Jump to content

adanjan

Members
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  BrowAMOR
 • Rok założenia
  2006
 • Liczba warek
  ~80
 • Miasto
  Białystok

Kontakt

 • Imię
  Andrzej

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adanjan

  adanjan

 2. dzięki za wypełnienie, całkiem fajne wyniki wychodzą, spokojnie będę mógł się nimi podeprzeć we wniosku. Jeszcze tylko kilka cyferek w biznesplanie i wniosek zostanie złożony, mam nadzieję, że się uda, bo chłop ma naprawdę talent w rękach. Wrzucę kiedyś na forum zdjęcia jego mebli, żebyście wiedzieli, że warto było wspierać tego gościa ;-)
 3. Pomagam koledze pisać wniosek na dofinansowanie miejsca pracy, chce zostać stolarzem-artystą. Pod potrzeby wniosku robimy ankietę pokazującą, że nie zawsze najważniejsza jest cena i jest na rynku miejsce dla alternatywnego stolarza, który poza tym, że robi solidne, dobre meble, to jeszcze wkłada w nie trochę sztuki (rzeźbienia, ornamenty itp.). Będę wdzięczny za wypełnienie ankiety, im więcej tym lepiej, może potwierdzi się, że jest na to rynek i nie zawsze cena gra najważniejszą rolę. Będę wdzięczny za wypełnienie i rozpowszechnienie ankietki. http://moje-ankiety.pl/respond-20385.html
 4. witam, ostatnio niestety za często na forum nie bywam, ale jest to spowodowane głównie tym, że zakończyłem moją piwną przygodę (przydało by się pewnie napisać to w wątku "pożegnania" czy coś takiego... ale to może faktycznie w innym wątku i czasie). Wracając do szkła, niestety, tak jak kiedyś szwagier był w Niemczech co tydzień lub dwa, tak teraz już prawie w ogóle nie jeździ. Twierdzi, że szklanki są kupione przez jego pracownicę i czekają, ja póki co mu za nie nawet nie zapłaciłem, w końcu towaru jeszcze nie mam. Reasumując, przepraszam, ze tak wyszło, bo naprawdę chciałem pomóc koleżankom i kolegom w zdobyciu szkła, ale póki co się nie udało. Jeśli więc ktoś nie chce juz czekać, niech kupuje sam, a jak ja w końcu szkło dostanę puszczę info na forum. Dla pocieszenia mogę zaproponować tym bardzo niecierpliwym moje dwie szklaneczki (nie używane!), jako, że już nie warzę mi się nie przydadzą, więc jak coś to proszę o info na PW. PS. o ile się nie mylę to za poprzednie szklanki jeszcze się z odbiorcami nie po rozliczałem, sam zaś szwagrowi zapłaciłem. Jako, że nawet już nie pamiętam do kogo szklanki trafiły proszę uczciwych nierozliczonych nabywców o info na PW wyślę numer konta.
 5. 100-lat dzisiejszym jubilatom!
 6. Duduś, Pieron, 100-lat!
 7. wszystkiego najlepszego dzisiejszym jubilatom! 100-lat !
 8. spokojnie, będą szklanki to i pieniądze zbierzemy, ale faktycznie trzeba zebrać pieniądze za poprzednie szklanki, zupełnie o tym zapomniałem, odezwę się na PW i podam kwotę do tych co już szklanki dostali kilka miesięcy temu.
 9. kupione i to od 2 miesięcy, ale niestety czeka na obecność szwagra w Berlinie i transport. Tak to niestety bywa, ale za to będzie optymalnie kosztowo. Mam nadzieję, że już niedługo przyjedzie
 10. Anteks, serdeczne życzenia, 100-lat !
 11. Stasiek, 100-lat i dużo piwnych sukcesów!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.