Jump to content

kaczorro

Members
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About kaczorro

 • Birthday 06/18/1983

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  P.I.K.
 • Rok założenia
  2010
 • Liczba warek
  150+
 • Miasto
  Lubań

Kontakt

 • Imię
  Paweł
 • Skype
  kaczorro1983

Recent Profile Visitors

671 profile views

kaczorro's Achievements

 1. II Festiwal Piw Rzemieślniczych w Gryfowie Śląskim podczas Kwisonaliów 2019 !!! Zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Piw Rzemieślniczych w Gryfowie Śląskim, która odbędzie się 1. i 2. czerwca. W programie jak rok temu warsztaty piwowarskie prowadzone przez absolwentów Technologii Piwowarstwa na U.P. we Wrocławiu. W tym roku chęć udziału zgłosiły 4 browary - Dolina BoBru, Miedzianka, Świdnica oraz nowo powstały browar PAN SZYSZKA z premierowymi piwami !!! Prawdopodobnie odwiedzi nas jeszcze pani Maja- Główny sensoryk w Kampanii piwowarskiej i udzieli krótkiego szkolenia na temat sensoryki w piwie. Ponad to koncerty, i stoiska z rzemiosłem - "Dżem Mydło i powidło" wykonywane domowym sposobem. Dla piwowara w zamian za skrzynkę własnego wyrobu gwarantujemy nocleg, pamiątkowe szkło no i dobrą zabawę !!!! Do 06.05.2019r czekamy na chętnych. Zainteresowani - piszcie na priv.
 2. Zostało coraz mniej czasu. Na razie walczyłem z rzemieślnikami i sponsorami. Nocleg za 15 piw free !!!!!!! Mam siedem miejsc STACJA NAD KWISĄ W GRYFOWIE ŚLĄSKIM. Proszę o wpisy kto będzie i czy che nocleg. Do tego daję pamiątkowe szkło z tej imprezy. Muszę ustalić strategię stoisk!!!! czekam do wtorku 30.05.2018. potem zamykam listę !!!
 3. Tak. Planuję zrobić warkę pokazową na swoim 100l sprzęcie. Będzie relacja na żywo na scenie przeplatana z konkursem kulinarnym "Smaki Kwisy" Piwowarzy domowi spotykają się o 13.00 w specjalnie wyznaczonym namiocie ludzie przychodzą o 15.00 do nas na "pokaz". Na bieżąco będę podawał szczegóły.
 4. Na razie wpisujcie się na forum, kto by chciał się wystawić. Dzisiaj mam rozmowę ze sponsorami. Będę negocjować sprawę noclegów (na pewno uda się dofinansować lub przy dobrych wiatrach, całkowicie Wam to opłacę). Impreza powolutku się nakręca i nabiera coraz to większych rumieńców.
 5. wczoraj zebrał się komitet organizacyjny i wiem już jakie zespoły wystąpią: ok. 18.00 Trzy Korony (piosenki K. Klenczona) ok. 20.00 ZEUS ok. 21.45 POKAHONTAZ Do tego stoiska z wyrobami Rzemieślniczymi - Mydła, sery, chleby, i inne rękodzieła ZAPRASZAMY !!!!
 6. Zapraszam na I warsztaty piwowarskie w Gryfowie Śląskim, które odbędą się podczas Kwisonalji w dniu 02.06.2018r . Startujemy o 13.00 przy scenie (mamy wyznaczoną strefę)w zamian za 15 butelek piwa przewidziane są pamiątkowe kufle i dobra zabawa(może jeszcze coś załatwię, wszystko zależy od sponsorów). O 15.00 wchodzą do naszej strefy ludzie z Kwisonalji. Oprócz warsztatów w sobotę odbywa się bieg na 10km i 21km oraz biegi dla dzieci, w niedzielę cross rowerowy na 21km i 42km i również wyścigi dla dzieci. Do tego koncerty i wiele innych atrakcji. Będą browary rzemieślnicze : Browar Świdnica Browar Miedzianka Browar Dolina BoBru Dr brew
 7. Zapraszam na I warsztaty piwowarskie w Gryfowie Śląskim, które odbędą się podczas Kwisonaliów w dniu 02.06.2018r . Startujemy o 13.00 przy scenie (mamy wyznaczoną strefę)w zamian za 15 butelek piwa przewidziane są pamiątkowe kufle i dobra zabawa(może jeszcze coś załatwię, wszystko zależy od sponsorów). O 15.00 wchodzą do naszej strefy ludzie z Kwisonaliów. Oprócz warsztatów w sobotę odbywa się bieg na 10km i 21km oraz biegi dla dzieci, w niedzielę cross rowerowy na 21km i 42km i również wyścigi dla dzieci. Do tego koncerty i wiele innych atrakcji. Będą browary rzemieślnicze : Browar Świdnica Browar Miedzianka Browar Dolina BoBru Dr brew
 8. Szykujcie gardła (i nie tylko z rana) witchili będzie - nie koniecznie na konkurs - w tym roku nie startuje w konkursie, STARA AWRUK masz "szanse" - ale startuje JERMINKA ze Swoim piwem !!! nawarzyła więc niech pije, a że nie może bo (karmi - może tylko wypić) to zajmę się obowiązkami jak mówi Irmina z miłą chęcią. A Na marginesie zostało ... 55,7 dnia = 1338 godzin = 80280 minut = 4816800 sekund DO ZOBACZENIA ZA(patrz wyżej)!!!
 9. Mam pytanie: Czy piwo uwarzone na jesiennym jest pijalne? bo oprócz "Bosej Sowy" można by było w końcu napić się czegoś innego
 10. No i szara nudna rzeczywistość nastała . Na jutro muszę się ogolić bo będę OBROŚNIONY !!!! (mamy kolejny hit spotkania). A co do kameralnego grudniowego to prosiłbym organizatorów o 9-10 grudzień. W pierwszy weekend grudnia mam zjazd i nie wiem nic na temat zajęć (od której do której, itp.). Jeżeli nie da rady to się jakoś dostosujemy. Do zobaczyska przy kolejnym
 11. Nie tylo co nie chce co nie może. Do wczoraj nasz wyjazd wisiał na włosku i ..... skład PIKa baardzo bedzie okrojony czyli tylko ja i Mateusz . Miłosz zachorował nam wczoraj i Irmina zostaje z nim w domu. a co do odliczania Do 23.09.2017r. do godziny 14.00 pozostało 0,083 miesiąca, 2,5 dnia, 52,5 godz, 3150 min, 189000s.!!!!!! Proszę Juruś!!!!!!
 12. Do 23.09.2017r. do godziny 14.00 pozostało 2/3 miesiąca, 20 dni, 466,5 godz, 27990 min, 1679400s.!!!!!!
 13. A kot? Co z kotem nie wiemy, nie mieliśmy okazji z nim pogadać, widzieliśmy go przelotem na rękach swojej Pani. To byyyyyyłłłłłłłłł mooooooooomeeeeeeeent jak przechodziła. Słyszałem, że ma się dobrze i ma być we wrześniu !!!
 14. Jak to bez Dziadków? No tak wyszło. Ja chrzciny przestawiłem a rodzice mają chyba za mało mocy żeby przestawić rocznicę (brat mamy). W zamian za nich będzie "nowy i świeży" piwowar MIŁOSZ . A dziadki żałują i będą z nami myślami !!!!
 15. No i wszystko co dobre szybko się kończy. Próba zaliczona, miejsca zagrzane i 99,9% przyjedziemy na spotkanie jesienne tylko że w nieco innym składzie. Ja Irmina Liliana Miłosz i prawdopodobnie Mateusz, rodzice idą na rocznicę ślubu do wujka. Gospodarze jak zawsze mile ugościli i nakarmili zacnie !!! Córa Krzysia i Basi w roli barmanki radzi sobie baaaaardzo dobrze. Do zobaczenia we wrześniu!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.