Jump to content

darek1k

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Piwa ma około 10 sc. a widzę że bez kranu do piwa się nie obejdzie. Dzięki za namiar na IBC mają sklep we wrocku więc mom pod nosem ,tylko sprawdzić ceny. Jak ktoś szuka szybkozłączek do kega od pepsi to są aktualnie na alegro gość z warszawy ma po 25 zł . za szt sam kupiłem
 2. przemo ciśnienie podaje 2.7at. czytałem że ma być między 2-3 , nie wiem co mam rozumieć pod pojęciem nagazowane piwo .Jak mam to sprawdzić ,podawałem 2.7 at. przez 7-dni
 3. W wężyku jest czyste piwo pieni na zaworze
 4. Zamiast kranu, na wężu 8mm. i dł. 170 cm.
 5. Jak ma wyglądać ten świński ogonek i gdzie ma być zamątowany
 6. Browamator sprzedaje kraniki do rozlewu piwa z kega w cenie ,około 20 -stu paru zł. z tworzywa i żadnej regulacji na nim niewidzę , więc myślałem że kukowy da radę .Kupiłem pożądny niklowany , zwiększenie ciśnienia większa piana po zmniejszeniu też pieni ale piana żadsza.
 7. Witam wszystkich jestem tu nowy więc pytania mogą się powtarzać ale proszę o wyrozumiałość i odpowiedzi....z góry dzięki Zalałem kega po pepsi piwkiem , gazowałem 7-dni w temperaturze 10-15 sC. ciśnienie 2.7 at. zastosowałem zawór 1/2cala kulowy ,pieni się strasznie ,konsystęcja śmietany ---moje przypuszczenia to [ zawór kulowy się nie nadaje ] czy może przyczyna jest inna?????.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.