Jump to content

TomBombadil

Members
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Elizówka
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  100
 • Miasto
  Lublin

Kontakt

 • Imię
  A koko to obchodzi?

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. Wiem, że na ochronie, tylko myślałem, że w jakichś określonych godzinach, podrzucę w sobotę przed nocą, dzięki za odpowiedz
 2. W jakich godzinach w weekend 24-25.08 można dostarczyc osobiście piwo do browaru? Dzwoniłem na telefon podany w regulaminie, ale się nie dodzwoniłem.
 3. Kolejny doskonale zorganizowany konkurs, gratulacje, przesyłka doszła, dziękuję!
 4. Świetna impreza, gratuluję organizatorom, dziękuję i do zobaczenia w przyszłym roku!
 5. Pisałem na pw rok temu w lecie, obiecywałeś samemu się zająć dyplomem i wysłać, nie wysłałeś. Przypominałem w tym roku przy tegorocznej edycji konkursu w Zielonej Górze, posty są w wątku konkursowym z tego roku i też dyplomu jak nie było, tak nie ma. Czy kolejną obietnicę dotrzymasz? Zobaczymy, adres podam na pw.
 6. To nie jedyny konkurs gdzie organizatorzy nie przysłali dyplomów. Przez ponad rok upominałem się o dyplom za Zielonogórski KPD z 2017 roku, dla mnie ważny, bo pierwszy raz wygrałem konkurs piwowarski. Po kilku obietnicach. że przyśle i mętnych tłumaczeniach, okazało się, że nie ma dyplomów do wysłania, Pan Czechanowski odpuścił temat i ja również przestałem się kopać z koniem i prosić.
 7. Na wikipedii melon jest w warzywach dyniowatych, ale mniejsza o to: istotne dla mnie jest, czy jest dozwolony w tym konkursie.
 8. Czy można użyc melon w kategorii aipa owocowa? Botanicznie to warzywo.
 9. Dorzucam swój konserwatywny głos do zwolenników formuły konkursu z lat przed 2018 rokiem.
 10. Działanie dezynfekujące wodnego roztworu nadwęglanu sodu jest dzięki wydzieleniu się tlenu po uwodnieniu nadwęglanu, tlen długo w roztworze się nie utrzyma, więc stosowałbym go tylko przez parę godzin zaraz po uwodnieniu.
 11. Panie Przewodniczący, będzie jakaś odpowiedz na zadane pytanie?
 12. Czy nie dałoby się wydłużyc terminu dostarczania piw do 11 maja (piątek)? Jak ktoś wyjeżdża na majówkę, to praktycznie na dostarczenie piwa zostaje dwa dni ( jak wyśle w poniedziałek 7 maja, po powrocie z majówki). Piwa mogą nie dojechac na czas.
 13. Polecam kapslownicę heavy duty grifo: też zaczynałem od grety, po paru kapslowaniach miałem 1-2 butelki z szyjką uszkodzoną i przerzuciłem się na grifo. Co do śrutownika się nie wypowiem, mam jakiś prosty, może i z Biowinu, daje radę, ale nie mam porównania z lepszymi. A chłodnicę skręcałem na garnku z rurki miedzianej i po kilkudziesięciu warkach wciąż jest jak dla mnie ok. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.