Jump to content

Memłon

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Memłon

 1. Po prostu myslałem,że może ktoś tutaj z Was zna sie na rzeczy oraz będzie w stanie doradzić. Na początku zastanawialiśmy się nad zakupem kawiarek ale potem doszliśmy jednak do wniosku, że ekspres będzie niezbędny. Zrobiłem sobie pewne rozpoznanie oraz zastanawiam się nad tym: http://multigastro.pl/ekspres-cisnieniowy-1-grupowy-musica-standard-230-v.html
 2. Prowadzimy bar z piwkiem kraftowym, ale chcemy wyposażyć go o możliwość robienia kawy. Sporo osób o to pyta. Najlepiej robić to w jakimś ekspresie kolbowym - ze względu na to, że są dedykowane do tego typu rzeczy. Pytanie jaki? Z chęcią poczytam opinie w czym najlepiej robić kawę dla klientów, jaka kawa schodzi najczęściej i po ile ją sprzedawać?
 3. Daj spokój z Alior Bankiem. Ostatnio była głośna akcja na Wykopie o tym, że na banerach reklamowych niby wszystko pięknie - ale prowizję za rozpatrzenie wniosku pobierają. Wiesz, coś co idzie z automatu oni każą sobie jeszcze dodatkowo za to płacić. Śmiech na sali. Poszukaj sobie tego wykopu - bo to naprawdę niezła historia jest. A co do kredytów gotówkowych to odsyłam na to forum LINK Zapytaj tam wg określonego schematu. Na pewno ktoś Ci coś doradzi.
 4. Czy to jest jakoś kontrolowane? Skąd mam mieć pewność, że kupując piwo w barze kupuję rzeczywiście np Żywca a nie Tatrę?
 5. Już trzeci rok wysyłam kasę przez Easysend i nigdy nie było żadnego problemu. Kasa nadana przed południem tego samego dnia powinna trafić na Twoje konto w PL. Pieniądze wysłane po południu dotrą na drugi dzień roboczy. Stary, testowałem różne sposoby i easysend wychodzi najtaniej. A o PayPay to czy ja wiem? Poczytaj sobie ostatnio był wykop na ich temat jak traktują klientów.
 6. Tylko po co dla zwykłego przelewu międzynarodowego tworzyć jakieś konta bankowe i bawić się w tą całą biurokrację? Nie lepiej jest to zlecić przez np Easysend? Koszt przelewu to 2 funty, kurs wymiany też znośny. Kasa wysłana dziś - jutro dojdzie na kontow PL.
 7. No gdzie jak gdzie, ale we Wrocławiu nie powinniście mieć problemu ze zroganizowaniem wieczoru kawalerskiego. Byłem już na kilku wieczorach... na ostatnim pojechaliśmy z ziomkiem do Zakopca, było nas kilku chłopa - tam wynajęliśmy sobie chatkę, zakupiliśmy alko... sączenie zaczęło się zaraz po przyjeździe... Później poszliśmy na striptiz (tam w pobliżu Krupówek jest taki bar). Zawsze też możecie skorzystać z takiego czegoś - link to wam zorganizują kawalerski... Też byłem na takim czymś kiedyś, tyle że nie we Wrocławiu a Wawie... trochę snobistyczne z tym party-busem, ale było fajnie
 8. Czytam ten wątek i przypomniała mi się ostatnio śmieszna historia. Oddaje butelki w sklepie osiedlowym i wyciągam butelkę po Ciechan. Pani ogląda i szuka info czy jest zwrotna - jakiś koleś obok z Tatrą stoi i mówi - Ciechan? Pierwszy raz w życiu widzę takie piwo. Horyzonty co niektórych ograniczają się do Tatry, Warki czy Harnasia
 9. Akcesoria i produkty do produkcji piwa znaleźć można również w Piwnicy Jana -> http://piwnicajana.pl/piwo.html Mają tam duży wybór koncentratów, ekstraktów i suszonych drożdży piwowarskich do górnej fermentacji.
 10. Jeżeli chodzi o akcesoria to skompletowałem je z: http://piwnicajana.p...kcesoria-1.html (polecił mi je znajomy który też warzy własne piwo)... Później to już tylko eksperymentowanie z proporcjami i dodatkami. Pierwsze piwo wyszło mi takie sobie... czuć było drożdżami i szczerze mówiąc trochę zwątpiłe... Później było już tylko lepie Teraz produkcja idzie pełną parą... butelkowanie, etykietowanie, kapslowanie... znajomi jak przychodzą i częstuje je tym piwkiem - to pytają - stary a gdzie Ty kupiłeś to piwko ?
 11. Stary, takich rzeczy to ty sam nie naprawiaj - bo tutaj można pomylić się tylko 1 raz.
 12. Najczęściej zakupy robię przez allegro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.