Jump to content

IV Toruński Zlot Piwowarów Domowych


panszpik
 Share

Idea konkursu w Toruniu polega na poddaniu Waszych trunków próbie 100 miłośników dobrego piwa, które wchodzą na Zlot po zakupieniu opasek zlotowych (dających, prócz prawa wstępu na imprezę, rabat na dobre jedzenie w zaprzyjaźnionych lokalach nieopodal miejsca spotkania). Opaski dla "sędziów" z reguły znikają w ciągu 48 godzin od odpalenia rezerwacji online, a osoby pojawiające się w Krajinie Piva nie są przypadkowymi degustatorami ;)

 

Prócz piwa na Zlocie pojawiają się pyszne przekąski na bazie młóta przygotowywane przez dziewczyny występujące pod pseudonimem "Koło Gospodyń Piwnych", a sam Zlot jest okazją do spotkania się w gronie piwowarów i piwoszy (wysłanie 6 litrów piwa na konkurs bez osobistej obecności jest oczywiście możliwe, ale póki co piwowarzy w 99% przypadków pojawiali się osobiście) ;)

 

Regulamin konkursu także znajdziecie na stronie. Począwszy od czwartej edycji konkurs wspiera Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy PSPD.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.