Jump to content

Hans Klops

Members
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Kontakt

 • Imię
  Hans

Piwowarstwo

 • Miasto
  Kraków

Recent Profile Visitors

473 profile views
 1. Sprzedam: 4 (puste) zielone euro-skrzynki do piwa 0,5L. 8 zł/szt 1 czarna skrzynka "Polmosu" (mieszcząca 15 butelek do piwa 0,7L lub inne nietypowe butelki, np "Grolsch") z wymytymi bezzwrotnymi brązowymi butelkami 0,7L po "Tyskim". 15zł
 2. Sprzedam kilka euro-skrzynek na butelki 0,33L ("wysokie Belgi") a' 8zł/szt oraz 2 skrzynki do niskich butelek 0,33L ("bączki", "granaty") - które na upartego mogą też transportować butelki patentowe typu "Grolsch" - a' 15zł/szt.
 3. Odezwij się do mnie na PW w sprawie sadzonek chmielu.

   

  Chętnie wezmę to co zaproponowałeś w ogłoszeniu,

  mogę się zrewanżować sprzętowo lub sadzonki chmielu.

   

  Pozdrawiam -

  -Hans ;)

 4. Spoko, Aldorn, nic się nie dzieje. Przecież nie umawialiśmy się na na szybko i na sztywno, tylko na zasadzie: "jak się uda". Wszystko jest OK. Z mojej strony pozostaje podać info, że skrzynki na "bączki" już sobie znalazły spokojną przystań. Pozostają aktualne euroskrzynki na wysokie butelki 24x0,33L.
 5. Tak, są aktualne. Chłop który miał już jakiś czas temu podjechać po skrzynki na bączki - - jak dotąd nie dotarł, więc zapraszam. Doszły euro-skrzynki na butelki wysokie 0,33L.
 6. 2-3 skrzynki w standardzie "Pepsi by PRL" (24x0,33L) dochodzą - na zasadach jw
 7. Miło, dziękuję. W jednej skrzynce 24x0,33L komplet butelek bezbarwnych - jeśli ktoś ma na takie ochotę... Butelki gratis - i tak nie mam co z nimi zrobić.
 8. Mam kilka skrzynek do bączków, 20x0,33L Również kilka euro-skrzynek do wąskich butelek 24x0,33L Zamiana na zwykłe lub 8 zł/szt. Odbiór: Kraków.
 9. Mam na zbyciu dwa garnki emaliowane 30L 30L stan dobry (+) bez pokrywki - 35 zł 30L stan bdb z pokrywką - 75 zł oraz euroskrzynki na butelki poj 0,33L - 8 zł skrzynki transportowe typu "Polmos" - 5 zł (pasują do "Grolscha") Mogę też dorzucić gratis nieco szkła, jeśli komuś pilnie potrzeba a ni ma skąd wziąć. Odbiór ww dóbr - Kraków Jeśli nie znajdę odbiorców w okolicy, rozważę wysyłkę. W razie zainteresowania, proszę o kontakt na PW.
 10. Sprzedam butelki na zapięcie patentowe (tzw. "drucik", "porcelanka", "krachla") po Grolschu. Cena 1 zł/szt. Butelki po jednokrotnym użyciu. Dostępnych kilka kartonów a'20szt. Możliwe skrzynki w układzie 3x5 w cenie 8 zł/szt. Odbiór Kraków. Info na PW.
 11. Nie miałem okazji bywać w Twoim mieście. To zadanie dla Ciebie. Dasz radę - wszystkie informacje są na końcu języka...
 12. Nieaktualne. W przyszłości duży gar nierdzewny do zbycia bedzie - można za jakiś czas zawołać na PW.
 13. Jak przyuważysz gdzieś lokal który serwuje Cydry - to chętnie wydadzą ci bezzwrotne butelki i kartony firmowe. Czyli dokładnie wszystko, czego potrzebujesz, żeby nie przejmować się światłem. Powodzenia.
×
×
 • Create New...