Jump to content

SzwagierMinazuki

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Szwagier
 • Strona www
  http://couszwagrapiszczy.blogspot.com/
 1. A jeszcze pytanko z innej beczki wszyscy macie mieszadła zrobione na silniku z wycieraczek samochodowych zasilanych z 12V? Czym zasilacie te mieszadła?
 2. Spokojnie Panowie widzę że jednak większość ma grzałki jednofazowe bo słyszałem o grzałkach trójfazowych ale widzę że nie są one popularne a w bloku to chyba w ogóle nie ma 3-fazowego zasilania.
 3. Cześć, mam pytanie do posiadaczy elektrycznych kotłów zacierno-warzelnych jakich grzałek używacie i jakiej są mocy na jaką pojemność kotła. Bardzo ciekawi mnie czy używacie grzałek 3-fazowych czy jednofazowych i jakie moce macie zainstalowane? Pozdrawiam.
 4. Preferuję jednak jedną karpę/sztobra żeńskiego jak ktoś nie będzie chciał jakiejś mojej sadzonki oddam po kosztach wysyłki.
 5. Cześć, dziś ogłowiłem moje chmiele i udało mi się uzyskać po jednej sadzonce każdego z gatunków. Z racji tego że mam miejsce jeszcze na jeden krzaczek bardzo chętnie wymienię te sadzonki na jakąś jedną ciekawą sztukę. Karpy które pozyskałem wsadziłem do doniczek żeby nie umarły czekając na nowego właściciela. Posiadam następujące sadzonki: -Magnum -Sybilla -Herkules Co do zamiany preferuję odmianę aromatyczną. Jeżeli jesteś zainteresowany zamianą pisz w temacie lub w wiadomości prywatnej.
 6. No mnie nikt nie zmusi do zasadzenia chmielu teraz, wiosną za szybko wsadziłem i miałem plony do d... Drugi raz nie popełnię tego błędu.
 7. Do mnie też dotarła już sadzonka. Roślinka w super kondycji. Pięknie zapakowana. Dzięki za tą akcję. Na wiosnę na pewno zamówię coś jeszcze
 8. Ja będę zimował sadzonkę w piwnicy i wsadzę na wiosnę po przymrozkach. Bo śniegi widzę już w prognozie pogody
 9. ponieważ nie pamiętam żebyśmy mieli okazję to również witam. Dzięki za "wielki" jednakże dla mnie określenie "hejter" ma od zawsze wydźwięk pejoratywny to nie dziękuję za takowe. W temacie, to jeśli opis zamieszczony na początku nie zadawala twoich oczekiwań to zawsze możesz przeprowadzić swoje testy na ten temat i podzielić się z nami ich wynikami, a nie tylko czekać na wyniki innych podane na tacy. Właśnie zakupiłem sadzonkę tego chmielu wiec testy będę przeprowadzał. Jednak opis na początku nie wyczerpuje tematu moim zdaniem więc warto poprosić innych użytkowników o opinię bo ch
 10. nie wyhodowali go w ramach hobby bo mieli za dużo kasiorki, a faktycznie nadaje się do ... Pomyśl co i gdzie piszesz. no i może włącz sobie opcje czytania (zwłaszcza ze zrozumieniem) Oj oj jest i wielki hejter. Witam
 11. @@PawelH,mógłbyś opisać jakie daje efekty i jak oceniasz piwa na nim? Nadaje się on do czegoś?
 12. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym chmielem ?
 13. Mój chmiel też dostał po przymrozkach i już znowu zaczyna wychodzić. http://couszwagrapiszczy.blogspot.com/2015/05/co-sychac-u-moich-chmieli.html
 14. Toś chłopakowi pomógł... nie ma co... Na pytanko pierwsze podam Ci odnośnik który chyba wszystko wyjaśni https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1604186873155855&id=1399014300339781 Na drugie pytanko odpowiem że możesz używać piro nawet w zamkniętym pomieszczeniu. Nigdy nie słyszałem żeby komus zaszkodziło chyba ze zjesz większą ilość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.