Jump to content

PERŁA - Browary Lubelskie S.A. docenione za najwyższą jakość produktów.


elroy
 Share

do artykułu3.jpg2b.jpg3.jpg4.jpg5.jpgdo artykułu1.jpgdo artykułu2.jpg

 

Program konkursowy Najwyższa Jakość Quality International, pod kapitułą Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, od 7 lat wyróżnia polskie firmy szczególnie dbające o jakość usług i produktów. Organizatorzy konkursu promują firmy i instytucje, które wdrażają najwyższe standardy. Wśród tegorocznej edycji zwycięzców znalazły się także PERŁA – Browary Lubelskie S.A. Kapituła konkursowa przyznała lubelskiej firmie tytuł Laureata w kategorii QI Produkt za najwyższej jakości piwo jasne pełne Perłę Chmielową.

 

Nagroda Najwyższej Jakości QI jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. Czuje się osobiście zaszczycony, że PERŁA została doceniona przez organizatorów konkursu. Jako jedni z pierwszych browarów w kraju uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 22000. Tytuł QI Produkt dla Perły Chmielowej jest potwierdzeniem naszych starań w dążeniu do doskonałości. – mówi Tomasz Grodzki, Dyrektor Generalny PERŁA – Browary Lubelskie S.A

 

To nie koniec osiągnięć lubelskiego przedsiębiorstwa. Podczas 43. edycji Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2013” PERŁA – Browary Lubelskie S.A. stawała czterokrotnie na podium. Konsumencki konkurs przyniósł srebrny medal dla marki Perła Chmielowa w prestiżowej kategorii piwo jasne pełne o zawartości ekstraktu w brzeczce 12,1–13,0 ºBlg. oraz złoty medal dla Perły Summer w kategorii piw smakowych. Dwa brązowe medale zdobyły marki: Lubelskie Mocne w kategorii piwo jasne pełne mocne o zawartości ekstraktu w brzeczce pow. 14,1 ºBlg oraz Trybunalskie Miodowe w kategorii piwa miodowe. W ciągu trzech dni Krasnystaw odwiedziło kilka tysięcy osób. Uczestnicy największego piwnego święta na Lubelszczyźnie mogli degustować piwa

z oferty 43 browarów z Polski, Litwy, Czech, Słowacji, Niemiec i Francji.

 

Artykuł sponsorowany

 

.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

Akurat certyfikat ISO nie oznacza zwykle nic dobrego i nie ma się czym chwalić. Oznacza tylko trzymanie się sztywnych procedur na każdym kroku, nawet jeśli chodzi o taki sam papier toaletowy we wszystkich toaletach. A nie daj Boże jak piwo wyjdzie o 0,1 Blg większe niż miało wyjść, nawet ja będzie lepsze niż poprzednio. Od razu do ścieku.

To jest przekleństwo innowacyjności i kreatywności, a m.in. w piwowarstwie powinno o to chodzić.

Wiem to z doświadczenia;) Na szczęście już tam nie pracuję (to znaczy nie w Perle, ale w firmie, która została pogrążona przez taki właśnie certyfikat i teraz balansuje na krawędzi upadku, bo kreatywność, jakże ważna w tej branży, została zastąpiona trzymaniem się sztywnych procedur).

Link to comment
Share on other sites

co do ISO zgadzam się że to przerost formy nad treścią, co nie oznacza że można procedury ISO zmieniać i jeśli nowy produkt będzie lepszy niż poprzedni może być wdrożony.

Nie zapominajmy że piwo to nie Coca-Cola która musi się stricte trzymać tej samej receptury i w latach 80 w USA przy drobnej zmianie składu swojego trunku straciła kilka % udziału w rynku i ludzie oficjalnie bojkotowali jej produkty....co doprowadziło do powrotu do starego składu.

Piwowarzy zawsze mogą coś zmienić (patrz ulepszyć) a ISO i inne certyfikaty to tylko papierki które zawsze można zmienić ulepczysć.

Najważniejszy jest konsument który stwierdzi że jak piwo będzie miało tysiąc nagród i certyfikatów a będzie niedobre i tak go nie kupi.

http://she-he-beer.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.