Skocz do zawartości

ElGreco

Members
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana ElGreco w Rankingu w dniu 6 Listopad 2015

ElGreco posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O ElGreco

 • Urodziny 30 Wrzesień

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Domowy El Greco
 • Miasto
  Świebodzice

Kontakt

 • Imię
  Kostas

Ostatnie wizyty

157 wyświetleń profilu
 1. 18.11.2017 IX Poznański Konkurs Piw Domowych

  Podziękowania dla organizatorów za organizację i rzetelne prowadzenie konkursu, a także dla wszystkich sponsorów za wspaniałe fanty. Jak co roku, tak i w tym sprawiliście, że nikt nie może się czuć zawiedziony! Gratuluję wszystkim laureatom konkursu! PS. Kiedy można spodziewać się przesyłek z nagrodami?
 2. No właśnie, dużo mi rozjaśniły linki które tutaj podrzuciłeś, dzięki. Btw, dlaczego to z pierwszej aukcji kosztuje 11$, a reszta 32 i więcej?
 3. Dokładnie tak, dzięki. Tylko zastanawiam się w jaki sposób to połączyć bez dodatkowych zakupów u Chińczyka.
 4. Witajcie, zastanawiam się w jaki sposób najprościej połączyć złączkę typu Pepsi bezpośrednio z kranem z gwintem zewnętrznym 5/8, takim jak ten http://www.grupaibc.pl/produkt/kran-celli-zloty/. Chodzi o to, żeby kran wystawał bezpośrednio poza keg. Żeby nie było zbyt łatwo, to przy moich złączkach Pepsi znajdują się nyple 3/8. I tak sobie pomyślałem, żeby przyłączyć je w ten sposób: Złączka Pepsi -> taka oto szybkozłączka http://www.grupaibc.pl/produkt/szybkozlacze-prosta-38-x-58-gwint-john-guest/ -> kran. A może ktoś zna bardziej estetyczny i solidniejszy sposob na połączenie tego zestawu? Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.
 5. Witam, czy oferta jest wciąż aktualna?
 6. XII Konkurs Piw Domowych we Wrocławiu czerwiec 2017

  Czy zgodnie z zapowiedzią, pojawią się dzisiaj wyniki eliminacji?
 7. całe piwo uciekło przez kranik

  Otóż to. Słuszność używania kranika jest tylko przy filtracji i butelkowaniu. W innych przypadkach jest on bezużyteczny.
 8. XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017

  Zdaje mi się, że jest to tylko potwierdzenie zgłoszenia, a niekoniecznie potwierdzenie tego, czy paczka dotarła bądź nie. Być może się mylę, nie wiem.
 9. XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017

  Czy będzie ogłoszona lista uczestników, którzy przeszli eliminacje, tak jak miało to miejce w poprzednich latach? A tak poza tym, to dlaczego nigdy nie jest ogłaszana lista uczestników przed rozpoczęciem konkursu? Skąd pewność, że właśnie moje piwo dotarło na miejsce?
 10. XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017

  Mam pytanie odnośnie wpłat: Przelewu dokonałem w poniedziałek, jednak mój status nadal widnieje jako nieopłacony. Kiedy jakieś uaktualnienie?
 11. XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017

  Po wpisaniu numeru konta, wyświetla, że jest to BOS1 oddział w Warszawie, a nie w Rzeszowie. Czy aby na pewno ten numer jest właściwy?
 12. Chmielnik sezon 2017

  Cisza. Poczekam parę dni.
 13. Chmielnik sezon 2017

  Czy jest ktoś, komu nie wybiły jeszcze żadne pędy z zeszłorocznych karp? Cięcie karp wykonywałem jesienią i dobrze przykryłem ziemią, jednak na razie cisza.
 14. Oddam / poszukuję gęstwę

  Oddam 400 ml gęstwy drożdżowej WLP 800 Pilsner Lager Yeast. Bardzo wdzięczne drożdże dolnej fermentacji do piw typu pilzneńskiego. Odbiór osobisty w Świebodzicach, ew. Wrocław/Świdnica w przyszły weekend. EDIT: lookasoo przygarnął całą porcję gęstwy. Dzięki za piwo, będzie kosztowane przy najbliższej okazji.
×