Skocz do zawartości

wojek

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. wojek

  Jodowy wskaźnik skrobi

  To brzmi sensownie - dziękuję za radę i idę sprawdzić .
 2. wojek

  Jodowy wskaźnik skrobi

  Mam pytanie właśnie zaczęły się przymrozki a ja zostawiłem na balkonie buteleczkę z jodowym wskaźnikiem skrobii - czy mozna go jeszcze używać jeśli był w minusowej temperaturze??
 3. wojek

  Poczta w piwo org

  A ortografy są specjalnie dla elroya
 4. wojek

  Poczta w piwo org

  Oczywiście chętny to moje drugie ja. Ale czy ty mnie nie prześladujesz gdzie coś napiszę tam jesteś
 5. wojek

  Jak nie warzyć piwa :)

  Jeśli idzie o błędy ortograficzne to poddałem się po maturze na której w pracy pisemnej nie urzyłem ani jednego słowa z tak zawaną trudnością ortograficzną . I teraz żyje mi się łatwiej A tak wogóle to ja używam cókru przez "ó" on lepiej nagazowuje piwo. A na poważnie postaram się porawić ale nic nie obiecuję - oczywiście.
 6. wojek

  Poczta w piwo org

  Ciekawe czy jest szansa na skrzynkę pocztową w piwo.org np. wojek@piwo.org piękny adres juz się zakochałem ......
 7. W związku z tym że udało mi się już posiąść pewne doświadczenie w warzeniu piwa chcę przekazać młodszym stażem koleżankom co jak naobficiej daj Bóg i kolegom czego nie robić jeśli piwo ma być dobre i ma dać sie wypić . Mam dwa ciekawe doświadczenia które mówią : 1. Jeśli w czasie butelkowania zamiast cukru użyjesz soli to piwo się nie nagazuje a dodatkowo będzie wstrętne i nie do picia . 2. Jeśli w czasie butelkowania zamiast cukru lub oczywiście słodu dodasz miodu w celu zrobienia piwa miodowego to jest duża szansa że już po 2 tygodniach od twoich butelek odpadną denka w wynku bardzo dużego nagazowania. Jeśli butelka wytrzyma to i tak po otwarciu całe piwo wybucha dosłownie i masz zalane pomieszczenie a w butelce pusto. Nie polecam oczywiście sprawdzania czy piszę prawdę wojek
 8. wojek

  Dzień doberek

  Witam brać piwowarską Kilka słów o mnie : 1. 12 warek 2. Ze 34 latka 3. Gdańszczak rodzony w Gdyni 4. Moja ulubiona produkcja to piwko pszeniczne. Tyle na dzień dobry jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy napiszę. Szczególne pozdrowienia dla piwowarów z POMORZA !!!
×