Jump to content

Zdrój

Members
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Zdrój

 • Birthday 10/13/1974

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Zdrój / PINTA
 • Rok założenia
  1995 / 2011
 • Liczba warek
  ponad 350
 • Miasto
  Strzyżów

Kontakt

 • Strona www
  http://www.browamator.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miło mi poinformować, że zamówienia z BA (kurier) wysyłane są bez zbędnej zwłoki- czyli max do 48 h od złożenia zamówienia. Dotyczy to również opłaconych zamówień przelewowych. Przesyłki pocztowe odbierane są od BA 2 razy w tygodniu więc tutaj czas od zamówienia do wysyłki może być dłuższy. Liczba zamówień w Browamatorze rośnie miesiąc w miesiąc nieprzerwanie od 2002 roku :-) ale dzięki gruntownej reorganizacji magazynu wysyłkowego na przełomie 2013 i 2014 roku jest szansa na utrwalenie aktualnego, przyzwoitego tempa wysyłek. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości za
 2. Browamator pracuje pełna parą - Patrycja i Karolina obsługują Wasze zamówienia via e-mail i telefon natomiast Leszek, Grzesiek, Alek, Darek i Mateusz pakują paczki (także w weekendy). W przypadku opóźnienia zamówienia, informujemy Kupującego. Fakt - tych opóźnień jest teraz więcej - odczuwalnie rozpoczął się sezon piwowarski, mamy szczyt sezonu winiarskiego a my finiszujemy z przeprowadzką do drugiej części magazynu. Trwają tez prace nad zupełnie nowym systemem IT, który usprawni obsługe większych zamówień (do redystrybutorów i browarów). Wiem, że to nasz problem a nie Kupującego i cz
 3. Dziś wysłałem metryczki wszystkim uczestnikom Karpackiego KPD. Współpraca przy tym Konkursie dała mi duuuużo satysfakcji. Przypomniałem sobie stare, dobre czasy i to było naprawdę miłe Ogromne podziękowania dla Roberta, Wojtka, Tomka, Jacka, Piotrka, Łukasza. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców KKPD ! Niespodzianka ? Któż by się spodziewał, że - wydawałoby się - pogardzany styl Standard American Lager tak ożywi szanowne Jury ?!
 4. Karpacki Konkurs Piw Domowych 2013 Do KKPD zgłoszono 61 piw w dwóch kategoriach: I. Standard American Lager (18 piw) II. Extra Special/Strong Bitter (ESB) (43 piwa) W wyniku eliminacji przeprowadzonych 22 marca, do rundy finałowej weszło w sumie 28 piw. Runda finałowa rozpoczęła się o godz. 10:50. Przy stole sędziowskim zasiedli: Łukasz Jajecznica, Jacek Materski, Robert Orszulak i Piotr Wypych - wszyscy to sędziowie z ważnymi (aktualnymi) certyfikatami PSPD. Obrady zakończyły się o 17:45. Wyniki Karpackiego Konkursu Piw Domowych 2013 I. Standard American Lager 1.
 5. I. Standard American Lager 1. Krzysztof Zach (Gdańsk) - 43,25 pkt 2. Beata i Jacek Michna (Łańcut) - 40,75 pkt 3. Mariusz Bystryk (Toruń) - 39,00 pkt II. Extra Special/Strong Bitter (ESB) 1. Arkadiusz Suchecki (Warszawa) - 38,25 pkt 2. Michał Maniewski (Warszawa) - 37,00 pkt 3. Jan Krysiak (Chorzów) - 36,50 pkt 3. Przemysław Odrobny (Luboń koło Poznania) 36,50 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !
 6. A po wszystkim 29-go zapraszamy na Angielskie Śniadanie do Setka Pub - premiera nowej PINTY w stylu Extra Special Bitter (ESB)
 7. Citra, Amarillo, Centennial + reszta ze zbioru 2012 ma dopłynąć do Europy na przełomie listopada i grudnia. Będzie trochę drożej.
 8. Dokładnie ! Dziś pliki zostały wysłane do drukarni.
 9. W ramach PINTY wypuściliśmy w maju 2012 Viva la Wita! i określiliśmy je jako Imperial Witbier (+ flaga USA). Dlaczego ? Bo ma 16,5 % ekstr. i jest chmielony amerykańcami po zakończeniu gotowania. Zasyp i przyprawy + chmielenie podstawowe jak w klasycznym Witbierze, tyle że więcej Inspiracją był Mikkeller Not Just Another Wit. http://thebeervault.blogspot.com/2012/06/czy-imperium-nalezy-do-pinty.html
 10. Tak jest Przemo ! Laureatów konkursów piwowarskich z ostatnich lat zapraszamy do Żywca jako gości specjalnych Natomiast każdy piwowar, który będzie chciał zaprezentować swoje piwo pod Namiotem Piwowarskim jest mile widziany i nie potrzeba do tego specjalnych zaproszeń. P.S. Zaproszenia do Laureatów wysyłaliśmy mailem w dwóch turach, jednak z różnych powodów nie do wszystkich dotarły. Jeśli ktoś z Laureatów nie otrzymał zaproszenia a chciałby przyjechać ze swoim piwem na Birofilia 2012, proszę o pilny kontakt: ziemowit.falat@browamator.pl
 11. Pełnowymiarowy pokaz, świetny Rauchbock od Agnieszki, kulinarne niespodzianki, było warto
 12. Kto się waha niech czym prędzej przestanie Zagroda Magija to idealne miejsce na długi piwowarski wieczór. A iprogram tegoroczny nieco wzbogacony niz w latach poprzednich. + atrakcje niespodzianki (np. nocna, ruska bania...) My się z Agatką w każdym razie na ten moment wybieramy.
 13. Gratuluję zwycięzcom ! Podkarpacie górą na drugim końcu Polski
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.