Jump to content

Marusia

Members
 • Content Count

  1988
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Marusia last won the day on May 15

Marusia had the most liked content!

About Marusia

 • Birthday June 7

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Czterej z Portierni i Pils
 • Rok założenia
  2004
 • Liczba warek
  ponad 200
 • Miasto
  podwrocławska wieś

Kontakt

 • Strona www
  http://www.cerevisia.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolejne nagrody: Od Brewservice.pl : dla wszystkich kategorii za miejsce I, II i III po worku słodu podstawowego (25 kg) Od Centrum Piwowarstwa : dla wszystkich kategorii za II miejsce: bon 100 pln do realizacji w sklepie CP + zamieszczenie zwycięskiej receptury w dziale "Zestawy" w ofercie limitowanej czasowo wraz z prowizją 10 zł od każdego sprzedanego zestawu dla laureata.
 2. Póki co zapisało się 48 osób - czekamy jeszcze tydzień! Dla piwowarów oprócz t'shirtów w tym roku będą jeszcze torby płócienne z logo WWP 🙂
 3. A ja w sprawie nagród, bo pewnie czekacie 🙂 Na pierwszy ogień - Z PRZYTUPEM! Za I miejsca nagrodami będą cztery komplety tanków ze stali nierdzewnej wraz z elektronicznym sterownikiem temperatury oraz zestawem węży podłączeniowych i pompki umożliwiającej chłodzenie wodą lodową z zewnętrznego źródła (np. wiadra z wodą i lodem). Tutaj można obejrzeć ten tank - klik! Sponsorami nagrody są: firma The Grainfather - producent sprzętu dla piwowarów domowych oraz wyłączny dystrybutor tej marki na Polskę, oraz świetnie Wam znany sklep Twój Browar - dostawca surowców i akcesoriów dla piwowarów domowych. Na drugi ogień - zwycięzca Grand Prix uwarzy swoje piwo gościnnie w browarze Cześć Brat!, a jego premiera będzie miała miejsce podczas 11 Festiwalu Dobrego Piwa 2020 r.
 4. Cześć, dopiero teraz, ale już wiszą zapisy na Spotkanie Piwowarów, a ja zakładam właściwy temat tutaj: https://www.piwo.org/forums/topic/28393-08062019-spotkanie-piwowarów-xvi-wrocławskie-warsztaty-piwowarskie10festiwal-dobrego-piwa/
 5. Cześć, jak co roku zapraszam na Spotkanie Piwowarów - więcej szczegółów oraz formularz do zapisów tutaj: http://www.wrowar.com.pl/2019/05/spotkanie-piwowarow-domowych-wroclawski-festiwal-dobrego-piwa-08-06-2019/ Na FB zadałam również pytanie, jaki kolor napisu na t'shircie chcecie, bo kolor koszulki pozostanie czarny, ale już 2 lata z rzędu napis był żółty, to może coś innego - wpisujcie w komentarzach: https://www.facebook.com/136873733151283/photos/a.141030136068976/1128420130663300/?type=3&theater Jak macie jakieś pytania to najszybciej odpowiem na FB - wybaczcie, takie czasy nastały, że na forach rzadko bywam 🙂 Formuła spotkania taka, jak w ostatnich latach. W tym roku wydzielimy strefę od razu po jednej stronie, ale ją nieco rozciągniemy - w zeszłym roku musieliśmy się przenieść z jednego kąta w ostatniej chwili, bo piwni wystawcy mocno protestowali z powodu zamknięcia przejścia na kilka godzin i spowodowało to niepotrzebny rozgardiasz. Nie spodziewaliśmy się tego, bo rok wcześniej nikt nie protestował 😄 Zapisujcie się, bo 25 maja zamawiam t'shirty wg podanych przez Was rozmiarów 🙂
 6. Cześć, Jak zwykle od 15 lat :-) Więcej tutaj, link do zapisów tamże : http://www.wrowar.com.pl/2018/05/zapisy-na-spotkanie-piwowarow-9-czerwca-2018/ Pilnujecie daty 25 maja, bo po tym terminie z rozmiarówką koszulki będzie ciężko. Spotkanie odbędzie się w tym samym miejscu Stadionu, co rok temu, jednakże nie będzie tam strefy BGM, będą duuuże namioty i więcej ich, dużo miejsc do siedzenia i w ogóle wszystko dla Was :-) W razie pytań piszcie proszę do mnie na profilu Warsztatów na FB, lub mailem do mnie: biuro@festiwaldobregopiwa.pl - niestety ostatnio słabo u mnie z czasem na przebywanie na forach, proszę o wyrozumiałość.
 7. Takoz właśnie jak Xenocyd pisze :-) Rzadko teraz na forumy zaglądam - w razie pytań piszcie do mnie na marusia@warsztatpiwowarski.pl
 8. Wybicie 500 l, tanki 1000 i 2000. A co, wyliczasz potencjał sprzedażowy? :-D
 9. Mamy dla Was jako Warsztat Piwowarski trochę inny konkurs :-) Serdecznie zapraszamy do udziału - szczegóły tutaj: http://warsztatpiwowarski.pl/wp1/konkurs/ Do wygrania oprócz uwarzenia zwycięskiego piwa u nas w browarze jest też sprzęt wykonany przez nas wg Waszego konceptu - jest o co powalczyć - do dzieła zatem :-)
 10. Marusia

  Marusia

 11. Pełna informacja wraz z planem tutaj: http://www.wrowar.com.pl/2017/06/spotkanie-piwowarow-domowych-10-czerwca-2017/ Do zobaczenia :-)
 12. Wspomniany regulamin wraz z formularzem już jest w końcu :-) http://www.wrowar.com.pl/2017/05/regulamin-xii-wroclawskiego-konkursu-piw-domowych/
 13. Czas leci, pora na zapisy - wpis na www.wrowar.com.pl: http://www.wrowar.com.pl/2017/05/spotkanie-piwowarow-domowych-10-czerwca-2017/ Wklejam całość też w poście. Czemu wrowar.com.pl? Proste - nie dopilnowałam płatności domeny wrowar.pl i już na niej wisi co innego :-) Jak co roku już od 14 lat spotkamy się we Wrocławiu w gronie piwowarów domowych w ramach Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich odbywających się obecnie jako część inegralna Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. Spotkanie tym razem w wersji namiotowej – w strefie Beer Geeka – plan terenu zamieścimy wkrótce. Prosimy o zapisywanie się na spotkanie za pomocą formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyMw-d-ndZ6NqJ4ssNQ29016tzH_nkAs1-faPc8KphKXSFnA/viewform Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy t’shirt, a może też i jakiś dodatkowy fajny upominek – pod warunkiem, że zapisze się najpóźniej do 15 maja, bo jest to ostateczny termin na zamówienie nadruków w drukarni. Po wypełnieniu formularza tym miejscu możecie sprawdzić, czy jesteście na liście: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10KAUmAnbBq_pMUiUFAQqilLNO1ColRWam44a1XxIJ0A/edit?usp=sharing Ja już się zapisałam ;-)
 14. Ponieważ końcówka terminu wypada w Święta, a do tej pory niestety nie miałam czasu nad tym posiedzieć - bo to trochę czasu zajmuje - zabieram materiały ze sobą na wyjazd i jak nie będę za bardzo przepita... eee....znaczy się - przejedzona...to myślę, że się uda je wykonać :-) Także proszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość i Wesołych Świąt :-) Co do publikacji na "jakiejś stronie internetowej" - pytajcie Filipa Paprockiego, bo ja nie wiem, gdzie to miało by wisieć :-)
 15. W związku z zapytaniami, nie tylko tutaj, podaję pełną listę :-) I. Grzegorz Bandura - 41,23 pkt. II.Piotr Marciniak - 37,33 pkt. III. Leszek Nitschke - 35,67 pkt. IV. Andrzej Mackiewicz 35,33 pkt. V. Piotr Ziombro 33,33 pkt. VI. Piotr Brzeziński 32,67 pkt. VII. Jacek Krochmal 31,67 pkt. VIII. Łukasz Kawczyński 30,33 pkt. IX. Mariusz Bystryk 30 pkt. X. Romuald Świątek/Krzysztof Kocel 29,33 pkt. XI. Radosław Pachulski 28,67 pkt. XII. Jarosław Nitka 27,67 pkt. XIII. Adam Trybułowski 27 pkt. XIV. Robert Kamiński 25 pkt. XV. Roman Brzeziński 22,67 pkt.
×
×
 • Create New...