Jump to content

MalyPL

Members
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MalyPL last won the day on December 1 2018

MalyPL had the most liked content!

Kontakt

 • Imię
  Mariusz

Piwowarstwo

 • Miasto
  Lubin

Recent Profile Visitors

774 profile views

MalyPL's Achievements

 1. Wydaje mi się, że bez regulacji PWM nic z tym nie zrobisz Przykładowy regulator TUTAJ
 2. Właśnie też sie kartą sugerowałem. Sam alkohol etylowy to wiadomo że jest skażony. Co do Izopropanolu to stosowałem ale jakoś mnie głowa boli po nawąchaniu się. Miałem izopropanol z różnych źródeł i jeden zaczął śmierdzieć dzienie kwaśno ale po jakimś czasie. Znalazłem trzecie źródło ze zbiorczej beczki a ten jeszcze inaczej pachnie niż ten który uzywam do czyszczenia elektroniki co jest niby najczystrzą wesją IPY. Nie wiem juz która jest prawdziwa ;)
 3. Kupiłem i okazuje się że jest skażony. Czytałem kartę charakterystyki i nic nie był napisane o innych chemikaliach. Jest tak gorzki że aż wykręca.
 4. Butelki https://allegro.pl/oferta/butelki-na-piwo-sok-zamkniecie-kablakowe-30-sztuk-10155298637
 5. Z taką malutką lodówką to tylko piwo w butelkach schłodzisz. Ja mam TAKĄ lodówkę i wchodzi do niej tylko albo aż szklany balon na 26 litrów (taki z szelkami). Żeby zamknąć lodówkę zdemontowałem drzwi i zastosowałem styropian. Nie wchodzi standardowy fermentator plastikowy. Można ją dostać dużo taniej używaną. Ja kupiłem uszkodzoną i wymieniłem tylko ogniwo bo było uszkodzone. Jeżeli chodzi o wydajność to ma duży radiator od strony ciepłej z wentylatorami i daje radę.
 6. Dopytałem kolegę i okazuje się że to chodzi o sterowanie przyciskiem. Zgłębił temat na razie teoretycznie, pokazywał mi wykresy z oscyloskopa z jakiejś strony. Czeka na filtry z ali i je zastosuje. Wybacz, że za szybko przekazałem informację nie zagłębiając się mocniej w temat bo myślałem że na jakiś trop naprowadzę.
 7. Rozmawiałem z kolegą który malinę wykorzystuje do rolet i wyczaił że zastosowanie filtra dolnoprzepustowego załatwia sprawę. Mówił że coś się indykuje i dlatego są nie kontrolowane stany wysokie. Pokazywał mi logi i na dobę u niego było koło 2000 włączeń.
 8. Jak ktoś ma problem z dną moczanową może niech poczyta o MSM a nuż pomoże
 9. Do połączenia wystarczy ta sama sieć a nie net. Bierzesz jakiś stary telefon robisz hotspota i tyle.
 10. W sumie logicznie myśląc to masz rację. Nie wiem gdzie to wyczytałem żeby dać 60. Może łatwiej było mi minutę podzielić chociaż nie wiem po co. Przy następnym warzeniu zmienię na 50 zobaczę czy coś się dzieje.
 11. 33 warki śrutowałem zelmerem a po kupnie właśnie od Patryka wydajność podskoczyła mi o 2 blg na 20 litrach. Pamiętaj że sprzęt ma nam służyć a nie się zwracać.
 12. Dodam jeszcze bo też szukałem, że prędkość portu musi być ustawione na 115200 .
 13. Co Ty tam ładujesz do tego falcona ? Ja zmontowałem wszystko klejem na gorąco i ma taką wyporność, że jeszcze spokojnie jako boja może robić 😉 Zobacz na allegro może coś takiego Ci podpasuje. Można jeszcze się podłączyć pod zamówienie pet-ów? Jeżeli tak to dla mnie 4 proszę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.