Jump to content

przybysh

Members
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. przybysh

  przybysh

 2. Powiedz proszę jakby taka wyjmowalna grzałka miała wyglądać? Jak będziesz ją montował?
 3. A śpiewały jaskółki by nie wchodzić w spółki;).
 4. Pozwolę sobie odświeżyć temat. Jak się koledze sprawuje kociołek?
 5. Tak mi się przypomniało. Pod linkiem http://www.homebrewtalk.com/f36/brewing-yuri-video-series-49645/ jest przykład zestawu wykorzystującego parę.
 6. Brewtarget to projekt open source, wydaje mi się, że lepiej go rozbudować o brakującą funkcjonalność, niż zaczynać od zera... Ale to tylko moje zdanie.
 7. Tradycyjnie w noc sylwestrową Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Czy mogę liczyć na konto pocztowe w piwo.org?
 8. Systeam stworzony w celu kontroli procesu słodowania. http://hackaday.com/...brewing-grains/
 9. I masz właśnie klasyczną podróbkę stihl'a w wykonaniu chińskim. Nie sugeruj się Germany w nazwie bo to tylko nazwa... Całkowicie się zgadzam. Dlatego chciałem przestrzec kolegę przed tanią piłą.
 10. Swego czasu kupiłem piłę jak na tej aukcji. http://allegro.pl/pila-spalinowa-3-9km-eurocraft-germany-i2544353249.html Problemem było smarowanie łańcucha. W moim egzemplarzu był problem z przekazaniem napędu na pompę smarującą łańcuch. Finalnie piła leży i rdzewieje. Więc jak przedmówcy pisali. Lepiej zainwestować w lepszy sprzęt.
 11. Dobrze by było gdybyś porozumiał się , z którymś ze sklepów dla piwowarów. Mogliby Ci udostępnić API, które umożliwiałoby zamówienie surowców. Fajnie by było najpierw stworzyć recepturę, a potem jednym kliknięciem zamówić towar.
 12. Ciekawe podejście to tematu piwniczki http://gadzetomania.pl/2012/04/16/brewcave-juz-nigdy-nie-bedziesz-martwic-sie-gdzie-schlodzic-swoje-piwo
 13. http://englishrussia...eer-production/
 14. Można też wykorzystać http://tuxgraphics.org/electronics/200606/article06061.shtml. Na stronie znajdziecie wiele zastosowań tego projektu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.