-12 skrzynek na piwa 500ml Najlepiej z okolic Łodzi . Chętnie kupie w jak najniższej cenie lub przyjmę za domowe piwko Z góry dzięki za pomoc
 4. Witam Był bym wdzięczny gdyby ktoś z okolic Łodzi mógł odstąpić gęstwę pod IPA i grodziskie . Z góry dzięki
 5. Tak jak w temacie Kupię możliwie najtaniej garnek ok 50 , 70 lub 100l oraz KEG 100l , w jak najlepszym stanie. Garnki mogą być używane, garnek najlepiej jak najtańszy. Najlepiej z okolic Łodzi lub z tanią wysyłką.
 6. Witam Jako że zaczynam się powoli wdrążać w piwowarstwo domowe a już sporą sumę zainwestowałem w sprzęt i surowce i niestety środki się uszczuplają a potrzebuje jeszcze kilka przedmiotów, kupie lub przyjmę za darmo lub symboliczne kilka butelek Stoutu 12Blg . Potrzebuje : * Skrzynek z butelkami 0,33l najlepiej zwrotne * Skrzynek z butelkami 0,5l najlepiej zwrotne * Filtrator z oplotu * Keg Cornelius ( z lub bez wężykami itp ) * Puste skrzynki *Taboret gazowy Jestem w stanie odebrać osobiście w województwie Łódzki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.