Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/29/18 in all areas

 1. 1 point

  Version - v1.1

  734 downloads

  Cześć, w załączniku znajdują się pliki z PL tłumaczeniem do BS3. Z racji tego, że jestem nieco ograniczony czasem to tylko przygotowałem pliki pod tłumaczenie. Sukcesywnie będę tłumaczył to, co znajdę przy poruszaniu się po programie. Pozdrawiam Łukasz P.S. Uważajcie przy instalacji tej wersji. Jeżeli ktoś ma katalog użytkownika z PL znakami to będzie problem z uruchamianiem aplikacji. Zgłosiłem już to Bradowi więc trzeba będzie poczekać na aktualizację. Można sobie pomóc przenosząc katalog programu w inne miejsce.
 2. 1 point
  Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony Zgodnie z głosami piwowarów powrót do starej formuły, kategorie bardzo sensownie wybrane, wg mnie najlepiej od kilku lat chyba, wszystkie szkoły, najpopularniejsze dodatki, wybrane pewnie tak, aby było dużo zgłoszeń (), jednocześnie w dużej części nieoklepane, zachęcające do zmierzenia się z jakąś nową wariacją klasyka, czy bardziej wymagającą fermentacją. Ponadto zgodnie z tradycją ogłoszenie kategorii 29.09 (chociaż podobno były kiedyś głosy, że nie było takiej tradycji ).
 3. 1 point
  Działa[emoji3] Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 4. 1 point
 5. 1 point
  Największy w Polsce otwarty konkurs piw domowych swoją 17. edycję będzie miał między 30 maja a 2 czerwca 2019. Wracamy do formuły, która obowiązywała do 2017 r., czyli dwustopniowego wyboru wg zasad PSPD. Tym razem przygotowaliśmy dla Was 16 stylów: 1. Jasne Pełne (Světlý Ležák) 2. Kellerbier 3. Doppelbock 4. Roggenbier 5. Munich Dunkel 6. Owocowy Berliner Weisse 7. Grodziskie 8. Saison 9. American Wheat 10. Brut IPA 11. Brett IPA 12. Coffee American Pale Ale 13. American Barleywine 14. Wędzony Foreign Extra Stout 15. Belgian Dark Strong Ale 16. Russian Imperial Stout Jednocześnie konkurs, jak i wszystkie kategorie zostaną zgłoszone do Pucharu PSPD 2018/19. Na stronie https://kpd.pspd.org.pl/ są dostępne wszystkie style i informacje 🙂 Zachęcamy też to przeczytania prezentacji: https://kpd.pspd.org.pl/wp-content/uploads/sites/2/2018/09/MPPD-2019-STYLE.pdf Zarząd PSPD
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...