Jump to content

Browar Zarzecze - nowy browar rzemieślniczy


elroy
 Share

Jak donoszą dyskusje na forach browar.biz i piwo.org możemy spodziewać się niebawem nowego browaru rzemieślniczego założonego przez piwowarów domowych. Wedle strony internetowej http://www.browarzarzecze.pl/ browar ma posiadać wybicie 50hl, własne ujęcie wody, linie rozlewczą do butelek i kegów, jak też możliwość pasteryzacji piwa. Całość w Zarzeczu koło Żywca. Czy będzie to własna instalacja, czy też browar kontraktowy tego jeszcze nie wiemy. Pozostaje nam czekać na ewentualne przecieki, lub start browaru zapowiedziany na pierwszy kwartał 2013 roku.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

W punkcie: Dla kogo będziemy warzyli, napisali min "dla browarów kontraktowych" oraz "Udostępnimy nasz browar dla firm i dystrybutorów, którzy marzą o swojej marce piwa."

 

Sherlockiem Holmesem nie jestem ale wskazywałoby to na to, że to będzie ich własny browar.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Pinta to dlaczego taka straszna tajemnica?

I nie Browar Pinta tylko Zarzecze?

A poza tym jeszcze niedawno nie stać ich było na etykieciarkę a teraz taka inwestycja? Może to Ziemek wygrał ostanio 17 mln w Lotto :).

Link to comment
Share on other sites

Cieszy fakt powstawania nowych browarów rzemieślniczych. Czekać tylko aż z ogródków na rynkach miast zaczną znikać koncernowe piwa i ich miejsce zajmą regionalne wyroby.

 

Obyśmy tego doczekali ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie ciekawi jedno. Wlascicielami firmy browaru sa ludzie, ktorzy do niedawna stawiali wiadukty i mosty - chociazby na drodze Bielsko-Zywiec ktora jeszcze nie powstala miedzy innymi ze ta firma zglosila upadlosc z powodow finansowych. Nagle okazuje sie, ze z groszem nie jest zle bo stawiaja browar. Klucz to wygrac przetarg na budowe drog - wyssac z panstwa kase, zglosic upadlosc, a potem za kase z drogi zainwestowac w lukratywny biznes. Mam nadzieje ze tankow nie zrobili na bazie zbiornikow na cement, a receptura nie pochodzi z gazety typu mlody browarnik.

Link to comment
Share on other sites

Jerzy dobrze mówi to jest bardzo ciekawe nawarzyli sobie piwa z budową mostów, teraz próbują go dobrze sprzedać

Link to comment
Share on other sites

2UP!

 

Mostamar był podywkonawcą jednej firmy nie został opłacony z tąd upadłosć . Także nie wiem gdzie tu się Pan Jerzy spisku doszukuje w tym wypadku to oni tu byli ofiarą

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.