Jump to content

Sign in to follow this  

Witnickie Piwowaria 18.06.2016 r.


Undeath

W sklepie Browaru Witnica (przejście po kliknięciu w powyższy baner) pojawił się już KUFELEK DEGUSTACYJNY, który może nabyć każdy, kto chciałby zostać jurorem w Konkursie na Piwo Roku Witnickich Piwowariów. Zadaniem każdego z sędziów, będzie skosztowanie kilkunastu piw konkursowych, przygotowanych przez domowych browarników (po 100ml każdego), ich ocena i zagłosowanie na to, które najbardziej smakowało. Ponadto nabycie kufelka uprawnia do degustacji zwycięskiego piwa z ubiegłorocznych Piwowariów, uwarzonego w Browarze Witnica!

Warto się pospieszyć, ponieważ liczba kufelków, ze względu na ilość piwa, które mogą przygotować uczestnicy konkursu, jest ograniczona!

Domowi Piwowarzy już rozpoczęli produkcję (spośród zgłoszeń z całej Polski, wybraliśmy najbardziej doświadczonych, o potwierdzonych nagrodami w konkursach umiejętnościach). W tym roku piwem konkursowym będzie Extra Special Bitter (ESB) - opis gatunku w rozwinięciu.

Oprócz świetnego, unikalnego piwa, będzie można również skosztować wyśmienitych potraw, które przygotują drużyny startujące w Konkursie na Jadło Piwne (są jeszcze miejsca, zespoły można zgłaszać do p. Anny Granicznej, tel. 95 721 64 52).

Jak zwykle nie zabraknie dobrej muzyki ze sceny. Gwiazdami tegorocznych Piwowariów będą zespół "Raz.Dwa.Trzy",Zbigniew Wodecki i Damian Holecki.

Program imprezy: http://mdk.witnica.pl/program

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

Byłem. Zajefajna impreza. Tyle piwo nie zakosztowałem w życiu. Ale najbardziej zasmakowały mi piwa z browaru TRZECH KUMPLI. Zaszokowały mnie mnie ceny szkła za kieliszek z logo 25 zł?  A że z plastiku nie cierpię spożywać więc kupiłem. Ceny może ciut za wysokie, średnio kieliszek 0.3 za 7 zł. Nauczka na następny raz weż swoje szkło z domu. Bardzo pozytywnie oceniam browar z Malborka zapomniałem jego nazwy. Nie było kolejki więc zanim kupiłem dali po łyczku zadegustować z każdego rodzaju żytnie bardzo dobre. Wg. mnie impreza warta polecenia.   

Share this comment


Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...