Jump to content

Leaderboard

 1. kiwitom

  kiwitom

  Members


  • Points

   1

  • Posts

   326


 2. elroy

  elroy

  Administrator


  • Points

   1

  • Posts

   6551


 3. anteks

  anteks

  Members


  • Points

   1

  • Posts

   8624


 4. e-prezes

  e-prezes

  Members


  • Points

   1

  • Posts

   1469


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/04/21 in all areas

 1. Tegoroczne zbiory w USA i Europie nie będą rekordowe. Za profibeer.ru: Rolnicy ze stanu Waszyngton oczekują średniego plonu, a Oregon oczekuje średnich lub nieco poniżej średniej plonów. W Czechach około 1000 hektarów chmielu ucierpiało z powodu huraganów, z czego około 300 hektarów zostało całkowicie zniszczonych. W Czechach około 1000 hektarów chmielu ucierpiało z powodu huraganów, z czego około 300 hektarów zostało całkowicie zniszczonych. Anglia spodziewa się zbiorów średnich lub nieco poniżej średniej. Wynika to z faktu, że w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu było więcej deszczu niż zwykle, co utrudniało prace w terenie, w tym leczenie skutków mączniaka prawdziwego, a temperatury zarówno w dzień, jak iw nocy były średnie. Ponadto niektóre gospodarstwa nie mają wystarczającej liczby pracowników z powodu ograniczeń wjazdu z Europy (z tego samego powodu angielskie puby napotkały przerwy w dostawach piwa i produktów). Материал подготовлен порталом Profibeer. Оригинальный текст: https://profibeer.ru/beer/ssha-i-evropa-ozhidayut-srednij-ili-chut-nizhe-srednego-urozhaj-xmelya/ Yakima Chief Hops drugi rok z rzędu nie będzie organizował seminarium przy okazji zbiorów nowych odmian. Za profibeer. A u nas Chmielobranie u Pawła Piłata już za tydzień. (Widzimy się tam komu trzeba!) Jeden z największych producentów wina w Rosji "Ariant" w działającym już Centrum Turystyki Enologicznej Материал подготовлен порталом Profibeer. Оригинальный текст: https://profibeer.ru/alcohol/proizvoditel-vina-stroit-v-krasnodarskom-krae-czentr-enologicheskogo-turizma-i-zhilkompleks/ uruchomił browar i zamierza sprzedawać także piwo... winogronowe (!). Podejrzewam, jak to węgierskie piwo, które piłem 6 lat temu. Békésszentandrási, Szőlős Sör - Forum Browaru
  1 point
 2. elroy

  Sklepy internetowe

  Niemieckie znam takie https://www.hobbybrauerversand.de/ https://www.amihopfen.com/ https://www.braumarkt.com/de/ Jest parę w UK, ale teraz to się nie opłaca już zupełnie nic kupować tam.
  1 point
 3. Nie zalecam podłączenia na stałe. Po użyciu zakręcam butle. Kega 19/30l latem wypijam w 2-4 tyg nic złego sie nie działo
  1 point
 4. bardzo dobry pomysł, zapewni Ci to równomierną temperaturę. Ja mam właśnie lodówkę z wymuszonym obiegiem i uważam, że jest to super rozwiązanie. jak będziesz miał półkę pomiędzy wiadrami, to przewierć kilka większych otworów w niej.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.