Jump to content

Sadowski25

Members
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Sadowski25

 • Birthday 11/12/1990

Kontakt

 • Imię
  Konrad
 • Strona www
  http://sadowski-knives.com

Piwowarstwo

 • Miasto
  Kraków

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. W końcu dorwałem mufy rurkowe nierdzewne do pompy 3/4" -> 1/2" Teraz można już normalnie coś do niej podpiąć
 2. Jednak pitole ArdBira i SmartPID. W tygodniu zamawiam PRM+ z grzałką 3,4kW , mocowanie sondy i chłodnicę zanurzeniową ( jak i pierdoły jak 2 dodatkowe zawory, redukcje itp)
 3. W razie odbiorów osobistych, to po 18:30 na Prądniku Czerwonym. O 18 kończę robotę i z 15minut zajmuje mi powrót na piechte (zdrowiej... z maską pgaz xD ) Wszystko można kupić osobno, choć wolałbym jak ktoś bierze po kilka pozycji. ( mniej paczek ) Przy odbiorze osobistym można negocjować cenę
 4. Nieaktualne. jednak uda mi się skończyć ten kocioł xD
 5. Bardziej strach ogarnia z powodu skrajności w tym wątku. Jeden w tą stronę , a drugi w Overkill... Rozkminianie na tematy spawalnicze, konstrukcji i struktury sterowania... A w większości przypadków przy eBIAB starczy: - Regulator PID z autotune ( by sam sobie dobrał parametry, nawet zakichany REX100. A nawet jakiś z krzywą programowaną jeśli ktoś jest leniwą bułą i nie potrafi o czasie przestawić parametru. A pompę można sterować przełącznikiem - i tak przy tym siedzisz. Ale niestety trzeba odłożyć browara lub chrupki na bok by to zrobić) - Warnik czy inne grzajło z odpowiednim zaworem wyjściowym, a jak zaszalejemy jeszcze prosty płynowskaz. - Pompa obiegowa - tu niestety stoję twardo. Pompa nierdzewna z odpowiednim uszczelnieniem. Zaprojektowana do celów spożywczych. Żadne od CO, pralek, sralek itp. - Wąż sylikonowy - starczy zwykły z grubą ścianką. - Złączki i zawory- co kto lubi, byle to była nierdzewka. - Kosz... - Można użyć kosz albo worek z woalu. Z tym ze kosz lepszy, 600um akurat. - Chłodzenie - jak kto lubi wymiennik to wymiennik , wystarczy od razu po robocie zapuścić mu cykl z czystą wodą albo nawet z wodorotlenkiem. Będzie czysty jak... Ale nie za chwilę wejdziemy na poziom projektowania obwodów wewnętrznych scalaka...
 6. Też bym się chętnie podpiął po 6 Kegów Pepsi jeśli byłyby zakupy grupowe. Jeśli byłyby poniżej 100zł.
 7. Sadowski25

  pompa do piwa

  Posiadam Novax Rover 20B. Jest to pompa odśrodkowa i przepompowywanie w miarę czystych płynów. Można nią cyrkulować brzeczkę w metodzie BIAB lub w kotle z fałszywym dnem. Ale nie wiem po ciul komu przenosić pompą odśrodkową/magnetyczną cały zacier razem z łuskami? (poza zatkaniem pompy/przemieleniem łuski) Tutaj potrzebna pompa Śrubowa, i niestety nie uda się przy takich ilościach mieć 1 pompy do wszystkiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.