Jump to content

opk

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About opk

 • Birthday 04/04/1975

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2015
 • Liczba warek
  13
 • Miasto
  Pyrzyce/Zachodniopomorskie

Kontakt

 • Imię
  Piotrek

Recent Profile Visitors

474 profile views
 1. Tak jak w profilu. Zachodniopomorskie/ Pyrzyce
 2. Witam Mam do oddania buteli ze skrzynkami (foto w załączeniu): - 3 skrzynki z butelkami 0,5 l (łącznie 50 butelek) - 2 skrzynki z butelkami 0,33l (łącznie 40 butelek) Jak widać na zdjęciach część butelek posiada etykiety.
 3. Zadzwoń albo przejdź się do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów - powinien coś poradzić. Jak nie zapomnę to w poniedziałek też zapytam u siebie w pracy rzecznika co o tym myśli.
 4. Szczecin Beer Fest link: http://www.szczecinbeerfest.pl/powraca-najwieksza-piwna-impreza-w-regionie-szczecin-beer-fest/
 5. Witam Zakładając, że masz tam w baterii gwint to może taki króciec. A później dobrać (średnica) wąż silikonowy łączący króciec z chłodnicą.
 6. Witam Zamawiam jeden - jeśli aktualne to proszę na priv dane do przelewu. Pozdrawiam
 7. Ok -dzięki za info - w tym przedziale powinna być
 8. Witam - jestem w trakcie warzenia Polskiego jasnego 12 BLG. Niestety podczas drugiej przerwy okazuje się, ze termometr fiksuje (ma przeskoki tzn zacina się w pewnych miejscach) a drugi (elektroniczny) ma słabą baterię. I przerwa tem 63 stopnie - 20 min. - druga ma być 72 - i teraz mam problem z jej przechwyceniem Przyjąłem technikę, że grzeje termometr pod palnikiem przerkacza mi 100 stopni i szybko wkładam do zacieru - jakoś to prehistorycznie niby działa - ale czy dokładnie tego nie wiem. Cp radzicie - warzyć dalej i coś może z tego wyjdzie czy może przerwać i jutro zakupić (dziś już nie mam gdzie) termomotr i zacząć (nie wiem jak) od nowa.
 9. Witam Chciałem zamówić 2-3 różne zestawy ale widze, że nie w każdym jest opcja "śrutowanie". Czy w przypadku braku takiego wyboru - mam rozumieć, że nie śrutujecie - czy to błąd przykład: American Weizen 11,5° 22 IBU Ponadto proszę o info - czy w zestawach sa drożdże - opis nic o tym nie mówi. Pozdrawiam
 10. Witam Co prawda nie mam takiego - ale ledowy wg. mnie = trochę "elektroniki" a to w kontakcie z wilgocią chyba nie najlepiej ze sobą współpracuje. Pozdrawiam
 11. OK. Miałem być dzisiaj na Słonecznym - ale wypadł mi wyjazd do Nowogardu, więc może za tydzień - dam Wam znać jakby co.
 12. OK - Ale umówmy się w na przyszly tydzień
 13. czołem. zrobiłem kilka warek lagerów i zablokowałem na dłuższy czas zapasy butelek. Jeśli będziesz planował wizytę w Szczecinie to zadzwoń. Chętnie 2 skrzynki odkuopię - 887 642 853. Janusz

  1. opk

   opk

   OK - dam znać jak będę jechał

 14. Przesyłka konduktorka podwyższy koszty. Musiałbym jechać specjalnie do Stargardu lub Szczecina, aby ją nadać. Ale może przy okazji - ktoś z Waszych znajomych (jeżdzi np. ciężarówką ) i będzie przejeżdżać w pobliżu - wtedy mogę się z nim umówić na przekazanie.
×
×
 • Create New...