Jump to content

kitaferia

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie to forum, ale krótko..zero cukru czy glukozy........czasem jestem ortodoksyjny....hua
 2. W Polsce jest wiele kompostowni, zajrzyj tylko do Mazowieckiego Planu Gospodarki Odpadami, tam jest załącznik z wykazem kompostowni. Problem jest rzeczywiście z klasą jakościową kompostu.
 3. Ten typ już tak ma Ale co w środku to inna sprawa Ładne opakowanie jest ok i promocja, ale czy potrafimy o tym zapomnieć przy degustacji to inna sprawa.
 4. Ale jaka za to pewna! Pieczenie butelek jest ok, robię tak zawsze i jest ok. Do tego wadliwe butelki można łatwo wyłapać.
 5. Nie ten, ten kto nie umie pojąć powagi sutuacji i nie na pokaz się uweznętrzaniać, tylko uszanowac żałobę narodową! Nie potrzeba łez, aby płakać, nie potrzeba ceremoni, aby celebrować chwałę, może to trudne do zrozumienia, więc kończę, bo szkoda słów tysiąca jak kilka nie wystarczyło.
 6. Wyrażenie własnego zdania to nie ocena, a nazywać moja wypowiedź szantażem moralnym to już idiotyzm, zastanów się w szerszym spojrzeniu na sytuację, kogo ty usprawiedliwiasz poprzez szum medialny?
 7. Jak ładnie, najpierw kondolencje, zaduma i reflakesja nad tragedią - wywody długie i przemyślenia, a potem zlot w czasie żałoby narodowej. A jak, to takie polskie. Nic nie stanie na przeszkodzie. Piwowarzy z zasadmi pewnikiem spotkali się by opłakiwać rodaków - żenada
 8. Zygmunt, że ty się wogóle zberałeś do warzenia to już sukces Jak sie lepiej zorganizujesz i wszystko przemyślisz przed warzeniem, to będzie ok! Powodzenia Życzę
 9. Ja warzę 2 lata i też mnie to nie martwi, a wrecz przeciwnie cieszy A tak się sznowny kolega zgadzał z kolegą jacer.
 10. To tym niedoświadczonym i nieodczytanym tyle zajmuje
 11. Nie no , wszystko wiedzieć po miesiącu czytania to już pyszałkowatość nie jaka Więcej luzu, daj wiedzy koledze mimazy skoro Cię przepełnia.
 12. Ha ha Pan mimazy Witam No to poznacie dopiero wywrotowca Pozdrawiam
 13. @Bielok Życzenia już składałem, więc teraz otworzę Twoje Aromatyczne Ale i wypiję Zdrowie Twoje
 14. Czy można dać zwykłej pasty niemiętowej lub elmex zielona i 1/3 dropsa miętowego ? Czy jednak taki dodatek spowoduje tylko opalizację lekką piwa a nie mętność trwałą i jak to wpłynie na smak po 3 miesiącach leżakowania?
 15. Jak mają być smaki palone to dać carafy typ III 1 kg i dodać 9 kropel bezzapachowego wybielacza - kolor będzie jaśniejszy a paloność zostanie. Warto zrobić inwersję glukozy do laktozy poprzez gotowanie brzeczki z dodatkiem wiskozy i odrobiny celulozy w obecności maltozy i słodzika z lidla z domieszką oleju rycynowego zmieszanego z sokiem z buraka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.