Jump to content

sekal

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Biorę jedną sztukę - poproszę dane do przelewu na pw . Jakby doszło na środę/czwartek to dałbym relacje jak się spisuje przy gotowaniu
 2. W jaki sposób oddzielasz nią chmieliny? Hop Stopper? Jak z odpornością na temperaturę?
 3. Witam Szybkie pytanko, jak ponacinać dno w wiadrze 33l (w celu zrobienia fałszywego dna), tak aby spełniało rolę ale też nie było "za gęsto" ponacinane (nie pękło pod ciężarem młóta, wody). Mniej więcej - jakiej długości nacięcie, i w jakich odstępach. Bo nacinanie jak FD do kegów pewnie będzie "za gęste" ? Jakby ktoś fotkę swojego FD z wiadra wrzucił byłoby super.
 4. Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od tego Pana, na pw cisza :c
 5. Co do szkła z Krosna Al la IPA glass sprawia wrażenie porządnego, kolega który miał w ręku też oryginalny IPA glass twierdzi że oryginał jest wykonany z wiele cieńszego szkła (ja mam porównanie tylko do craft master one z Rastal i wg mnie grubość szkła jest na podobnym poziomie, może z KHS ciut grubsze). Kształtem trochę się różni wyrób z KHS od oryginału, i jak dla mnie szkoda, że nie ma naniesionych cech 0,3 i 0,4. Jak ktoś chce/potrzebuje mogę wstawić jakieś fotki.
 6. To chętnie wezmę jedną skrzynkę kabłąków i jedną zwykłych . Na pw poproszę adres (jeśli można ) i godziny w jakich mogę podjechać w czwartek/piątek (preferuję godziny wieczorne).
 7. Rozumiem butelki czyste (tzn myte?) Jakie godziny odbioru wchodzą w grę przy odbiorze czwartek/piątek? Zaklepuję jedną skrzyneczkę z pałąkowymi i jedną zwykłych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.