Jump to content

Luqas van Dred

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Luqas van Dred last won the day on January 3 2019

Luqas van Dred had the most liked content!

About Luqas van Dred

 • Birthday 06/24/1988

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Domowy Północ
 • Rok założenia
  2015
 • Liczba warek
  49
 • Miasto
  Olsztyn

Kontakt

 • Imię
  Łukasz
 • Strona www
  https://www.facebook.com/BrowarDomowyPolnoc/

Recent Profile Visitors

816 profile views
 1. Kupię reduktor co2 z wyskalowanym manometrem na wyjsciu do nagazowania piwa (co 0,5-1 bar).
 2. Kupię głowicę typu flach A. Może być z szybkozłączkami.
 3. Sprzedam sterylizator do butetek i Chemipro OXI 1kg. Cena 50zl + przesyłka (poczta polska lub paczkomat)
 4. Do kiedy trzeba wysłać piwo? Czy jest jakaś zorganizowana akcja jak w tamtym roku, że ktoś odbiera piwo w Polsce i zawozi na miejsce konkursu?
 5. Oddałem do serwisu, bo nie mogłem odkręcić manometru. A podłączenie do kegu nic nie daje chyba muszę zamówić nowy cały reduktor
 6. Organoleptycznie po odcięciu nic nie wieje
 7. Witam. Może opiszę historię od początku. Podłączyłem reduktor co2 do butli i tutaj zrobiłem podstawowy błąd (dopiero zaczynam przygodę z kegowaniem) , bo dokręciłem śrubę regulacji ciśnienia na maxa myśląc, że jest zakręcony (a był odkręcony na maxa). Po odkręceniu butli poszło wysokie ciśnienie na wyjściu i manometr uległ uszkodzeniu (wskazówka przekręciła się w drugą stronę). Kupiłem więc podobny manometr (skala do 6bar) i wysłałem z reduktorem do serwisu aby go wymienili. Dziś odebrałem reduktor, podłączam do butli co2 i delikatnie dokręcałem śrubę do regulacji ciśnienia. Ciśnienie ładnie wzrasta ale gdy dochodzi do 0,5 bara następuje nagłe odcięcie ciśnienia i co2 już nie wylatuje z reduktora. O co chodzi? Czy reduktor uległ wcześniej uszkodzeniu i wymiana manometru nie miała sensu? Czy może coś źle ustawiam?
 8. Zlecę wymianę manometru ciśnienia wyjściowego w reduktorze co2 z kontrolą szczelności. Posiadam zapasowy manometr. Próbowałem odkręcić kluczami, ale jednak jest potrzebne imadło lub inny sprzęt. Zależy mi na kontroli szczelności po wymianie.
 9. No i jest problem cholerstwo nie chce sie odkręcić. Nie posiadam imadła
 10. Kupiłem taki reduktor: http://allegro.pl/nowy-reduktor-co2-cornelius-corny-keg-pepsi-piwo-i6800294382.html?snapshot=MjAxOC0wMy0zMFQwNDoyMzowOC4zMDJaO2J1eWVyOzdjNTgyOTAxMjkxOThiN2I0ZjQxYjNhOTllYjA3N2ZkZDgwYWQ0ZGZmNjRhNzI4OGJlZDQ2NTg1NDg0MWU1MzQ%3D Manometr do 6 barów znalazłem taki. Będzie dobry? http://allegro.pl/manometr-6-bar-gwint-1-4-goshe-cisnieniomierz-dol-i6992500084.html?snapshot=MjAxOC0wNi0yMVQwMzo0MDoxOC4xMzVaO2J1eWVyOzNiOWZkYmQ5NTk2YzJmNTM4YzQ4ZjRhYzg2YzM5YmY2ZGRiYzJjMmZhYjBjZTk5MTdmZDYxYzhiOGQ5ZjYxZjk%3D
 11. No właśnie nie mogę tego rozkręcić śruby są tak zapieczone, że nie chcą się ruszyć
 12. Witam. Podłączyłem reduktor do butli i przez moje niedopatrzenie odkręciłem membranę na wyjściu na maxa. Poszło wysokie ciśnienie co2 i wskaźnik reduktora przekręcił się na maxa na 6 barów i już tam został. Czy właśnie go zepsułem? Co można zrobić żeby znów pokazywał 0 barów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.