Skocz do zawartości

Marusia

Members
 • Zawartość

  1983
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

8 obserwujących

O Marusia

 • Urodziny 7 Czerwiec

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Czterej z Portierni i Pils
 • Rok założenia
  2004
 • Liczba warek
  ponad 200
 • Miasto
  podwrocławska wieś

Kontakt

 • Strona www
  http://www.cerevisia.pl

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć, Jak zwykle od 15 lat :-) Więcej tutaj, link do zapisów tamże : http://www.wrowar.com.pl/2018/05/zapisy-na-spotkanie-piwowarow-9-czerwca-2018/ Pilnujecie daty 25 maja, bo po tym terminie z rozmiarówką koszulki będzie ciężko. Spotkanie odbędzie się w tym samym miejscu Stadionu, co rok temu, jednakże nie będzie tam strefy BGM, będą duuuże namioty i więcej ich, dużo miejsc do siedzenia i w ogóle wszystko dla Was :-) W razie pytań piszcie proszę do mnie na profilu Warsztatów na FB, lub mailem do mnie: biuro@festiwaldobregopiwa.pl - niestety ostatnio słabo u mnie z czasem na przebywanie na forach, proszę o wyrozumiałość.
 2. Marusia

  Konkurs PIWO JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO

  Takoz właśnie jak Xenocyd pisze :-) Rzadko teraz na forumy zaglądam - w razie pytań piszcie do mnie na marusia@warsztatpiwowarski.pl
 3. Marusia

  Konkurs PIWO JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO

  Wybicie 500 l, tanki 1000 i 2000. A co, wyliczasz potencjał sprzedażowy? :-D
 4. Mamy dla Was jako Warsztat Piwowarski trochę inny konkurs :-) Serdecznie zapraszamy do udziału - szczegóły tutaj: http://warsztatpiwowarski.pl/wp1/konkurs/ Do wygrania oprócz uwarzenia zwycięskiego piwa u nas w browarze jest też sprzęt wykonany przez nas wg Waszego konceptu - jest o co powalczyć - do dzieła zatem :-)
 5. Marusia

  Marusia

 6. Pełna informacja wraz z planem tutaj: http://www.wrowar.com.pl/2017/06/spotkanie-piwowarow-domowych-10-czerwca-2017/ Do zobaczenia :-)
 7. Marusia

  XII Konkurs Piw Domowych we Wrocławiu czerwiec 2017

  Wspomniany regulamin wraz z formularzem już jest w końcu :-) http://www.wrowar.com.pl/2017/05/regulamin-xii-wroclawskiego-konkursu-piw-domowych/
 8. Czas leci, pora na zapisy - wpis na www.wrowar.com.pl: http://www.wrowar.com.pl/2017/05/spotkanie-piwowarow-domowych-10-czerwca-2017/ Wklejam całość też w poście. Czemu wrowar.com.pl? Proste - nie dopilnowałam płatności domeny wrowar.pl i już na niej wisi co innego :-) Jak co roku już od 14 lat spotkamy się we Wrocławiu w gronie piwowarów domowych w ramach Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich odbywających się obecnie jako część inegralna Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. Spotkanie tym razem w wersji namiotowej – w strefie Beer Geeka – plan terenu zamieścimy wkrótce. Prosimy o zapisywanie się na spotkanie za pomocą formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyMw-d-ndZ6NqJ4ssNQ29016tzH_nkAs1-faPc8KphKXSFnA/viewform Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy t’shirt, a może też i jakiś dodatkowy fajny upominek – pod warunkiem, że zapisze się najpóźniej do 15 maja, bo jest to ostateczny termin na zamówienie nadruków w drukarni. Po wypełnieniu formularza tym miejscu możecie sprawdzić, czy jesteście na liście: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10KAUmAnbBq_pMUiUFAQqilLNO1ColRWam44a1XxIJ0A/edit?usp=sharing Ja już się zapisałam ;-)
 9. Marusia

  10 Grudzień 2016, Pomorski Konkurs Piw Domowych

  Ponieważ końcówka terminu wypada w Święta, a do tej pory niestety nie miałam czasu nad tym posiedzieć - bo to trochę czasu zajmuje - zabieram materiały ze sobą na wyjazd i jak nie będę za bardzo przepita... eee....znaczy się - przejedzona...to myślę, że się uda je wykonać :-) Także proszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość i Wesołych Świąt :-) Co do publikacji na "jakiejś stronie internetowej" - pytajcie Filipa Paprockiego, bo ja nie wiem, gdzie to miało by wisieć :-)
 10. Marusia

  10 Grudzień 2016, Pomorski Konkurs Piw Domowych

  W związku z zapytaniami, nie tylko tutaj, podaję pełną listę :-) I. Grzegorz Bandura - 41,23 pkt. II.Piotr Marciniak - 37,33 pkt. III. Leszek Nitschke - 35,67 pkt. IV. Andrzej Mackiewicz 35,33 pkt. V. Piotr Ziombro 33,33 pkt. VI. Piotr Brzeziński 32,67 pkt. VII. Jacek Krochmal 31,67 pkt. VIII. Łukasz Kawczyński 30,33 pkt. IX. Mariusz Bystryk 30 pkt. X. Romuald Świątek/Krzysztof Kocel 29,33 pkt. XI. Radosław Pachulski 28,67 pkt. XII. Jarosław Nitka 27,67 pkt. XIII. Adam Trybułowski 27 pkt. XIV. Robert Kamiński 25 pkt. XV. Roman Brzeziński 22,67 pkt.
 11. Marusia

  10 Grudzień 2016, Pomorski Konkurs Piw Domowych

  Dziękujemy wszystkim 15 piwowarom za udział w tegorocznej edycji Konkursu. Poziom był całkiem wysoki i wyrównany - ani jedno piwo nie uzyskało poniżej 20 punktów a 9 piw uzyskało powyżej 30 punktów Ale do rzeczy - gratulujemy zwycięzcom, a są to: I. Grzegorz Bandura - 41,23 pkt. II.Piotr Marciniak - 37,33 pkt. III. Leszek Nitschke - 35,67 pkt. Jako przewodnicząca Jury w imieniu swoim i jurorów - Artura Grothy, Filipa Mazura i Michała Kordka dziekujemy za przemiłe przyjęcie i profesjonalne przygotowanie Konkursu Filipowi Paprockiemu oraz całej ekipie Fermentum Mobile :-) Metryczki zostaną rozesłąne przeze mnie emailem w ciągu najbliższych 2 tygodni. Gratulacje!
 12. Zapraszamy na spotkanie do pubu Labeerynt przy ul. Szerokiej 97, od godziny 18:00. Jako przewodnicząca Jury Konkursu Piw Domowych będę miała przyjemność ogłosić wyniki Konkursu, a jako Warsztat Piwowarski zapraszam na piwo, które będzie z naszego browaru się lało na kranach w tym dniu w Labeeryncie. Przygotowaliśmy też z pubem konkursy, w których będą do wygrania nasze browarowe t'shirty oraz piwa butelkowe :-) Do zobaczenieu jutro wieczorem :beer:
 13. Drodzy Piwowarzy, przepraszamy, że dopiero teraz zamieszczamy informację o kolejnym Pomorskim Konkursie Piw Domowych - troszkę zamieszania było w związku ze zmianą opiekuna Konkursu. Od tego roku będzie on organizowany przez Pomorski OT PSPD z pomocą Fermentum Mobile. Dotychczasowa formuła troszkę się wyczerpała i chcemy od przyszłego roku wyjść na szersze wody - więcej kategorii, więcej nagród dla Was :-) A w tym celu potrzebna jest większa ekipa zajmująca się tematem na miejscu. W tym roku wersja przejściowa: jedna kategoria - Bitter - ze względu na niewielką ilość czasu na uwarzenie piwa, oraz przygotowania organizatorskie. Większej ilości informacji oczekujcie wkrótce od Filipa Paprockiego - ja w ramach kontynuacji z przyjemnością będę dalej przewodniczyła zacnemu gronu jurorskiemu
 14. Bawcie się dobrze, ja niestety jednak nie dojadę
 15. Czy jest jakieś jedno wyro wolne w jakimś domku z piątku na sobotę? Nie chce mi się namiotu rozstawiać
×