Jump to content

zielony07

Members
 • Posts

  816
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

zielony07 last won the day on December 22 2021

zielony07 had the most liked content!

3 Followers

About zielony07

 • Birthday July 10

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  73
 • Miasto
  Miasto ? Też pomysł...

Kontakt

 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

10882 profile views

zielony07's Achievements

 1. Ja też myślałem że to dobra metoda. Do pierwszego zakażenia. Bez zdjęcia zakrętki nie udaje się dokładnie wysterylizować. Stosowałem spiryt 70%. Teraz odkręcam, szoruję co trzeba szczoteczką do zębów i poszczególne elementy siup do kąpieli. Kalibrację szlag trafia, ale nie przejmuję się tym.
 2. A gdzie jest chłodnica ? To znaczy jaka miejscowość ?
 3. A czy czerwony to masa ? A jak zwierałeś to były czujki ?
 4. Środkowy jest na środku, masa to ten z kreską czy jak kto woli z minusem.
 5. Kliknij mu serduszko. Będzie bardziej forumowo.
 6. na fajerfoksie nie ma tego okienka, na innych przeglądarkach jest. Idzie to ogarnąć.
 7. " Odejmij z magazynu wszystkie składniki z kolejnych kroków na tym etapie?" to jest, ale nie można tego zaptaszkować. Magazyn mi się rozjedzie. Da się to przywrócić?
 8. Już nieaktualne 1. 60 butelek standard w skrzynkach. Butelki używane, płukane. 8 szt. ma jeszcze etykiety. Trochę zakurzone. 2. 2 skrzynki na "bączki" 0.33 l Oddam za darmo, ale jakiegoś piwka nie odmówię. Oferta ważna 2 i 3 marca, potem wyjeżdżam na kilka tygodni.
 9. Jeśli chodzi o @anteks to sprawa jest jasna. To co zwykle.
 10. U Danstarów 1 - 1.5 stopnia
 11. I czemu tu się dziwić ? 2/3 planety jest pokryte wodą a wiele krajów zmaga się z problemem braku wody. Ten nasz świat to jeden wielki paradoks. Oceniam (nie tylko ja) że za max 50 lat już się wszystko wyrówna i ten gówniany światek pieprznie.
 12. Bingo ! Bąbelki powietrza też mają znaczenie, kleją się do ispindla, wszystko niestety ma wpływ. Plamy na słońcu pewnie też.😀
 13. zasilacze 12V - sprawdź średnicę wtyku.
 14. Masz chyba wodę mocno mineralną. Sprawdź PH.
 15. To nie jest przyrząd pomiarowy, niestety. To wskaźnik. Też walczyłem o dokładność i precyzję. Kompensacja temperatury itp. Po paru latach mi przeszło, teraz nie kalibruję Ispindla wcale. I dalej jestem zadowolony, wiem bez kalibracji co się dzieje z fermentacją. A że Blg się nie zgadza... trudno, zmierzę sobie refraktometrem przed rozlewem. W kilku słowach : nie przejmuj się 😊
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.