Jump to content

SzwagierMinazuki

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Szwagier
 • Strona www
  http://couszwagrapiszczy.blogspot.com/
 1. A jeszcze pytanko z innej beczki wszyscy macie mieszadła zrobione na silniku z wycieraczek samochodowych zasilanych z 12V? Czym zasilacie te mieszadła?
 2. Spokojnie Panowie widzę że jednak większość ma grzałki jednofazowe bo słyszałem o grzałkach trójfazowych ale widzę że nie są one popularne a w bloku to chyba w ogóle nie ma 3-fazowego zasilania.
 3. Cześć, mam pytanie do posiadaczy elektrycznych kotłów zacierno-warzelnych jakich grzałek używacie i jakiej są mocy na jaką pojemność kotła. Bardzo ciekawi mnie czy używacie grzałek 3-fazowych czy jednofazowych i jakie moce macie zainstalowane? Pozdrawiam.
 4. Preferuję jednak jedną karpę/sztobra żeńskiego jak ktoś nie będzie chciał jakiejś mojej sadzonki oddam po kosztach wysyłki.
 5. Cześć, dziś ogłowiłem moje chmiele i udało mi się uzyskać po jednej sadzonce każdego z gatunków. Z racji tego że mam miejsce jeszcze na jeden krzaczek bardzo chętnie wymienię te sadzonki na jakąś jedną ciekawą sztukę. Karpy które pozyskałem wsadziłem do doniczek żeby nie umarły czekając na nowego właściciela. Posiadam następujące sadzonki: -Magnum -Sybilla -Herkules Co do zamiany preferuję odmianę aromatyczną. Jeżeli jesteś zainteresowany zamianą pisz w temacie lub w wiadomości prywatnej.
 6. Siemanko, ma ktoś może niepotrzebną głowicę flash A. Chętnie odkupię. Pozdrawiam.
 7. No mnie nikt nie zmusi do zasadzenia chmielu teraz, wiosną za szybko wsadziłem i miałem plony do d... Drugi raz nie popełnię tego błędu.
 8. Do mnie też dotarła już sadzonka. Roślinka w super kondycji. Pięknie zapakowana. Dzięki za tą akcję. Na wiosnę na pewno zamówię coś jeszcze
 9. Pompkę już kupiłem od innego użytkownika ale dzięki za ofertę e-prezes. Teraz jakieś kegi by mi się tylko przydały
 10. Ja będę zimował sadzonkę w piwnicy i wsadzę na wiosnę po przymrozkach. Bo śniegi widzę już w prognozie pogody
 11. Siemanko, jak w temacie kupie nalewak do mini kegów. Najlepiej na CO2. Może ktoś z Was ma sprawny i nie będzie już używał bo przeszedł na Corneliusy.
 12. Bardzo chętnie kupię używany śrutownik, wiem że na allegro są po 90 zł ale może ktoś ma jakiś zbędny lub już nie potrzebuję i chętnie sprzeda w atrakcyjnej dla mnie cenie.
 13. ponieważ nie pamiętam żebyśmy mieli okazję to również witam. Dzięki za "wielki" jednakże dla mnie określenie "hejter" ma od zawsze wydźwięk pejoratywny to nie dziękuję za takowe. W temacie, to jeśli opis zamieszczony na początku nie zadawala twoich oczekiwań to zawsze możesz przeprowadzić swoje testy na ten temat i podzielić się z nami ich wynikami, a nie tylko czekać na wyniki innych podane na tacy. Właśnie zakupiłem sadzonkę tego chmielu wiec testy będę przeprowadzał. Jednak opis na początku nie wyczerpuje tematu moim zdaniem więc warto poprosić innych użytkowników o opinię bo chyba o to na forum chodzi? "Kto pyta nie błądzi." Może wyniki innych pozwolą na lepsze poznanie tego gatunku? I zachęcą do używania. Zacytuję jeszcze opis działu w którym się znajdujemy "Charakterystyka odmian chmielu Opis i dyskusja dotycząca odmian chmielu i jego stosowania. " Czy słowo dyskusja oznacza "Kto o coś zapyta zostanie wyśmiany że nie umie czytać albo nie umie używać opcji szukaj?" Udało Ci się wylałeś w tym temacie swoja czarę goryczy, czuję się zmieszany z błotem bo nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Mam nadzieje że teraz będziesz mógł spokojnie zasnąć. I ze jutro nikt w pracy ani w domu Cię nie zdenerwuję bo odreagowanie dobra sprawa ale polecam wyjść na spacer a nie ekscytować się tym że ktoś może czegoś nie wiedzieć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.