Jump to content

PawelJumper

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Paweł

Recent Profile Visitors

216 profile views
 1. Witajcie. Myślę o zakupie grainfathera i mam do was pytanie, jaką największą ilość brzeczki udało wam się uzyskać z tym sprzętem? Moje warki są były dotychczas 20 litrowe, korzystam jak na razie z kociołka a'la Lidl, chciałbym kupić coś zautomatyzowanego a przy okazji zwiększyć wybicie
 2. Brałem ostatnio http://allegro.pl/zlaczka-john-guest-1-4-ffl-3-8-pi4512f4s-i6014811571.html?snapshot=MjAxNy0wNS0wNlQxOTo0MjozNi4yMDlaO2J1eWVyOzgxNTg1MTFjMTVmOTY3MzYwNTY2MjBiNzgxM2UyZTI3OTljMTAxNWY2N2RlZmVkYTI3NzcyNWRiNTQ1MGI5MzA%3D i pasowały Chodziło mi o wybór szybkozłączki, która będzie przymocowana do kranika. Z drugiej strony (od strony kega) przewody planuję przymocować bez żadnych dodatkowych szybkozłączek, bezpośrednio na szybkozłączki od kega zaciskając je metalowymi opaskami. A może mój pomysł jest zły?
 3. Witam, posiadam keg po coca-coli razem z szybkozłączkami i mam pytanie, jaka jest średnica (w calach) króćca w szybkozłączkach do tego rodzaju kega? Chcę zakupić przewody i szybkozłączki John Guest, obstawiam że jest to 3/8" ale pewny nie jestem. Proszę o pomoc.
 4. Właśnie zamówiłem kega, nie po pepsi ale po coca coli (na wiki napisali, że poza szybkozłączkami niczym się nie różnią a cena wydała mi się atrakcyjna), ale dopiero teraz zauważyłem, że nie ma w nim zaworu bezpieczeństwa (albo ja go nie widzę). Tutaj link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=6170258714#thumb/1w jaki sposób spuszcza się w nim powietrze?
 5. Znalazłem na allegro kolejny sterownik (tym razem jest napisane, że do chłodzenia) http://allegro.pl/rt-2c-0-cyfrowy-term-do-chlodzenia-i6136995561.html lecz na zdjęciach niczym się nie różni od tego do grzania. Co o tym sądzicie?
 6. Mam pytanie co do sterownika do lodówki: czy taki się nada http://allegro.pl/rt-2c-cyfrowy-termoregulator-nowy-i6119668438.html ? Przeglądając forum znalazłem jedną informacje, że jest ok, ale też, że nie nadaje się do lodówek (do lodówek tylko wersja RT-2CO)
 7. http://olx.pl/oferta/kran-piwo-keg-kolumna-CID619-IDbVvqx.html#4e04c734ae Polecam Ci przedzwonić pod numer podany w ogłoszeniu. Co prawda kraniki z ogłoszenia za 55 zł ma już wyprzedane, za to ma nowe za 70 zł! Najtańsze kraniki jakie znalazłem były po 166 zł za sztukę, tutaj za tyle będę miał 2 łącznie z przesyłką Pierwszy zakup w celu skompletowania sprzętu zrobiony, czas na kolejne;)
 8. możesz powiedzieć coś więcej o tych kranach? jaki mają gwint i czy są w komplecie z nakrętką? no właśnie jaka cena?
 9. A co powiecie o czymś takim http://olx.pl/oferta/kran-piwo-keg-kolumna-CID619-IDbVvqx.html#4e04c734ae? Czy są to krany typowo pod kolumnę czy nie ma żadnej różnicy (nie planuję montować kolumny tylko kraniki zamontować w drzwiach)?
 10. Witam, myślę o budowie kegeratora, na razie jestem na etapie zbierania informacji i pieniędzy. Mam kilka pytań: 1. Znalazłem takie kraniki http://www.jarexsc.pl/?39,kran-chrom-tofCzy ktoś miał z nimi coś do czynienia i może wyrazić opinię? 2. Czy ma ktoś na sprzedaż keg cornelius w dobrym stanie i w dobrej cenie (na allegro są za ponad 200 zł). 3. Czy ma ktoś na sprzedaż reduktor (docelowo chcę mieć kegerator na dwa kegi). 4. Jakie wymiary powinna mieć lodówka na 2 kegi. Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.