Jump to content

opk

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

About opk

 • Birthday 04/04/1975

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2015
 • Liczba warek
  19
 • Miasto
  Pyrzyce/Zachodniopomorskie

Kontakt

 • Imię
  Piotrek

Recent Profile Visitors

1004 profile views
 1. Ja u siebie otwieram okno w kuchni (mam usuniętą ścianę pomiędzy kuchnią a przedpokojem - i tu wszystko stoi na podłodze) oraz w pokoju - tak, aby była jakaś cyrkulacja powietrza i jest OK. Nie zauważyłem żadnego skraplania. Małżonce jedyne co przeszkadza to zapach podczas zacierania :-). Jedyne co to słuszna uwaga: Strasznie mam gorące pod taboretem płytki po zakończeniu warzenia. Pozdrawiam
 2. Też byłbym zainteresowany - kwestia ceny i czy będzie już gotowy do użytkowania. Pozdrawiam
 3. Tak jak w profilu. Zachodniopomorskie/ Pyrzyce
 4. Witam Mam do oddania buteli ze skrzynkami (foto w załączeniu): - 3 skrzynki z butelkami 0,5 l (łącznie 50 butelek) - 2 skrzynki z butelkami 0,33l (łącznie 40 butelek) Jak widać na zdjęciach część butelek posiada etykiety.
 5. Zadzwoń albo przejdź się do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów - powinien coś poradzić. Jak nie zapomnę to w poniedziałek też zapytam u siebie w pracy rzecznika co o tym myśli.
 6. Szczecin Beer Fest link: http://www.szczecinbeerfest.pl/powraca-najwieksza-piwna-impreza-w-regionie-szczecin-beer-fest/
 7. Witam Zakładając, że masz tam w baterii gwint to może taki króciec. A później dobrać (średnica) wąż silikonowy łączący króciec z chłodnicą.
 8. Witam Zamawiam jeden - jeśli aktualne to proszę na priv dane do przelewu. Pozdrawiam
 9. Ok -dzięki za info - w tym przedziale powinna być
 10. Witam - jestem w trakcie warzenia Polskiego jasnego 12 BLG. Niestety podczas drugiej przerwy okazuje się, ze termometr fiksuje (ma przeskoki tzn zacina się w pewnych miejscach) a drugi (elektroniczny) ma słabą baterię. I przerwa tem 63 stopnie - 20 min. - druga ma być 72 - i teraz mam problem z jej przechwyceniem Przyjąłem technikę, że grzeje termometr pod palnikiem przerkacza mi 100 stopni i szybko wkładam do zacieru - jakoś to prehistorycznie niby działa - ale czy dokładnie tego nie wiem. Cp radzicie - warzyć dalej i coś może z tego wyjdzie czy może przerwać i jutro zakupić (dziś już nie mam gdzie) termomotr i zacząć (nie wiem jak) od nowa.
 11. Witam Chciałem zamówić 2-3 różne zestawy ale widze, że nie w każdym jest opcja "śrutowanie". Czy w przypadku braku takiego wyboru - mam rozumieć, że nie śrutujecie - czy to błąd przykład: American Weizen 11,5° 22 IBU Ponadto proszę o info - czy w zestawach sa drożdże - opis nic o tym nie mówi. Pozdrawiam
 12. Witam Co prawda nie mam takiego - ale ledowy wg. mnie = trochę "elektroniki" a to w kontakcie z wilgocią chyba nie najlepiej ze sobą współpracuje. Pozdrawiam
 13. OK. Miałem być dzisiaj na Słonecznym - ale wypadł mi wyjazd do Nowogardu, więc może za tydzień - dam Wam znać jakby co.
 14. OK - Ale umówmy się w na przyszly tydzień
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.