Jump to content

330ml

Members
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

330ml last won the day on January 6 2020

330ml had the most liked content!

About 330ml

 • Birthday 02/23/1956

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browarek pod Bocianem
 • Rok założenia
  2013
 • Liczba warek
  125
 • Miasto
  Połaniec

Kontakt

 • Imię
  Tadeusz

Recent Profile Visitors

1460 profile views

330ml's Achievements

 1. Ja też dziś otrzymałem sztobry i też byłem zdziwiony jak zobaczyłem listonosza. Są już wsadzone
 2. Miesiąc, lub dłużej przy odczycie i przesyłaniu danych co 15 min, i oczywiście dioda modułu mierzącego kąt wylutowana.
 3. Miałem kiedyś problem z załączaniem pojedynczego przekaźnika, wertowałem internety i doczytałem się żeby wstawić diodę led (np: D7>dioda>IN, katodą w stronę "IN" przekaźnika), i u mnie to pomogło. Niedawno dowiedziałem się że można to zrobić programowo zmieniając "Pin type", ale tego nie sprawdzałem skoro działa z diodą led. Wcześniej miałem przekaźnik podwójny i on działał bezproblemowo bez diody.
 4. Wgrałem kiedyś, ale był chyba problem z tym Plato, oprócz tego w danych z iSpindla nie było pozycji: "Tilt" z wartością kąta pochylenia pływaka. Teraz używam wersji "classic" bo najbardziej pasuje mi wygląd starej wersji.
 5. Tak będzie dobry, trzeba go tylko podłączyć pod 3.3v, jeśli dobrze pamiętam. Mam podobny 1.3", z czcionką w kolorze niebieskim.
 6. Jest jeszcze inny sposób nie niszczyć drzwi lodówki, u mnie było możliwe odkręcenie całego plastiku z wewnętrznej strony drzwi, potem dociąłem z płaskiego plastiku płytę o takim samym rozmiarze i przykręciłem zamiast oryginalnego (na ten plastik założyłem uszczelkę). Ale moja lodówka to stary Polar, przy nowej MPM tak się nie da zrobić.
 7. Na wyświetlaczu jest "Wait to Heat 07m05", czyli oczekiwanie na załączenie, może trzeba zrobić "erase EEProm" bo trochę pomieszana jest ta sekcja Device Setup, są dwie pozycje Device2 i Device5 dla odpowiednio PIN7 i PIN4 jako Chamber Cooler, a następne dwie to: Device3 i Device4 dla PIN5 jako Chamber Heater. Może dlatego program wariuje. Oba sensory temp też pokazują identyczną wartość: 25.438, może któryś z czujników nie ma dobrego styku i wtedy tak się może dziać. W moim sterowniku używam tylko PIN7 (mam pojedynczy przekaźnik) najpierw dla chłodzenia, a jak chcę podnosić temperaturę to zmieniam tego pina na Chamber Heater, wtyczkę od lodówki wyciągam z gniazdka, a wkładam wtykę grzałki (pas grzewczy). Według mnie to się sprawdza lepiej, przynajmniej dla mnie jest mniej problemów.
 8. Sprawdzałem w przeglądarce (domyślna) rozmiar tekstu miałem "duży" przełączyłem na "normalny" i jest tak samo, wcześniej było dobrze. Sprawdziłem jeszcze na Redmi4A w przeglądarce "Chrome" jest dobrze, linki działają.
 9. Mój zabytkowy Redmi2, ale sprawdzałem też na Redmi4A (też stary) i tak samo, link nie działa. Myślałem że może coś mam źle ustawione na moim Redmi2, bo wcześniej nie było problemów.
 10. U mnie zniknęła na smartfonie (android) możliwość otwarcia danego wątku poprzez kliknięcie na czas jego dodania pod ikoną użytkownika dodającego ostatnią odpowiedź, zaznaczyłem czerwoną obwódką na zrzucie poniżej:
 11. Ja się chyba już nie przyzwyczaję, a najbardziej nie pasuje mi wygląd i funkcjonalność nowej wersji na smartfonie. Dlatego używam v3.6 classic i bardzo ubolewam że jej nie ma dla wyświetlacza "oled" (wcześniejsze wersje mają problem z powrotem do aktualnego czasu w razie np braku zasilania).
 12. A u mnie na zniknęła na smartfonie 'android' możliwość otwarcia danego wątku poprzez kliknięcie na czas jego dodania pod ikoną użytkownika dodającego ostatnią odpowiedź
 13. Te wiaderka są dobre, ale dużo lepsze są przezroczyste bo widać jak przebiega fermentacja i nie trzeba zaglądać przez zdejmowanie wieka. Do warek 10 - 13 litrowych, a takie wielkości mi teraz pasują kupiłem wiadra w "esensjesmaku" były niedrogie i są ciut większe jak te z Castoramy, i do mojej lodówki mieszczą się dwie sztuki na raz. W 33 litrowych też można fermentować małe warki, wcześniej tak robiłem, ale zajmowały dużo miejsca w lodówce i mieściło się tylko jedno.
 14. Można kupić za parę złotych w aptece gruszkę lekarską i po problemie...
 15. Potrzebna jeszcze druga część do ładowarki: "Bezprzewodowa ładowarka Qi", też do kupienia na aliexpress
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.