Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/05/21 in all areas

 1. zasada

  KG BREW - Browar Domowy

  Polecam The Noun Project.
  2 points
 2. Mnie osobiście denerwuje, że w dobie wszechobecnego lansu na ekologie i recykling praczktycznie każdy browar ma "swoje" butelki i innych nie przyjmuje. Brak regulacji prawnej wystarczy wprowadzić jeden rodzaj butelki na cały kraj i obowiązek obrotu jak nie to dodatkowa opłata. A tak w ogóle, nie ma przymusu butelek zwrotnych i ich odbioru.
  1 point
 3. tak... bardzo wiele to wnosi do tego wątku. Czy Wy kiedyś pojmiecie, że niektórzy nie mają warunków i możliwości (czas, miejsce/przyzwolenie na kilku godzinne ekscesy w kuchni, sprzęt) i chcą skoncentrować się na brew-kitach lub warzeniu z ekstraktów?? Zastanawia, że nikt z "ekstraktowców" ani z "kit-owców" nie wpisuje na forum przy każdej nadarzającej się okazji odpowiedzi typu:"...nie marudź, warz z konserwy!". Tylko "zacieracze" maja takie "myki". A... jeszcze jedno: Wiem, że piwo warzone z procesem zacierania jest lepsze... ... może kiedyś się uda tak uwarzyć.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.