Jump to content

markus383

Members
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

About markus383

 • Birthday 04/15/1990

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Torfowy Browar Domowy
 • Rok założenia
  2016
 • Liczba warek
  3
 • Miasto
  Otwock

Kontakt

 • Imię
  Mateusz

Recent Profile Visitors

1076 profile views
 1. Witam. Sprzedam nowy kocioł BrauFreund 30 (mylne znaczenia, gdyż kocioł ma podziałkę do 25 litrów!). Kocioł użyty jednokrotnie w celu sprawdzenia, czy jest sprawny w 100% i jest :) Adres do strony, gdzie jest dokładniejszy opis: https://www.electronic-star.pl/Gospodarstwo-domowe/Wyposazenie-kuchenne/Kotly-warzelne/Braufreund-30-Kociol-do-produkcji-brzeczki-dozownik-napojow-30-l-30-110-C-stal-szlachetna-30-Ltr.html Powinien sprawdzić się w robieniu piwa metodą BIAB lub w zakwaszaniu brzeczki za pomocą bakterii i, zaraz po tym, zagotowaniu brzeczki celem nachmielenia Sour IPAki powinny być świetne Cena: 500 zł (do lekkiej negocjacji ) Preferuję odbiór osobisty (można go będzie odpalić celem ponownego sprawdzenia). Ewentualnie mogę wysłać Pocztą Polską. Pozdrawiam, Mateusz.
 2. Witajcie. Czy na Słowacji, w drodze do Popradu z Zakopanego lub w samym Popradzie, jest sklep/browar, gdzie można kupić lokalne piwo na wynos? Wybieram się na jednodniową wycieczkę do Popradu i chciałbym przywieźć coś wartościowego, a nie tylko te magnesiki i figurki Pozdrawiam, Mateusz.
 3. Garnek sprzedany. Poproszę o zamknięcie tematu. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam, Mateusz.
 4. Ja ustawiłem 299 zł i zapomniałem, a później okazało się, że udało się. Byłem lekko zaskoczony. Na początku ustawiłem cenę, a później chciałem zrezygnować, ale byłem pewien, że cena pójdzie ze dwa razy tyle. Przynajmniej miałem okazję pobawić się sprzętem. Nie mam ostatnio czasu na własne piwko, ale chyba wolę swój BIAB na zwykłym garnku, bo kiedy warzę piwo to i tak zagospodarowuje sobie cały dzień wolny
 5. Tak, to jest ten sprzęt. Zrobiłem szybka warkę, żeby sprawdzić, czy działa. I później przepłukałem go, co widać na zdjęciach.
 6. Witam. Sprzedam Klarsteina 15 litrów. Cena - 550 zł Kadź jest mała i miała służyć do małych testowych wareczek, ale jak pokazało życie brak czasu i na te małe warzenia Klarstein jest sprawny. Jedynym mankamentem jest brak pokrywki, która upadła i pozostały tylko elementy widoczne na zdjęciach. W skład zestawu wchodzi wszystko co daje producent - za wyjątkiem pokrywki. Nowy kosztuje: 1989 zł. Oferta na electronic.star. Zaproponuj cenę adekwatną do sprzętu. Zaznaczam, że mój nie posiada pokrywki. Czekam na PW na jakieś propozycje cenowe. Sprzęt mogę wysłać, ale w razie zainteresowania będę musiał sprawdzić cennik. Wysyłam jedynie Pocztą Polską Pozdrawiam, Mateusz. PS. Wybaczcie zdjęcia, ale nie potrafię ich obrócić na forum. PS2. Zapomniałem dopisać - brak bazooki, ale i tak była marna PS3 Dodałem cenę.
 7. Musze zrezygnować z rezerwacji.
 8. Ja byłbym zainteresowany śrutownikiem, ale wcześniej proszę o zdjęcie i ewentualna cenę. Pozdrawiam, Mateusz.
 9. Mo robił użytkownik lewatywa. Jestem mega zadowolony i polecał
 10. Jak wiele butelek 0,5 litra przewidujecie na jedną kategorię? Niedługo keguję Dubbla i chciałbym zabutelkować kilka sztuk na konkurs.
 11. Jak wiele butelek 0,5 litra przewidujecie na jedną kategorię? Niedługo keguję Dubbla i chciałbym zabutelkować kilka sztuk na konkurs.
 12. Też polecam kolegę lewatywa8. Bardzo pomocny, przed ostatecznym zamówieniem dużo pyta, aby nie było nieporozumień. Polecam!
 13. Witam. Możecie napisać mi, czy macie sprawdzone proporcje wody do zacierania w stosunku do wagi słodu użytego podczas zacierania? Kalkulator pokazuje mi ok. 4 litry wody na 1 kg słodu użytego do zacierania. Sądzicie, że będzie w porządku? Celuję w piwo o ekstrakcie ok. 16,5 blg i w ilość 18 litrów piwa, przy 6 kg słodu.
 14. Witajcie Czy jest na forum ktoś kto wykonywał kosz zacierny i mógłby ewentualnie wykonać kolejny? Zainteresowany byłbym takim zakupem, ale na razie chciałbym zapytać o koszt takiego urządzenia, żebym mógł wygospodarować środki na ten cel. Interesowałby mnie koszt o średnicy ~30 cm z metolowym stelażem podtrzymującym siatkę. Pozdrawiam, Mateusz.
×
×
 • Create New...