Skocz do zawartości

Gala Ogłoszenia Wyników XV KPD PSPD 2017, Warszawa 9.06


Mateusz Puślecki

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych zaprasza na najważniejsze wydarzenie piwowarstwa domowego w 2017 roku, czyli Galę Ogłoszenia Wyników jubileuszowego XV Konkursu Piw Domowych PSPD!

 

W piątek 9 czerwca o 19:00 w warszawskim klubie BARdzo bardzo poznamy zwycięzcę Grand Champion PSPD 2017: corocznego konkursu dla piwowarów-amatorów. Zwycięskie piwo zostanie uwarzone w Browar Zamkowy Cieszyn i trafi do sprzedaży w sklepach w całej Polsce.

 

Impreza rozpocznie się o godz. 19:00. Pełen program podamy niebawem. Wstęp wolny.

Ogłoszenie wyników na żywo będzie można także oglądać na fan pageu https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszeniePiwowarowDomowych/

 

Sponsorzy i partnerzy KPD:

Browar Zamkowy Cieszyn

Browamator

Viking Malt

Sponsorzy i partnerzy KPD:

Browar Zamkowy Cieszyn

Browamator

Viking Malt

 

Nagrody:

Najlepsze piwo domowe otrzyma tytuł Grand Championa i możliwość uwarzenia piwa opartego o swoją recepturę w wersji komercyjnej w Browarze Zamkowym w Cieszynie. W ręce najlepszego piwowara trafi nagroda w wysokości 5000 zł za użyczenie receptury oraz nagroda specjalna ufundowana przez firmę Browamator dla zwycięzcy - Kocioł zacierno-warzelny Speidel Brauemister 20 l (http://www.browamator.pl/kociol-zacierno-warzelny-speidel-braumeister-20,3,5,1401)

Ponadto Browamator wspiera konkurs bonami zakupowymi dla zdobywców podium w każdej kategorii: 333 zł za I miejsce; 222 zł z II miejsce oraz 111 zł za III miejsca.

Słodownia Viking Malt przekaże zwycięzcom poszczególnych kategorii worki wybranych słodów: zdobywca I miejsca w każdej kategorii otrzyma 25 kg słodów, za II miejsce 10 kg słodów, a za miejsce III, paczkę zawierającą 5 kg słodów.Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetleniaJeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×