Jump to content

ElGreco

Members
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

About ElGreco

 • Birthday September 30

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Domowy El Greco
 • Miasto
  Świebodzice

Kontakt

 • Imię
  Kostas

Recent Profile Visitors

719 profile views
 1. Czy ktoś mógłby uaktualnić link https://play.google.com/store/apps/details?id=makimo.pl.refractometer, ponieważ wygasł?
 2. Zdrowa, rześka gęstwa drożdżowa US-05 po jednej szarży na lekkim i homeopatycznie chmielonym piwie - jutro będę zbierał. Wypieprzyć jest mi szkoda, bo chociażby do jakiegoś rozgrzewacza na przyszły sezon grzewczy jest jak złoto. Miałem co nieco czynić, ale niestety nie starczy mi doby. Mile widziany nowy słoik o pojemności 500 ml, taki jak z Tesco - ja tam swoje grzyby szanuję i nie pakuję ich do słoików po Pudliszkach przemytych Ludwikiem. Odbiór w Świebodzicach.
 3. Podziękowania dla organizatorów za organizację i rzetelne prowadzenie konkursu, a także dla wszystkich sponsorów za wspaniałe fanty. Jak co roku, tak i w tym sprawiliście, że nikt nie może się czuć zawiedziony! Gratuluję wszystkim laureatom konkursu! PS. Kiedy można spodziewać się przesyłek z nagrodami?
 4. No właśnie, dużo mi rozjaśniły linki które tutaj podrzuciłeś, dzięki. Btw, dlaczego to z pierwszej aukcji kosztuje 11$, a reszta 32 i więcej?
 5. Dokładnie tak, dzięki. Tylko zastanawiam się w jaki sposób to połączyć bez dodatkowych zakupów u Chińczyka.
 6. Witajcie, zastanawiam się w jaki sposób najprościej połączyć złączkę typu Pepsi bezpośrednio z kranem z gwintem zewnętrznym 5/8, takim jak ten http://www.grupaibc.pl/produkt/kran-celli-zloty/. Chodzi o to, żeby kran wystawał bezpośrednio poza keg. Żeby nie było zbyt łatwo, to przy moich złączkach Pepsi znajdują się nyple 3/8. I tak sobie pomyślałem, żeby przyłączyć je w ten sposób: Złączka Pepsi -> taka oto szybkozłączka http://www.grupaibc.pl/produkt/szybkozlacze-prosta-38-x-58-gwint-john-guest/ -> kran. A może ktoś zna bardziej estetyczny i solidniejszy sposob na połączenie
 7. Czy zgodnie z zapowiedzią, pojawią się dzisiaj wyniki eliminacji?
 8. Otóż to. Słuszność używania kranika jest tylko przy filtracji i butelkowaniu. W innych przypadkach jest on bezużyteczny.
 9. Zdaje mi się, że jest to tylko potwierdzenie zgłoszenia, a niekoniecznie potwierdzenie tego, czy paczka dotarła bądź nie. Być może się mylę, nie wiem.
 10. Czy będzie ogłoszona lista uczestników, którzy przeszli eliminacje, tak jak miało to miejce w poprzednich latach? A tak poza tym, to dlaczego nigdy nie jest ogłaszana lista uczestników przed rozpoczęciem konkursu? Skąd pewność, że właśnie moje piwo dotarło na miejsce?
 11. Mam pytanie odnośnie wpłat: Przelewu dokonałem w poniedziałek, jednak mój status nadal widnieje jako nieopłacony. Kiedy jakieś uaktualnienie?
 12. Po wpisaniu numeru konta, wyświetla, że jest to BOS1 oddział w Warszawie, a nie w Rzeszowie. Czy aby na pewno ten numer jest właściwy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.