Jump to content

Hans Klops

Members
 • Posts

  105
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Hans

Piwowarstwo

 • Miasto
  Kraków

Recent Profile Visitors

796 profile views

Hans Klops's Achievements

 1. Oddam za "Bóg zapłać":: butelki 0,5L - komplet na jedną skrzynkę butelki 0,33L - takoż Wysyłki nie przewiduję. Odbiór w Krakowie / Nowej Hucie - dokładnie umówimy się telefonicznie.
 2. Kaufland, lub jakaś hurtownia piwa koncernowego, bez wiekszych targów odsprzeda skrzynki za kaucją. ----------------------------------------------------------------------------------------- A ja oddam gratis czyste butelki 0,5l oraz 0,33l - po ok 20 szt z kazdego typu. Kraków Jak ktoś chce, to proszę o nr tel na PW, umówimy się na odbiór.
 3. W "Kauflandzie" uzyskasz bez problemu. Kaucja 8 zł/szt Trzeba jakieś piwo dorzucić do rachunku, żeby na paragonie było coś jeszcze - oprócz kaucji za skrzynki. Kasa nie może nabić samych kaucji.
 4. A co rozumiesz przez rozsądne pieniądze...?
 5. Sprzedam garnek emaliowany 40 litrów. Garnki takie na Allegro kosztują powyżej 150zł. Proszę o propozycje cenowe lub możliwa zamiana na jakieś inne fanty piwowarskie. Preferuję odbiór osobisty w Krakowie.
 6. Odezwij się do mnie na PW w sprawie sadzonek chmielu.

   

  Chętnie wezmę to co zaproponowałeś w ogłoszeniu,

  mogę się zrewanżować sprzętowo lub sadzonki chmielu.

   

  Pozdrawiam -

  -Hans ;)

 7. Nie miałem okazji bywać w Twoim mieście. To zadanie dla Ciebie. Dasz radę - wszystkie informacje są na końcu języka...
 8. Jak przyuważysz gdzieś lokal który serwuje Cydry - to chętnie wydadzą ci bezzwrotne butelki i kartony firmowe. Czyli dokładnie wszystko, czego potrzebujesz, żeby nie przejmować się światłem. Powodzenia.
 9. Beer Gallery Luxury na starym mieście. Zadzwonić, umówić się z szefem (pan Darek), odebrać szkło typu "bączek" do Belgów - takie jak np Gulden Draak. Dostaniesz tyle, ile poprosisz. Dobrego Nowego Roku.
 10. Szyte na miarę a któż takie cuda wykonuje? "Szyte na miarę przez mamę krawcową" - wiadomo, najlepsze. Ale, jak się akurat "nie ma mamy krawcowej" - to w sumie takie cuś wcale nie musi być "szyte na miarę". Pionowe taśmy możesz dać dłuższe lub krótsze - bez znaczenia. Możesz je zamknąć węzłem, zamiast ściegiem - nie szkodzi nic, a nawet poprawi uchwyt w dłoni... Poziome: możesz pominąć szycie: w sklepach szewskich dostaniesz taśmę Velcro szerokości 50mm, będzie doskonała w roli taśmy poziomej - i będziesz mógł błyskawicznie dopasować system do butli o rozmaitych średnicach... bez konieczności zawracania głowy mamie. Możesz też użyć taśmy 20-30mm zapinanej na metalowe klamry samozaciskowe, tzw. "pieski". End story.
 11. To jest całkiem dobra oferta. Kompletna butla z zegarami - za śmieszne pieniądze. Legalizacja butli - żaden problem - kto potrzebuje (ze względu na działalność, porządek w papierach, etc...) ten zrobi - i po krzyku. Dla amatorów martwienia się, czym się da - byle tylko się martwić: kto z panów orientuje się co do podstawowej różnicy pomiędzy składowaniem sprężonego powietrza - a składowaniem sprężonego CO2...? Zawsze warto wiedzieć to, co warto wiedzieć...
 12. Jak ktoś lubi: >>>materiał pierwotny w nich składowany : żywica z piaskiem kwarcowym<<<
 13. Ta butelka ma wyporność "większą, niż zwykle"...
 14. Są wśród nas amatorzy spływów rzecznych? http://olx.pl/oferta/piwo-grolsh-balony-nadmuchiwane-butelki-wysokosc-185cm-ogrodowe-CID628-ID5qKs3.html#d6315240e3 Może na początek - Piaśnicą?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.