Jump to content

adanjan

Members
 • Posts

  249
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adanjan

 1. adanjan

  adanjan

 2. dzięki za wypełnienie, całkiem fajne wyniki wychodzą, spokojnie będę mógł się nimi podeprzeć we wniosku. Jeszcze tylko kilka cyferek w biznesplanie i wniosek zostanie złożony, mam nadzieję, że się uda, bo chłop ma naprawdę talent w rękach. Wrzucę kiedyś na forum zdjęcia jego mebli, żebyście wiedzieli, że warto było wspierać tego gościa ;-)
 3. Pomagam koledze pisać wniosek na dofinansowanie miejsca pracy, chce zostać stolarzem-artystą. Pod potrzeby wniosku robimy ankietę pokazującą, że nie zawsze najważniejsza jest cena i jest na rynku miejsce dla alternatywnego stolarza, który poza tym, że robi solidne, dobre meble, to jeszcze wkłada w nie trochę sztuki (rzeźbienia, ornamenty itp.). Będę wdzięczny za wypełnienie ankiety, im więcej tym lepiej, może potwierdzi się, że jest na to rynek i nie zawsze cena gra najważniejszą rolę. Będę wdzięczny za wypełnienie i rozpowszechnienie ankietki. http://moje-ankiety.pl/respond-20385.html
 4. witam, ostatnio niestety za często na forum nie bywam, ale jest to spowodowane głównie tym, że zakończyłem moją piwną przygodę (przydało by się pewnie napisać to w wątku "pożegnania" czy coś takiego... ale to może faktycznie w innym wątku i czasie). Wracając do szkła, niestety, tak jak kiedyś szwagier był w Niemczech co tydzień lub dwa, tak teraz już prawie w ogóle nie jeździ. Twierdzi, że szklanki są kupione przez jego pracownicę i czekają, ja póki co mu za nie nawet nie zapłaciłem, w końcu towaru jeszcze nie mam. Reasumując, przepraszam, ze tak wyszło, bo naprawdę chciałem pomóc koleżankom i kolegom w zdobyciu szkła, ale póki co się nie udało. Jeśli więc ktoś nie chce juz czekać, niech kupuje sam, a jak ja w końcu szkło dostanę puszczę info na forum. Dla pocieszenia mogę zaproponować tym bardzo niecierpliwym moje dwie szklaneczki (nie używane!), jako, że już nie warzę mi się nie przydadzą, więc jak coś to proszę o info na PW. PS. o ile się nie mylę to za poprzednie szklanki jeszcze się z odbiorcami nie po rozliczałem, sam zaś szwagrowi zapłaciłem. Jako, że nawet już nie pamiętam do kogo szklanki trafiły proszę uczciwych nierozliczonych nabywców o info na PW wyślę numer konta.
 5. 100-lat dzisiejszym jubilatom!
 6. wszystkiego najlepszego dzisiejszym jubilatom! 100-lat !
 7. spokojnie, będą szklanki to i pieniądze zbierzemy, ale faktycznie trzeba zebrać pieniądze za poprzednie szklanki, zupełnie o tym zapomniałem, odezwę się na PW i podam kwotę do tych co już szklanki dostali kilka miesięcy temu.
 8. kupione i to od 2 miesięcy, ale niestety czeka na obecność szwagra w Berlinie i transport. Tak to niestety bywa, ale za to będzie optymalnie kosztowo. Mam nadzieję, że już niedługo przyjedzie
 9. Anteks, serdeczne życzenia, 100-lat !
 10. Stasiek, 100-lat i dużo piwnych sukcesów!
 11. Jejski - 100 lat! samych udanych warek!
 12. szkło zamówione, teraz pozostaje czekać na przesyłkę ze sklepu i grzecznościowy transport z Niemiec, będę informował na bieżąco o postępach w temacie.
 13. póki co szwagier ceny nie podał, czekam i czekam i nic, więc pewnie są "bezcenne" ;-) A tak na serio, pewnie cena tak jak w linkach do tych sklepów internetowych co to sprzedają + kilka ? za transport do całości, czyli pewnie wyjdzie ok 6? za sztukę. Jutro to postaram się potwierdzić.
 14. czyli póki co jest 16 szklaneczek, pakowane są po 6 sztuk, więc trzeba będzie wziąć 3 kartoniki, pewnie się chętny na kolejne 2 znajdzie. Teraz pozostaje mi zdeterminować szwagra do zakupów, dam znać jak się wyjaśni kiedy może być zakup i transport do Polski.
 15. Jeśli jest więcej chętnych to pogadam ze szwagrem, może uda się mi nakłonić go na kolejne zamówienie. Mam nadzieję, że kolejne kilkanaście sztuk da się ściągnąć.
 16. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów!
 17. w końcu dotarły do mnie szklaneczki, wyglądają fajnie, choć według mnie szkło ciut delikatne, więc pewnie będą ozdobą mojej kolekcji a niżeli narzędziem do oceny piwa, ale to się lada moment okaże ;-) a w rzeczywistości wyglądają tak:
 18. Bardzo dziękuję wszystkim za życzenia i pamięć. Człowiek ma już tyle lat, że nawet rodzina zapomina o takiej rocznicy, ale jak widać jest ktoś kto pamięta ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.