Jump to content

gary1966

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  gary

Piwowarstwo

 • Miasto
  1966

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. Serwus Bracia Piwowarzy, chcę zamienić butle z Co2 na z "mieszanką piwną" . Z tego co widzę to wystarczy zamienić nakrętkę z "piwnego reduktora" na azotową aby korzystać z w/w kompilacji. Jeżeli, jestem w błędzie to proszę o radę ?
 2. Hej! ponawiam ofertę, zostały jeszcze dwie przejściówki. Serwus, już majówka, pewnie wasze lagery w pepsikegach będziecie chcieli rozlać na wolnym powietrzu. Jest na to fajny patent, sprawdzony od lat. Mam do sprzedania "przejściówkę" z KO: gwint wewnętrzny 5/8" na 7/11", czyli np: kran do piwa Celli z kompensatorem można połączyć z szybkozłączką Jolly jeżeli ma wyjście gwintowane i cieszyć się piwem z pianką z Corneliusa bez żadnych zbędnych wężyków. Uszczelnienie przez taśmę teflonową. Koszt jednej sztuki z przesyłka listem poleconym w kraju to 45 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW.
 3. Dzięki bardzo za akcję, dzisiaj odebrałem. Chciałbym się upewnić, czy termin przydatności w naszym przypadku to też 07.2023?
 4. Serwus, wg Twojego planu piwo będzie raczej mało pijalne i przedębione, zrób jak radzi kolega Bogi, bo to dobry kierunek. Albo poczytaj: http://viewtopic.php?f=15&t=5419
 5. Serwus, kup w aptece białą wazelinę kosmetyczną i nią posmaruj o-ringi w pepsikegu powinno pomóc, lub wymień o-ringi na nowe, no i patrz gdzie "wkładasz"
 6. @Girus, płaszcz jest, keg DIN w Euro, widać wyraźnie na pierwszym zdjęciu. Mieszadło, a la "parasol" w trakcie tworzenia na motoreduktorze, mocowane będzie na złączu SMS104 z lewej strony kociołka. GAR z zasady, uniwersalny ma być
 7. Tu nie chodzi o samą polerkę, poczytaj link, dokładnie nie pamiętam coś mniej jak 100 zł. Rdzy nie widzę a wygląda ładnie.
 8. Hej! ponawiam ofertę, zostały jeszcze dwie przejściówki. Serwus, już majówka, pewnie wasze lagery w pepsikegach będziecie chcieli rozlać na wolnym powietrzu. Jest na to fajny patent, sprawdzony od lat. Mam do sprzedania "przejściówkę" z KO: gwint wewnętrzny 5/8" na 7/11", czyli np: kran do piwa Celli z kompensatorem można połączyć z szybkozłączką Jolly jeżeli ma wyjście gwintowane i cieszyć się piwem z pianką z Corneliusa bez żadnych zbędnych wężyków. Uszczelnienie przez taśmę teflonową. Koszt jednej sztuki z przesyłka listem poleconym w kraju to 45 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW.
 9. @bart3q, jest we Wrocławiu firma ECM, tam robiłem elektropoler swojego kociołka, firma przyjazna piwowarom. Będziesz Pan zadowolony. Do poczytania:http://elektropoler.com.pl/technologia/warto-wiedziec/
 10. Jak jest możliwość wysyłki, to przygarnę jeden.
×
×
 • Create New...