Jump to content

czara6

Members
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

czara6's Achievements

 1. Nie będzie się przypalać z zanurzeniową? Jaką grzałkę polecasz?
 2. No to sprawdzi się ten sterownik PAMELa do lidlowskiego (z grzałką tą która w nim jest) czy nie. Jestem zielony w temacie i chciałbym mieć pewność że to będzie działać tak jak trzeba. A może znacie jakiś prostszy, tańszy (obudowę sam sobie mogę zrobić)?. Ogólnie chciałbym uniknąć kupowania nowej grzałki.
 3. Ja też mam to samo w swoim koelschu, dziesiąty dzień na cichej w temp 21.
 4. Koleś z aukcji mi odpisał i twierdzi że nie jest do końca pewny ale grubość ścianek to chyba 1mm.
 5. No właśnie, chciałbym wiedzieć co sądzicie o tych beczkach z KO z aukcji wskazanej przez Belzebuba. Chodzi mi o zastosowanie do zacierania/chmielenia??
 6. Witam nowego forumowicza
 7. Sorki że wcześniej nie odpisałem ale mi też sobota nie pasuje bo jak pisałem tylko 14 maja wchodził w grę. Poza tym i tak mi nawet 14 maj odpadł bo rodzina do mnie przyjeżdża. Wykreśl mnie z listy Jimmy.
 8. Niedaleko Degustatorni jest Brovarnia (browar restauracyjny) może by tam? Mi pasuje 14 maj.
 9. Witam nowego forumowicza. ps. Jejski mi też się + należy, w poniedziałek był mój pierwszy raz... z zacieraniem
 10. Fermentacja zaczęła się po 30 godzinach a po dwóch dniach jest biała piana o grubości 1 cm na całej rozpiętości fermentatora.
 11. tu jest tańszy 9,99 zł z promocją kup trzy a czwarta gratis. http://allegro.pl/item961380531_chmiel_rozne_odmiany_najnizsza_cena.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.