Jump to content

schloss

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witaj:) Spokojnie, kup jakiś podstawowy zestaw i nie bawem będziesz mógł wpisać do profilu warkę nr 1
 2. Żałuj, bo fajnie to wypadło Zresztą teraz też fajnie bulga
 3. O super widać Podglądam co parę minut Gratuluję pomysłu !!
 4. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: no comments, ale to nie moja sprawa. Opowiadając na pytanie drugie, startuję w 1 albo dwóch kategoriach. Jeszcze nie zdecydowałem.
 5. Przeglądałem to w sklepie i to co od razu mnie zniechęciło, to fakt, że objętość książki jest zrobiona na siłę Czyli duże litery, masa pustego miejsca. Dla mnie dużo szumu o nic.
 6. Jak zwykle jestem czepialski Zastanawiam się, dlaczego na tym forum piwo.org jest sponsorem, a na tym już nie Zawsze jedna nagroda więcej w razie sukcesu
 7. Mysle, ze warto, bo na pewno nikt nikogo z błotem nie zmiesza, a można się dowiedzieć kilka ciekawych opini a i zdjecie ktos dołaczy. Satysfakcja duza Polecam Ci zdecydowanie !
 8. Pozostaje komuś podarować taką warkę i na pewno konstruktywna opinia sie tu znajdzie ]:->
 9. Mi tam nie przeszkadzają. Spox
 10. To jest właśnie problem wszystkich map, jakie widziałem. Chyba nie ma na to sposobu Pozostaje używać przycisku "+" czyli przybliż.
 11. Jako, że mam kawałem do Krakowa, to pytanie. Można przesyłać piwo na konkurs, jeżeli tak to na jaki adres. Dzięki za odpowiedź. Gdzie znajduje się forumularz ?
 12. Haha Dokładnie u mnie jest tak samo Warki uciekają nie wiadomo gdzie i w szybkim tempie. Ostatnio zastanawiam się nad zrobieniem warek np 50 litrowych' date=' ale to wymaga zainwestowanie w sprzęt. Na tą chwilę musze poprzestać na mniejszych [/quote'] można też częściej warzyć :rolleyes: Masz rację Anteks Ale moją żona mnie tępi o bałagan w kuchni i nieraz myślę, sobie, że mógłbym na raz po prostu zrobić większe warki. Wiesz, tu komuś podaruję lub kogoś zaproszę i nie raz brakuje dla innych znajomych
 13. Witaj Fajnie, że pomaga Ci rodzina Sympatyczny sposób spędzania czasu, a nie np. cały dzień przed tv. Pozdrawiam serdecznie !
 14. Haha Dokładnie u mnie jest tak samo Warki uciekają nie wiadomo gdzie i w szybkim tempie. Ostatnio zastanawiam się nad zrobieniem warek np 50 litrowych, ale to wymaga zainwestowanie w sprzęt. Na tą chwilę musze poprzestać na mniejszych
 15. Czyli w HERMSie przepompowujemy zacier przez wężownice zanurzoną w wodzie, którą to podgrzewamy, tak ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.