Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/12/20 in all areas

 1. 1 point
  W tym wątku oraz na https://www.facebook.com/piwoorg będę informował o postępie prac nad polskim wydaniem książki How To Brew Johna Palmera (ostatnie wydanie z 2017 roku), uznawany za najbardziej komplety poradnik dotyczący amatorskiego warzenia piwa. Będę na pewno prosił Was o różne sprawy w procesie wydawniczym Stan wpisu na dzień: 12.02.2020 Premiera: koniec 2020 Przedsprzedaż: kwiecień/maj 2020 Dedykowana strona: howtobrew.pl (w trakcie budowy - oddanie 17 luty 2020) Cena detaliczna: 80-100zł Postęp prac: 11.07.2019 - pomysł 💡 28.08.2019 - konsultacje w gronie piwowarskim. 14.09.2019 - zlecenie zakupu praw w agencji literackiej J.Palmera 25.11.2019 - draft umowy. 01.01.2020 - 10-02.2020 - poszukiwanie profesjonalnego biura i tłumacza będącego jednocześnie zaznajomionego z tematyką piwowarską. 31.01.2020 - podpisanie umowy 05.02.2020 - prace nad dedykowanym sklepem oraz stroną. 06.05.2020 - rozpoczęcie tłumaczenia. 22.06.2020 - rozpoczęcie przedsprzedaży: https://jakwarzyc.piwo.org/jak-warzyc-piwo-kompendium-wiedzy-piwowara-domowego-p-1.html CDN.. FAQ: P: Czy będzie możliwość zakupu na allegro (w abonamencie Smart)? O: Tak, jak najbardziej. Książka będzie wystawiona jako przedsprzedaż i zakup będzie się kwalifikował na darmową wysyłkę do punktu odbioru. P: Czy będzie można zamówić do Paczkomatu lub Paczki w Ruchu? O: Będzie możliwość do Paczkomatu, do Ruchu nie przewiduję. P: Czy będzie można zamówić książkę za granicę? O: Tak, w ramach EU jak najbardziej poprzez Pocztex lub GLS (kosztów nie znam, bo nie znana jest dokłada waga :)) P: Płatność za pobraniem lub PayPal? O: W przedsprzedaży nie będzie możliwości zapłaty za pobraniem, PayPal oczywiście tak (jak i Dotpay/PayU lub klasyczny przelew)
 2. 1 point
  Napisałem jeszcze do producenta, dam znać.
 3. 1 point
 4. 1 point
  tymonisko

  Piwny depozyt - Wrocław

  Ja sędzią nie jestem, ja jestem zuczkiem który będzie dostarczał piwa na dyzur oraz ogarniał sprawy papierkowe oraz wpisywał informacje tutaj sędziowie z dyżuru to sędziowie z DOTu, certyfikowani z PSPD Co do stouta - wszystko się w Twoim opisie zgadza, sama baza stoutowa wyszła dobrze, niestety - jestem pewien że hameryki było za mało Dzięki za ocenę i również odporności na wirusy i inne takie życzę
 5. 1 point
  Potwierdzam! U mnie kapitalnie się spisuje taki oto składany durszlak z marketu. Jego zaletą jest także to, że zajmuje po złożeniu mało miejsca. Co do tempa wysładzania puszczam filtrat takim ledwo widocznym strumyczkiem i na ogół nie ma problemu z mętnością i wydajnością. (Muszę zawrócić zwykle max. 1,5 - 2l filtratu.) Filtr mam z oplotu (w zasadzie dwa: zasadniczy i awaryjny, jeden zaworek w dnie drugi z boku, ale ten drugi nie był jeszcze potrzebny) Robię jednak "półwarki" - 12...15l, więc to wolne wysładzanie relatywnie nie jest takie długie. Nadmieniam także, że moje doświadczenie w tych sprawach opiera się na razie tylko na 12-stu warkach z zacieraniem (w tym 2 pszenice)
 6. 1 point
  sredstvom

  Kwaśne piwo, czy się otruje?

  Na kwasie mlekowym sie nie znam, wiec nie pomoge. Ale dla pewnosci wystrzegalbym sie tego Ksiazecego w tle...
 7. 1 point
  W związku z pytaniami i prośbami związanymi z moimi etykietami (można je zobaczyć tutaj), utworzyłem wzór do wykorzystania - jest w załączniku. Wygląda tak: Do edycji polecam aplikację przeglądarkową Photopea. Całość jest podzielona na foldery i odpowiednio podpisana : W celu edycji tekstu lub fontu należy kliknąć dwukrotnie na ikonę "T" przy odpowiednim tekście w panelu "Layers" (po prawej, widoczna na zrzucie powyżej). Aby dodać tło należy zaznaczyć warstwę "tło" w panelu "Layers", a następnie kliknąć "File" -> "Open & Place...". Jonarz_szablon_etykiety.psd
 8. 1 point
  Witam, Pochwalę się swoim projektem dla BrewPiLess. Zmajstrowałem sobie płytkę z dwoma przekaźnikami, wyprowadzeniem dla LCD, dwa gniazda na termometry i dwa wejścia dla przycisków. Wymiary płytki to 92mmx50mm. Przekaźniki 16A. Jak widać na załączniku działa na tym BrewPiLess. Mam jeszcze kilka wolnych płytek jakby ktoś chciał sobie polutować.
 9. 0 points
  anteks

  Grodziskie niewędzone?

  Grodziskie niewędzone to jak parówka wegańska czy smalec wegański 😛
 10. 0 points
  darinho

  Cześć!

  Cześć. No to nie było wyboru 😉
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.