Jump to content

Karol Filipowicz (karolef)

Members
 • Posts

  76
 • Joined

 • Last visited

About Karol Filipowicz (karolef)

 • Birthday 03/20/1980

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar 7
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  31
 • Miasto
  Siedlce

Kontakt

 • Imię
  Karol

Recent Profile Visitors

1788 profile views

Karol Filipowicz (karolef)'s Achievements

 1. Tak więc chętni napić się dobrego piwa w Siedlcach, posłuchać hitów zespołu Dżem, podzielić się swoimi wyrobami domowymi i popstrykać zdjęcia dla potomnych zapraszamy 14.07.2018r Cicha Stanica nad Zalewem w Siedlcach (woj. mazowieckie). Przypominam start godzina 19. Wstęp wolny dla każdego. Zabierzcie swoje wyroby (piwka, cydry, wina, miodki, wędliny, sery, chleby), swoich znajomych i przybywajcie na świetną biesiadę do późnych godzin porannych :-D
 2. Świetnie Tomaszu ! Koniecznie zabierz sprzęt do fotorelacji i kilka "rolek" filmu :-) bo będzie co uwieczniać ... piękni i jak zawsze młodzi członkowie SLPD to tylko skromne tło będzie do pięknych, amerykańskich aut i kobiet przy tych autach a i sama Stanica coraz piękniejsza. Także przybywajcie i dzięki za wsparcie
 3. Póki co Bitwy Piwne zawieszone. Można zgłaszać swój udział na adres w poście, jednak prawdopodobnie nowa edycja ruszy na wiosnę. Bądźcie czujni ! Warzcie piwo, to się opłaca !
 4. No chyba wielu innych nie robiło zdjęcia. Ja tj pisałem zrobiłem zdjęcia,ale może jakieś tylko ze 3 wyjdzione. Jeszcze ktoś robił zdjęcia całej Loży, ale jeszcze nie widziałem tych zdjęć, mam tylko taką incepcję ... zdjęcie gościa co robił nam zdjęcie
 5. Też bym był wdzięczny. Ja robiłem telefonem ale nie za bardzo wyszły.
 6. No trochę z tym słabo, bo w Liwie chociaz nie za wielka, ale piwniczka była. Mozna liczyc tylko na to ze nie będzie gorąco jak dziś, a raczej troche chłodniej jak pod wieczór, to lepiej będa koźlaki, risy, portery szły żeby było cieplej Ja generalnie też dużej lodówki nie mam, ale planuję w wanne z zimną wodą i zamrożonymi butelkami PET.
 7. A czy nie jesteś piwowarem, skoro tu jesteś zarejestrowany ? Niestety kraft jeszcze do nich nie dotarł, chociaz mają piwo Nadbużańskie z Browaru Koneser i ono ma być dostępne. Poza tym jak kolega wspomniał Browar z Siedlec, ze Zwolenia i być może z Żelechowa. Poza tym piwowarzy będą mieć piwa w butelkach i będą też piwa z kranu i Kwas "Zeta". Sądzę że i w takim dniu to każdy przymknie oko jak się jakiś kraft wniesie na teren.
 8. Ale zaje... Stanie na kranie, względnie podpowiadanie To może powiem wiersz :-)) Podobno jednym z pytań od Bartka będzie : Z jakim Mleckiem jest This is ... Mlecyk ?
 9. Wpadaj z tym co masz, a i piwa nie zabraknie. Jak się skończy Twoje będzie jeszcze piwo Nadbużańskie Niefiltrowane z Browaru Koneser.
 10. Cieszymy się Drogi Tomasz że i Ciebie nie zabraknie. Na następny rok będzie trzeba z naszymi VIP-ami ustalać termin Zlotu by i oni zaszczycili nas obecnością.
 11. Informacja dla podróżnych. Szanowni podróżni, podróżujący komunikacją kolejową Zawiadamia się że aby dotrzeć do Cicha Stanica należy wysiąść na Stacji PKP - Siedlce Zachodnie przy ulicy Daszyńskiego Dalsza drogą pieszo około 1,8 km Możliwość skorzystania z autobusu MPK - linia nr 33 (przejazd 2 przystanki z Piaski Zamiejskie do Warszawska - Zalew) dalej pieszo w/g trasy. Dziękujemy za skorzystanie z usług. Zapraszamy !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.