Skocz do zawartości

ElGreco

Members
 • Zawartość

  117
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ElGreco

 • Urodziny 30 Wrzesień

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Domowy El Greco
 • Miasto
  Świebodzice

Kontakt

 • Imię
  Kostas

Ostatnie wizyty

300 wyświetleń profilu
 1. ElGreco

  Oddam / poszukuję gęstwę

  Zdrowa, rześka gęstwa drożdżowa US-05 po jednej szarży na lekkim i homeopatycznie chmielonym piwie - jutro będę zbierał. Wypieprzyć jest mi szkoda, bo chociażby do jakiegoś rozgrzewacza na przyszły sezon grzewczy jest jak złoto. Miałem co nieco czynić, ale niestety nie starczy mi doby. Mile widziany nowy słoik o pojemności 500 ml, taki jak z Tesco - ja tam swoje grzyby szanuję i nie pakuję ich do słoików po Pudliszkach przemytych Ludwikiem. Odbiór w Świebodzicach.
 2. ElGreco

  18.11.2017 IX Poznański Konkurs Piw Domowych

  Podziękowania dla organizatorów za organizację i rzetelne prowadzenie konkursu, a także dla wszystkich sponsorów za wspaniałe fanty. Jak co roku, tak i w tym sprawiliście, że nikt nie może się czuć zawiedziony! Gratuluję wszystkim laureatom konkursu! PS. Kiedy można spodziewać się przesyłek z nagrodami?
 3. Dzięki Anteks, na pewno coś wybiorę.
 4. No właśnie, dużo mi rozjaśniły linki które tutaj podrzuciłeś, dzięki. Btw, dlaczego to z pierwszej aukcji kosztuje 11$, a reszta 32 i więcej?
 5. Dokładnie tak, dzięki. Tylko zastanawiam się w jaki sposób to połączyć bez dodatkowych zakupów u Chińczyka.
 6. Witajcie, zastanawiam się w jaki sposób najprościej połączyć złączkę typu Pepsi bezpośrednio z kranem z gwintem zewnętrznym 5/8, takim jak ten http://www.grupaibc.pl/produkt/kran-celli-zloty/. Chodzi o to, żeby kran wystawał bezpośrednio poza keg. Żeby nie było zbyt łatwo, to przy moich złączkach Pepsi znajdują się nyple 3/8. I tak sobie pomyślałem, żeby przyłączyć je w ten sposób: Złączka Pepsi -> taka oto szybkozłączka http://www.grupaibc.pl/produkt/szybkozlacze-prosta-38-x-58-gwint-john-guest/ -> kran. A może ktoś zna bardziej estetyczny i solidniejszy sposob na połączenie tego zestawu? Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.
 7. Witam, czy oferta jest wciąż aktualna?
 8. ElGreco

  XII Konkurs Piw Domowych we Wrocławiu czerwiec 2017

  Czy zgodnie z zapowiedzią, pojawią się dzisiaj wyniki eliminacji?
 9. ElGreco

  całe piwo uciekło przez kranik

  Otóż to. Słuszność używania kranika jest tylko przy filtracji i butelkowaniu. W innych przypadkach jest on bezużyteczny.
 10. ElGreco

  XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017

  Zdaje mi się, że jest to tylko potwierdzenie zgłoszenia, a niekoniecznie potwierdzenie tego, czy paczka dotarła bądź nie. Być może się mylę, nie wiem.
 11. ElGreco

  XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017

  Czy będzie ogłoszona lista uczestników, którzy przeszli eliminacje, tak jak miało to miejce w poprzednich latach? A tak poza tym, to dlaczego nigdy nie jest ogłaszana lista uczestników przed rozpoczęciem konkursu? Skąd pewność, że właśnie moje piwo dotarło na miejsce?
 12. ElGreco

  XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017

  Mam pytanie odnośnie wpłat: Przelewu dokonałem w poniedziałek, jednak mój status nadal widnieje jako nieopłacony. Kiedy jakieś uaktualnienie?
 13. ElGreco

  XV Konkurs Piw Domowych PSPD 2017

  Po wpisaniu numeru konta, wyświetla, że jest to BOS1 oddział w Warszawie, a nie w Rzeszowie. Czy aby na pewno ten numer jest właściwy?
 14. ElGreco

  Chmielnik sezon 2017

  Cisza. Poczekam parę dni.
 15. ElGreco

  Chmielnik sezon 2017

  Czy jest ktoś, komu nie wybiły jeszcze żadne pędy z zeszłorocznych karp? Cięcie karp wykonywałem jesienią i dobrze przykryłem ziemią, jednak na razie cisza.
×